Oferta Kontakt
nie zalogowano

Róża Wiatrów - unikalne miejsce - mazowieckie - centrum

INFORMACJE OGÓLNE

ilość sal konferencyjnych 2 max ilość osób w sali 117

NAZWA OBIEKTU: Róża Wiatrów
TYP OBIEKTU: unikalne miejsce
KRAJ: PL
MAKROREGION: centrum
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Wał Miedzeszyński 377 , 03-980 Warszawa Warszawa
KONTAKT: tel. +48…
STRONA WWW: www.rozawiatrow.waw.pl
E-MAIL: info@rozawiatrow.waw.pl
Rok budowy obiektu: 2022
Dworzec PKP: Dworzec Wschodni (odległość: 5.9 km)
Dworzec PKS: Dworzec Zachodni (odległość: 11.0 km)
Port lotniczy: Lotnisko Chopina Warszawa (odległość: 15.0 km)
W pobliżu głównej drogi: Tak (Obiekt mieści się przy ul. Wał Miedzeszyński, niedaleko zjazdu z Mostu Łazienkowskiego. Idealna komunikacja z lotniska, Dworca Centralnego i każdego warszawskiego mostu)
W pobliżu lasu: Tak (Z okien sali tarasowej mogą Państwo podziwiać nadwiślańską zieleń. Bezpośrednio z terenu parkingu jest zejście na trasę rowerowo-spacerową biegnącą wzdłuż Wisły,)
W pobliżu jeziora: Tak (Położenie nad samą Wisłą sprawia, że z okien sali można podziwiać Wisłę, a w przerwie w spotkaniu wybrać się na spacer nad jej brzeg.)

Róża Wiatrów to idealna przestrzeń na konferencje i eventy, które zapadną na długo w pamięci uczestników.

Organizujemy:
-konferencje
-szkolenia
-imprezy integracyjne
-bankiety
-wesela
-imprezy okolicznościowe

Efektowna całoroczna sala tarasowa z widokiem na zieleń i Wisłę, której sufit rozświetla 25 tysięcy lampek oraz nastrojowa sala restauracyjna z kominkiem, pełne zaplecze gastronomiczne, bogata oferta menu, przystępne ceny, doskonała lokalizacja i duży bezpłatny parking to niektóre z atutów Róży Wiatrów.

Wieloletnie doświadczenie eventowe kadry managerskiej sprawia, że z przyjemnością podejmujemy się każdej, nawet najbardziej nieszablonowej realizacji.

Grillowa przerwa lunchowa z widokiem na rzekę, czy elegancki bankiet z muzyką na żywo na zakończenie spotkania - niezależnie od tego co Państwa skusi do kontaktu z nami - spytajcie koniecznie o ofertę, a będziecie mile zaskoczeni.


Konferencje

Integracyjna impreza firmowa, oficjalny bankiet, spotkanie Zarządu, a może wizyta Gości z którymi warto zjeść kolację na mieście ? To doskonałe okazje, by skorzystać z naszej oferty dla firm. Niezależnie od wybranej formuły z przyjemnością znajdziemy odpowiedni koncept, przygotujemy ofertę i zorganizujemy spotkanie firmowe na miarę Państwa oczekiwań.

Dane osoby zajmującej się konferencjami

Imię i nazwisko: Menager
Numer tel. kom.: +48 690 557 227
Adres e-mail: info@rozawiatrow.waw.pl

Dostępne sale konferencyjne

Rozwiń wszystkie
Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala Kominkowa 80m2 50 50 20 56
piętro: 1
filary: tak
możliwość przeprowadzania szkoleń: tak
światło dzienne: tak
zaciemnienie sali: tak
klimatyzacja: tak
przeznaczenie sali: szkolenie / bankiet
nagłośnienie stacjonarne: tak (w cenie)
nagłośnienie przenośne: tak (w cenie)
mikrofon bezprzewodowy: tak (w cenie)
zestaw TV/video: tak
rzutnik multimedialny: tak
ekrany stałe: tak
panel LCD: tak (w cenie)
flipchart: tak (150.00PLN)
mównica: tak (300.00PLN)
scena: tak (w cenie)
obsługa techniczna: tak
2. Sala Tarasowa 120m2 117 72 50 150
piętro: 1
wymiary sali: 20.0m x 6.0m x 4.5m
możliwość przeprowadzania szkoleń: tak
światło dzienne: tak
klimatyzacja: tak
przeznaczenie sali: szkolenie / bankiet
nagłośnienie stacjonarne: tak (w cenie)
nagłośnienie przenośne: tak (w cenie)
mikrofon bezprzewodowy: tak (w cenie)
zestaw TV/video: tak (w cenie)
rzutnik multimedialny: tak
ekrany stałe: tak (w cenie)
ekrany przenośne: tak (w cenie)
panel LCD: tak
flipchart: tak (150.00PLN)
mównica: tak (300.00PLN)
scena: tak (w cenie)
obsługa techniczna: tak
dodatkowy sprzęt: Oświetlenie LED (9 x SPOT RBG)

Gastronomia

Restauracja Róża Wiatrów to nowa odsłona kultowej restauracji w warszawskim Yacht Klubie, położona na wysokości Saskiej Kępy, w pobliżu Mostu Łazienkowskiego. W menu znajdą Państwo starannie dobrany wybór dań kuchni międzynarodowej ze znaczącą nutą dań polskich.


Otoczenie

Bezpośrednio z terenu parkingu można zejść nad Wisłę lub na biegnącą wzdłuż niej ścieżkę rowerowo - spacerową. Z okien sali tarasowej podziwiać można piękno Nadwiślańskiego brzegu.

Możliwość organizowania imprez plenerowych: Tak ,
Róża Wiatrów znajduje się na terenie legendarnego Yacht Klubu Polskiego Warszawa. Istnieje możliwość organizacji eventów plenerowych na łące przy restauracji: w zależności od ilości atrakcji od 150 do 1500 osób.
Maksymalna liczba osób: 1500
Powierzchnia własnego terenu: 6000
Teren ogrodzony: Tak
Zadrzewienie: Tak
Grill: Tak ,
Przy sali tarasowej możliwe jest zaaranżowanie stanowiska grillowego. Jest to świetna alternatywa dla przerwy lunchowej w trakcie spotkań, możliwa do zorganizowania przez cały rok.

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (190) Kraków (109) Poznań (101) Trójmiasto (98) Wrocław (62) Gdańsk (55) Łódź (45) Lublin (38) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (778) południe (722) północ (449) zachód (243) wschód (204)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (3) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (5) Oferty Zimowe  (2) Romantyczny weekend  (2) Ferie  (1)