Oferta Kontakt
nie zalogowano

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne - obiekt hotelowy - małopolskie - południe

INFORMACJE OGÓLNE

liczba miejsc noclegowych 80 ilość sal konferencyjnych 10 max ilość osób w sali 280

NAZWA OBIEKTU: Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KRAJ: PL
MAKROREGION: południe
WOJEWÓDZTWO: małopolskie
ADRES: Krakowska 68, Tomaszowice , 32-085 Tomaszowice Kraków
KONTAKT: tel. +48…
STRONA WWW: http://www.dwor.pl/
E-MAIL: recepcja@dwor.pl
Rok budowy obiektu: 2018
Obiekt zabytkowy: Położony na 10-hektarowym terenie, wpisany do rejestru zabytków i otoczony opieką konserwatora DWÓR W TOMASZOWICACH to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy usytuowany u wrót Krakowa.
Najbliższa duża miejscowość: Kraków (odległość: 4 km)

DWÓR W TOMASZOWICACH jest miejscem, do którego przybywają najwyższe osobistości świata: głowy państw, przedstawiciele międzynarodowych organizacji i Kościoła, artyści, miłośnicy sztuki, pracownicy korporacji oraz małych firm.

Hotel gościł m. in. Prezydenta Lecha Wałęsa, Prezydenta Bronisława Komorowskiego, Premiera Donalda Tuska, prof. Władysława Bartoszewskiego, Biskupa prof. Tadeusza Pieronka, Kardynała dr Stanisława Dziwisza, Prof. Leszka Balcerowicza, Bogdana Zdrojewskiego, Waldemara Pawlaka, Kard. Angelo Sodano, prof. Jerzego Buzka.

Tradycją hotelu stały się już wrześniowe, międzynarodowe konferencje z cyklu "Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej". Wtedy, ta mała podkrakowska miejscowość na kilka dni staje się „kulturalnym centrum Europy”. Miejscem pytań i odpowiedzi na problemy natury ekonomicznej, politycznej, kulturowej, a nawet militarnej, które pojawiają się przed jednoczącą się Europą.

DWÓR W TOMASZOWICACH funkcjonuje jako prężny ośrodek konferencyjny z pełnym zapleczem hotelowo-gastronomicznym. Jest ceniony jako miejsce organizacji przyjęć okazjonalnych i dużych bankietów. Stał się też miejscem często i licznie odwiedzanym, nie tylko przez klientów biznesowych, ale także przez turystów.


ZAKWATEROWANIE

Hotel Dwór w Tomaszowicach * * *

Urządzony w przydworskich zabudowaniach, otoczony jest malowniczym parkiem i sąsiaduje z klasycystycznym dworem polskim. Hotel dysponuje 40 pokojami komfortowymi zaprojektowanymi w eleganckim stylu.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i telefon. Dzięki położeniu hotelu, z okien pokoi rozpościera się przepiękny widok na okalający go XIX-wieczny park.

Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Ilość miejsc noclegowych: 80
Doba hotelowa: 16:00 - 12:00
Udogodnienia dla niepełnosprawych: Tak

Wyposażenie pokoi

Internet: Tak

Usługi hotelowe

Parking zewnętrzny: Tak (oddalony o: 0.0 km)

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość
Pok. 2 os. 35
Pok. 3 os. 2
Studio 3

Konferencje

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne to jedyny w swoim rodzaju zabytkowy XIX - wieczny zespół dworsko - parkowy, wyjątkowy przykład rewitalizacji historycznego parku i budynków na potrzeby organizacji nowoczesnych szkoleń, konferencji, eventów firmowych, spotkań oraz oficjalnych gal i wystaw. Dzięki bogatemu zapleczu konferencyjnemu, zrealizowaliśmy setki tego typu wydarzeń zarówno dla polskich jak i zagranicznych Klientów z wielu branż; od medycznej po finansową, komputerową czy turystyczną. Współpracując z najlepszymi podwykonawcami, inspirujemy i dbamy o to, by zapewnić Państwu kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie organizacji wydarzenia.

Dostępne sale konferencyjne

Rozwiń wszystkie
Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Galeria Panorama - Sala II Północ 195m2 150 40 40 120
piętro: parter
2. Galeria Panorama I Południe 345m2 280 60 80 320
piętro: parter
3. Ogrodowa 155m2 160 60 70 -
piętro: parter
4. Oranżeria 355m2 250 50 65 250
piętro: parter
5. Oranżeria Antresola 155m2 40 15 20 110
piętro: 1
6. Sala Widokowa 73m2 60 20 32 -
piętro: parter
7. Słoneczna 38m2 25 18 18 -
piętro: parter
8. Spichlerz I 72m2 30 40 30 -
piętro: parter
9. Spichlerz II 79m2 50 30 40 -
piętro: parter
10. Spichlerz III 79m2 50 46 40 -
piętro: parter

Gastronomia

Rozwiń wszystkie
lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Oranżeria 500
Oranżeria to samodzielny, wielofunkcyjny obiekt usytuowany na skraju dworskiego parku. Przestronne i wysmakowane wnętrza Oranżerii sprawiają, że obiekt ten zyskał szczególne uznanie organizatorów konferencji, balów, przyjęć weselnych, bankietów, studniówek, eventów firmowych, koncertów, prezentacji targowych (wystawienniczych lub promocyjnych) oraz wydarzeń kulturalnych. Wystrój wnętrza umożliwia kreowanie różnorodnych aranżacji. Naturalne dzienne oświetlenie zapewniają wysokie łukowe okna, nawiązujące do gotyckiej stylistyki. Walorem są również liczne, naturalne rośliny zielone, szklane tafle balustrad oraz duży zewnętrzny taras. Niezwykły urok Oranżeria zyskuje nocą, gdy mienią się blaskiem tradycyjne świece, mocowane na wiszących, dostojnych kandelabrach. Dobrą akustykę oraz funkcjonalną scenę doceniają również wymagające zespoły muzyczne. Tradycyjne połączenie murów z wapienia jurajskiego i drewna pozostawia obiekt w spokojnej harmonii z otoczeniem. Z Oranżerii rozpościera się rozległy widok na malowniczą okolicę oraz na otaczający park, w którym tańczą na wietrze oryginalne rzeźby balansujące, wybitnego polskiego artysty, Jerzego Kędziory.
powierzchnia: 255 mkw.
liczba miejsc: 500
2. Galeria Panorama 400
GALERIA PANORAMA - nowoczesna i elegancka Galeria Panorama to prestiżowy obiekt, położony nieopodal Oranżerii, na skraju parku. Łączy w sobie estetykę tradycyjnych i współczesnych form architektonicznych. Galeria Panorama oferuje Państwu komfortowe i optymalne warunki do organizacji: konferencji, kongresów, targów branżowych, eventów (np.prezentacje samochodów), oficjalnych gali i bankietów oraz przyjęć weselnych. Ten wielofunkcyjny obiekt wyróżnia się powierzchnia ponad 1000 m2 i pomieści 400 osób w opcji bankiet zasiadany. Część parterowa podzielona jest na 2 duże sale: "Galerię" i "Panoramę" oraz przestronny hol. Na piętrze usytuowano przeszkloną salę konferencyjną z antresolą. Galeria Panorama służy również działalności wystawienniczej (cykliczne wystawy malarstwa) i edukacyjnej, które wspierają rozwój dialogu międzykulturowego oraz promocję kultury, sztuki krajowej i zagranicznej.
powierzchnia: 255 mkw.
liczba miejsc: 400
3. Spichlerz 70
Spichlerz - z klimatem i smakiem Urokliwy, XIX - wieczny Spichlerz to samodzielny, zabytkowy obiekt, zbudowany z lokalnego wapienia jurajskiego oraz drewna. W Spichlerzu mieści się przytulna, rustykalna restauracja. Płonący kominek - serce restauracji, otula ciepłem i zachęca do beztroskiego biesiadowania. Restauracja słynie z wyśmienitej kuchni oraz proponuje ciekawy wybór win. Letnią porą kusi zadaszony taras, ozdobiony dziką winoroślą, chroniącą przed upałem. To także nietuzinkowy pomysł na rodzinny obiad, propozycja dla głodnych i spragnionych amatorów wycieczek rowerowych i pieszych po okolicy, tutejszych mieszkańców - wszystkich, którzy szukają klimatycznego, zacisznego miejsca z dobrą kuchnią, poza miastem. W Spichlerzu zorganizują Państwo również: imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe "z pomysłem", koncerty z lokalnym folklorem oraz imprezy integracyjne połączonych z grillowaniem na świeżym powietrzu, imprezy plenerowe na terenach wokół Spichlerza. Klientom biznesowym, zainteresowanym spotkaniami w wyjątkowymi stylu, rekomendujemy dwie sale konferencyjne na I i II piętrze Spichlerza - każda z nich może pomieścić 70 osób w układzie teatralnym.
liczba miejsc: 70

Otoczenie

Przepiękny, 10-hektarowy teren Dworu w Tomaszowicach inspiruje do tworzenia scenariuszy wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i zajęć integracyjnych typu indoor lub outdoor.

Możliwość organizowania imprez plenerowych: Tak ,
Oferujemy: 10 ha terenu zielonego - możliwość postawienia namiotu o pow. 1 000 m2 Rozbudowane zaplecze gastronomiczne Organizację atrakcji dodatkowych Możliwość zakwaterowania 100 osób Bezpłatny parking na 150 aut
Maksymalna liczba osób: 0
Teren ogrodzony: Tak
Zadrzewienie: Tak
Grill: Tak
Ognisko: Tak

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (204) Kraków (124) Poznań (108) Trójmiasto (107) Wrocław (70) Gdańsk (62) Łódź (45) Zakopane (41) Lublin (40) Katowice (28) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (830) południe (774) północ (474) zachód (262) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Kudowa Zdrój  (13) Trojanów  (11) Żelechów  (9) Warszawa  (8) Jastrzębia Góra  (7) Kołobrzeg  (6) Kościerzyna  (5) Murzasichle  (5) Wrocław  (5) Busko-Zdrój  (5) Serock  (5) Elbląg  (4) Istebna  (4) Kraków  (3) Wisła  (3) Zakopane  (3) Trzęsacz  (3) Wieleń  (2) Górzno  (1) Łochów  (1) Smardzewice  (1) Szczyrk  (1) Katowice  (1) Pomlewo  (1) Dźwirzyno  (1) Małe Ciche  (1) Gdynia  (1) Toruń  (1)