Oferta Kontakt
nie zalogowano

Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych EDUKACJA PLUS

Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych EDUKACJA PLUS

INFORMACJE OGÓLNE

Termin: 2014-10-11 – 2014-10-12
Lokalizacja: Kielce, Zakładowa 1
Branża: edukacyjna
Organizator: Targi Kielce
Strona www: http://www.targikielce.pl/pl/edukacja-plus.htm
Opis:
Człowiek uczy się przez całe życie. Po zakończeniu formalnej edukacji szkolnej dbamy o swój rozwój osobisty i podniesienie kompetencji w środowisku zawodowym korzystając z licznych form edukacji nieformalnej, szkoleń, warsztatów. Zapoznajemy się z nowoczesnymi trendami obecnymi wielu dziedzinach życia, biorąc udział w konferencjach i kongresach. W ostatnich latach, dzięki wsparciu Unii Europejskiej, tysiące osób korzysta z takich możliwości. Na wysoki standard imprez szkoleniowych czy konferencyjnych składa się niewątpliwie interesujący program merytoryczny ale także nowoczesne wyposażenie obiektów, w których odbywają się spotkania. Rynek obiektów konferencyjnych stale rośnie – firmy różnych branż inwestują w wyposażenie własnych sal szkoleniowych, a w każdym większym ośrodku miejskim czy akademickim powstają kolejne sale i centra kongresowe. Podczas Salonu Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych Edukacja Plus producenci i dystrybutorzy spotkają się z właścicielami i zarządcami obiektów. Zorganizowany zostanie także cykl wydarzeń dla firm szkoleniowym i organizatorów edukacji pozaformalnej. Salon Edukacja Plus rozszerza zakres branżowy Tarów Edukacyjnych EDUKACJA, proponując spotkanie wielu środowisk, które łączy m.in. chęć do zapewnienia uczniom, studentom, słuchaczom profesjonalnych warunków w salach lekcyjnych czy szkoleniowych, wyposażenia ich w multimedia i wszelkie systemy wspierające pozyskiwanie wiedzy.

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (195) Kraków (113) Trójmiasto (106) Poznań (102) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (807) południe (736) północ (471) zachód (254) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Promocje konferencyjne  (2) Pobyt weekendowy  (2)