Oferta Kontakt
nie zalogowano

Wyszukiwanie obiektów

Przejdź do wyników wyszukiwania

Lokalizacja »

Wyszukaj po województwie, miejscowości lub nazwie obiektu

Przejdź do wyników wyszukiwania

Dane podstawowe »

Przejdź do wyników wyszukiwania

Przejdź do wyników wyszukiwania

dla osób

Przejdź do wyników wyszukiwania

m2
m

Udogodnienia konferencyjne

Przejdź do wyników wyszukiwania

Przejdź do wyników wyszukiwania

Przejdź do wyników wyszukiwania

Sale, Obiekty Konferencyjne Kołobrzeg

Konferencje w Kołobrzegu to idealne rozwiązanie. Kołobrzeg leży w północno – zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego. Kołobrzeg to czwarte miasto pod względem ludności w województwie. Kołobrzeg to miejscowość turystyczna. W Kołobrzegu znajduje się wiele hoteli, pensjonatów oraz ośrodków SPA. Większość z nich posiada niezbędną infrastrukturę techniczną do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji. Konferencje w Kołobrzegu to możliwość połączenia wypoczynku nad morzem z możliwością dyskusji czy spotkania biznesowego w ramach konferencji w optymalnym otoczeniu.

Kołobrzeg to jeden z większych portów morskich nad wybrzeżem morza Bałtyckiego. Port do dziś pełni funkcję handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. Kołobrzeg to także region silnie rozwinięty turystycznie. Na terenie Kołobrzegu znajduje się wiele ośrodków uzdrowiskowych. Konferencje w Kołobrzegu to także możliwość połączenia odnowy biologicznej ze spotkaniem w ramach organizowanej konferencji. Port handlowy ma duże znaczenie dla regionu. Na terenie Kołobrzegu działa wiele firm, nie tylko związanych z turystyką i obsługą pacjentów uzdrowiskowych.

Kołobrzeg to miasto doskonale skomunikowane z największymi regionami w Polsce. Do Kołobrzegu dochodzi droga krajowa nr 11 oraz dwie drogi wojewódzkie. Droga nr 11 łączy Kołobrzeg z Koszalinem, Piłą, Poznaniem i Bytomiem. Od południa do Kołobrzegu z miejscowości Międzyzdroje dochodzi droga wojewódzka nr 102. Droga ta stanowi główną oś komunikacyjną miasta. Kołobrzeg to spokojne miasto, z bardzo umiarkowanym ruchem drogowym. Na terenie Kołobrzegu funkcjonują środki komunikacji miejskiej. Autobusami dostaniemy się do wszystkich okolicznych gmin. Konferencje w Kołobrzegu to optymalne rozwiązanie pod kątem możliwości transportu drogowego. Do Kołobrzegu można spokojnie dojechać, właściwie z każdego dużego miasta w Polsce.

Konferencje w Kołobrzegu to także idealne rozwiązanie dla uczestników, którzy mają dotrzeć do tego miasta koleją lub samolotem. Kołobrzeg to ostatni przystanek kolejowy, do którego dobijają pociągi z Koszalina. Na konferencję do Kołobrzegu, przez Koszalin, koleją można dotrzeć właściwie z każdego dużego miasta w Polsce. Kołobrzeg połączony jest ze Szczecinem miejskim szynobusem. Z Kołobrzegu w wakacje letnie wypływa prom na Bornholm. W centrum Kołobrzegu, na wyspie Solnej jest port jachtowy. Na konferencję w Kołobrzegu można także dotrzeć drogą lotniczą. Pod Kołobrzegiem znajduje się poradzieckie lotnisko, wykorzystywane przez Aeroklub Bałtycki. Najbliższy port lotniczy znajduje się ok. 99 km od Kołobrzegu w Szczecinie, oferujący loty do Warszawy, Anglii, Irlandii i Norwegii.

Kołobrzeg to jeden z największych i najbardziej popularnych kurortów nadmorskich. Kołobrzeg, ze względu na występujące w okolicach źródła wody mineralnej, solanki i borowiny, to także jeden z większych ośrodków uzdrowiskowych. W tym aspekcie Kołobrzeg posiada ogromne tradycje. Kołobrzeg na dodatek jest regionalnym ośrodkiem kulturalnym. Jedną z atrakcji turystycznych Kołobrzegu jest miejscowe molo o długości 220 metrów. Jest to najdłuższe żelbetowe molo w Polsce. W Kołobrzegu mieści się także piękna i charakterystyczna latarnia morska. Kołobrzeg to także ciekawy okazy architektury neogotyckiej.

Znaleziono obiektów: 25

Obiekt zamieścił aktywne pakiety promocyjne Promocja Obiekt nie oferuje zakwaterowania Bez zakwaterowania
Kompleks  Milenium

Kompleks Milenium

Kompleks Milenium to idealne miejsce do organizacji wszelakich imprez, zarówno sportowych, widowiskowych jak i kulturalnych, targów, wystaw, konferencji oraz wszelakich eventów. Kompleks Milenium posiada cztery nowoczes…

województwo: zachodniopomorskie (PL)
miasto: Kołobrzeg
typ obiektu: centrum rekreacji/piknik

liczba miejsc noclegowych 80 ilość sal konferencyjnych 5 max ilość osób w sali 1000


Zapytaj

Zobacz prezentację

Centrum Kształcenia Praktycznego Kołobrzeg

Centrum Kształcenia Praktycznego Kołobrzeg

Hotel Centrum, który od wielu lat cieszy się uznaniem turystów, oferując usługi o wysokim standardzie, spełniając oczekiwania swoich gości. Nasz Hotel zaprasza gości przez cały rok. Znajdujemy się w centrum miasta, przy…

województwo: zachodniopomorskie (PL)
miasto: Kołobrzeg
typ obiektu: obiekt hotelowy

liczba miejsc noclegowych 75 ilość sal konferencyjnych 2 max ilość osób w sali 80


Zapytaj

Zobacz prezentację

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano

CZiR "Verano" usytuowane jest w parku nadmorskim w odległości 100 m od morza w strefie uzdrowiskowej. Na posesji o powierzchni blisko 4 hektarów mieszczą się 4 pawilony sanatoryjne trzy kondygnacyjne z balkonami. Ośrodek…

województwo: zachodniopomorskie (PL)
miasto: Kołobrzeg
typ obiektu: obiekt hotelowy

liczba miejsc noclegowych 633 ilość sal konferencyjnych 1 max ilość osób w sali 200


Zapytaj

Zobacz prezentację

Diune Hotel***** & Resort

Diune Hotel***** & Resort

Położony zaledwie 20 metrów od plaży Diune Hotel***** & Resort zlokalizowany w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzeg ? to miejsce dla pragnących celebrować sztukę wypoczynku. Powiew bryzy, szum fal i widok na nadbałtyckie wy…

województwo: zachodniopomorskie (PL)
miasto: Kołobrzeg
typ obiektu: obiekt hotelowy

liczba miejsc noclegowych 500 ilość sal konferencyjnych 9 max ilość osób w sali 750


Zapytaj

Zobacz prezentację

Doris Spa

Doris Spa

Witamy serdecznie i dziękujemy Państwu za możliwość przedstawienia bogatej oferty obiektu noclegowego Doris Spa. Oferujemy wczasy nad morzem, aktywną turystykę, wypoczynek, SPA, organizację imprez okolicznościowych, szko…

województwo: zachodniopomorskie (PL)
miasto: Kołobrzeg
typ obiektu: obiekt hotelowy

liczba miejsc noclegowych 160 ilość sal konferencyjnych 3 max ilość osób w sali 150


Zapytaj

Zobacz prezentację

Hotel Arka Medical Spa

Hotel Arka Medical Spa

Ośrodek znajduje się wśród terenów zielonych, ok. 50m od piaszczystej plaży na skraju parku uzdrowiskowego. Stanowi on doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i aktywny wypoczynek na łonie natury jak i w nowocześnie…

województwo: zachodniopomorskie (PL)
miasto: Kołobrzeg
typ obiektu: obiekt hotelowy

liczba miejsc noclegowych 800 ilość sal konferencyjnych 4 max ilość osób w sali 200


Zapytaj

Zobacz prezentację

Bezpośredni odnośnik do tej strony

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (222) Kraków (138) Poznań (118) Trójmiasto (105) Wrocław (79) Gdańsk (61) Łódź (46) Zakopane (43) Lublin (40) Katowice (32) Szczecin (27) Kołobrzeg (25)

Makroregiony:

centrum (862) południe (795) północ (482) zachód (273) wschód (215)

Konferencje według miast:

Lublin  (8) Nałęczów  (2)

Konferencje według kategorii:

edukacyjna  (5) medycyna  (4) rozwój osobisty  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (39) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (26) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Kraków  (22) Jastrzębia Góra  (19) Poznań  (18) Trojanów  (14) Wrocław  (14) Serock  (13) Żelechów  (13) Gdańsk  (12) Barczewo  (11) Licheń Stary  (11) Mielno  (8) Wisła  (7) Kołobrzeg  (7) Zalesie  (7) Toruń  (6) Gdynia  (6) Worliny  (6) Warka  (6) Rawa Mazowiecka  (6) Kazimierz Dolny  (5) Jastarnia  (5) Słupsk  (5) Powidz  (5) Świeradów Zdrój  (5) Krynica-Zdrój  (4) Białka Tatrzańska  (4) Sopot  (4) Warszawa  (4) Szczyrk  (3) Wieleń  (3) Zagnańsk  (3) Zakopane  (3) Elbląg  (3) Łochów  (3) Łeba  (2) Gniew  (2) Małe Ciche  (2) Starachowice  (2) Ciechocinek  (2) Górzno  (2) Chobienice  (2) Spychowo  (1) Katowice  (1) Kudowa Zdrój  (1) Cierpice  (1) Ustka  (1) Rydzyna  (1) Dosłońce-Dale  (1) Kościerzyna  (1) Stryszawa  (1) Okuninka  (1) Murzasichle  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (116) Oferty Zimowe  (58) Romantyczny weekend  (34) Wielkanoc  (16) Pobyt weekendowy  (15) Wakacje 2020  (13) Majówka  (12) Walentynki  (12) Promocje konferencyjne  (7) Pobyty na Jesień  (3) Pakiety konferencyjne z noclegiem  (3) Pobyt sylwestrowy  (2) Andrzejki  (1) Pobyt Boże Narodzenie  (1)