Oferta Kontakt
nie zalogowano

Król Plaza Spa & Wellness - obiekt hotelowy - zachodniopomorskie - północ

INFORMACJE OGÓLNE

liczba miejsc noclegowych 160 ilość sal konferencyjnych 1 max ilość osób w sali 80

NAZWA OBIEKTU: Król Plaza Spa & Wellness
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KRAJ: PL
MAKROREGION: północ
WOJEWÓDZTWO: zachodniopomorskie
ADRES: Bałtycka 16 , 76 - 107 Jarosławiec
KONTAKT: tel. +48…
STRONA WWW: www.krolplazaspa.pl
E-MAIL: rezerwacja@krolplazaspa.pl
Rok budowy obiektu: 2022
Najbliższa duża miejscowość: Słupsk (odległość: 40 km)
Nad morzem: Tak (150 m od brzegu Bałtyku)

Pragniesz się odprężyć, marzysz o wyjątkowym miejscu, spokoju, zaciszu i malowniczej okolicy? Chcesz uciec od zgiełku miasta i codziennych obowiązków chociaż na chwilę, a do tego skosztować smaku luksusu? W takim razie zapraszamy - nasz resort SPA nad morzem zapewni Państwu niepowtarzalną atmosferę do spędzenia zarówno wolnego czasu jak i służbowego nad polskim Bałtykiem, gdzie doskonały klimat panuje o każdej porze roku.

Tym, co w znaczny sposób przyczynia się do faktu, że nasz hotel stanowi tak popularną destynację na wszelkiego rodzaju imprezy i wyjazdy firmowe jest jego lokalizacja. Dogodne umiejscowienie nad polskim morzem samo w sobie dostarcza niezliczonej liczby atrakcyjnych aktywności dodatkowych. Piękne okoliczności przyrody — szum fal, malownicze krajobrazy oraz masa zieleni — stwarzają wprost wymarzone warunki do relaksu, a zarazem idealne tło dla wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych.

Kompleks Król Plaza stanowi doskonałe tło dla wypełnionych atrakcjami imprez firmowych. Niezrównany widok z balkonu, malownicze otoczenie oraz profesjonalna organizacja atrakcji to gwarancja odpoczynku — aktywnego lub nieco mniej — który pozwoli naładować akumulatory na kolejne miesiące inspirującej pracy. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.


ZAKWATEROWANIE

Oferujemy pokoje o zróżnicowanym standardzie. Od pokoi standardowych, po lux-y, studia i dwupokojowe apartamenty. Niektóre z pokoi posiadają widok na morze bałtyckie. Wszystkie są natomiast gustownie urządzone, w naturalnych barwach ułatwiających wypoczynek.

Ilość miejsc noclegowych: 160
Doba hotelowa: 14:00 - 11:00

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość

Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną mieszczącą 80 osób, z pełnym wsparciem technicznym i merytorycznym. Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny - mikrofon bezprzewodowy, ekran, flipchart, projektor multimedialny, dostęp do Internetu. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sali - teatralne, kinowe, obradowe, podkowa. Na życzenie naszych Gości przygotujemy bufet kawowy i poczęstunek. Równocześnie w razie zainteresowania uczestników konferencji zorganizujemy zabawę przy muzyce na żywo, wieczory integracyjne, wieczory grillowe oraz wycieczki.

Dane osoby zajmującej się konferencjami

Imię i nazwisko: Aleksandra Góral
Stanowisko: Dział sprzedaży i marketingu
Numer telefonu: +48598109456
Numer tel. kom.: +48607208103
Adres e-mail: a.goral@krolplaza.pl

Dostępne sale konferencyjne

Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala konferencyjna - 80 40 40 -
piętro: parter
możliwość przeprowadzania szkoleń: tak
klimatyzacja: tak
przeznaczenie sali: szkolenie / bankiet
nagłośnienie stacjonarne: tak
mikrofon bezprzewodowy: tak
rzutnik multimedialny: tak
ekrany stałe: tak
flipchart: tak
dostęp do internetu: tak

Gastronomia

Jak na renomowany lokal gastronomiczny przystało, kulinarny aspekt naszej restauracji jest dla nas priorytetem. Nasze menu stanowi przebogaty zbiór wykwintnych specjałów tradycyjnej kuchni polskiej. Skosztujesz u nas między innymi aromatycznych dań mięsnych w wielu zaskakujących odsłonach ? w tym chociażby znakomite dania z dziczyzny i drobiu. Doskonałym uzupełnieniem naszej selekcji dań głównych są własne wyroby wędliniarskie. Swoistym zwieńczeniem posiłku uczyniliśmy z kolei nasz wybór pysznych ciast.

Rozwiń wszystkie
lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. restauracja
2. drink bar

Rekreacja

Hotel umożliwia relaks nie tylko poprzez korzystanie z atrakcji związanym morzem, takim jak spacery, nordic walking czy przejażdżki rowerowe, ale także posiada bogatą ofertę w samym hotelu. Można na przykład skorzystać z basenu krytego, jacuzzi czy jednej z saun. Bogata oferta wellness zarówno zabiegów pielęgnacyjnych jak i masaży sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie by zaznać odpoczynku.

SPA: Tak
Sauna: Tak
Jacuzzi: Tak
Basen kryty: Tak
Masaże: Tak
Hydromasaże: Tak
Salon kosmetyczny: Tak

Otoczenie

Hotel jest umiejscowiony nad polskim morzem co samo w sobie dostarcza niezliczonej liczby atrakcyjnych aktywności. Piękne okoliczności przyrody - szum fal oraz malownicze krajobrazy - stwarzają wprost wymarzone warunki do relaksu i integracji.

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (194) Kraków (113) Trójmiasto (103) Poznań (101) Wrocław (67) Gdańsk (59) Łódź (44) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (794) południe (739) północ (464) zachód (253) wschód (208)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Gdańsk  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Promocje konferencyjne  (3) Pobyt weekendowy  (2) Pobyt Boże Narodzenie  (1)