Oferta Kontakt
nie zalogowano

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ. DWÓR W TOMASZOWICACH - KRAKOWSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE.

20 września

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ. DWÓR W TOMASZOWICACH - KRAKOWSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE.

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne* to niesamowite miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Miejsce, które w swoich progach gości najwyższe osobistości świata polityki, kultury i sztuki.
Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne to miejsce, w którym również Ty możesz zorganizować prestiżową galę, spotkanie biznesowe, a nawet targi branżowe!

Kompleks w podkrakowskich Tomaszowicach to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przestrzeni eventowych, bankietowych i kulturalnych w Małopolsce. Na swoim koncie ma już kilkaset eventów dla polskich i zagranicznych Klientów.
Idealny mariaż świetnej lokalizacji- zaledwie 4 km od Krakowa, oryginalnej scenerii XIX -wiecznego zespołu dworsko -parkowego oraz wsparcia profesjonalnego Działu Organizacji Imprez i Konferencji, przyciąga organizatorów kongresów czy prezentacji nowych modeli aut.
Atuty Dworu w Tomaszowicach doceniają również przedstawiciele kultury i sztuki organizując spotkania i sympozja. Od wielu lat odbywają się tam wystawy oraz wernisaże sztuki polskich i zagranicznych artystów.

NOWOCZESNE CENTRUM KONFERENCYJNE wielofunkcyjne przestrzenie w historycznym otoczeniu
Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne to jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy przykład rewitalizacji historycznego parku i budynków na potrzeby organizacji nowoczesnych szkoleń, konferencji, eventów firmowych, spotkań oraz oficjalnych gal i wystaw.Dzięki bogatemu zapleczu konferencyjnemu, w centrum zrealizowano już setki wydarzeń zarówno dla polskich jak i zagranicznych Klientów.
Krakowskie Centrum Konferencyjne dysponuje 8 wielofunkcyjnymi i zróżnicowanymi salami, dlatego odpowiada na potrzeby przedstawicieli wielu i różnorodnych branż - od medycznej po finansową, komputerową czy motoryzacyjną. Decydując się na współpracę z Zespołem Dworu w Tomaszowicach, można liczyć na wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Nie tylko pomogą w organizacji i zainspirują, ale i podpowiedzą najlepsze rozwiązania bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu.
Na pewno wielkim atutem Centrum, jest olbrzymia baza, umożliwiająca organizację spotkania nawet dla 1200 osób jednocześnie! (Łączna powierzchnia konferencyjna Krakowskiego Centrum Konferencyjnego to ponad 1600 m2!) Na potrzeby większych spotkań, bankietów i konferencji idealne będą reprezentacyjna Oranżerię lub nowoczesna i elegancka Galeria Panorama.

Galeria Panorama sprawdzi się też przy organizacji  np. targów branżowych. Kameralne spotkania organizowane są np. w hotelowej sali Słonecznej lub sali Widokowej Galerii Panorama.

Na potrzeby szkoleń czy spotkań biznesowych przygotowano również 3 sale w budynku zabytkowego, XIX - wiecznego Spichlerza, w którym zorganizować można zarówno kameralne spotkania biznesowe, szkolenia czy imprezę firmową połączoną z grillem lub ogniskiem.

 

NA CZERWONYM DYWANIE bankiety i gale w Małopolsce
Kraków i jego okolice to doskonałe miejsce do organizacji oficjalnych, wytwornych gal i bankietów.
Organizując je w Tomaszowicach zyskają nowy wymiar celebracji i wyrafinowania  - łącząc tradycję z nowoczesnością, a zaciszną atmosferę z wystawną elegancją. Dopełnieniem idealnego wieczoru będzie na pewno serwis na najwyższym poziomie i wyśmienita kuchnia. Dzięki doświadczeniu wypracowanemu przez lata, nawet bardzo trudne logistycznie wydarzenia realizowane są perfekcyjnie. 

W NATURALNYM OTOCZENIU parkowa przestrzeń eventowa
Przepiękny, 10-hektarowy teren Dworu w Tomaszowicach inspiruje i zachęca do tworzenia scenariuszy wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i spotkań integracyjnych. W naturalnym otoczeniu, z zabytkowym dworem i parkiem w tle, stworzyć można niezapomniany event.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami, zespół Dworu w Tomaszowicach można obdarzyć pełnym zaufaniem i powierzyć im organizacjęwymarzonej imprezy.
Dla każdego klienta, z pasją i zaangażowaniem szykowany jest kompleksowy projekt imprezy obejmujący gastronomię, noclegi i rozrywkę. Planowanie, przygotowanie perfekcyjnego pod względem oprawy wizualnej i smaku menu, zaplecze techniczne - wszystko to przygotuje specjalnie Państwu dedykowana osoba.

EUROPEJSKA KUCHNIA Z POLSKIMI KORZENIAMI
O podniebienia gości Dworu w Tomaszowicach dbaosoba równie nietuzinkowajak i nietuzinkowa jest przestrzeń w której pracuje - Pan Rafał Włudyka. Doświadczenie zdobywał w wielu doskonałych restauracjach w Polsce (Restauracja HoteluCopernicus, Restauracja Wierzynek, w której był szefem kuchni) i za granicą, pracując międzyinnymi u boku włoskiego mistrza kuchni - Alfredo Chiocchettiego.
Kuchnia Pana Rafała odzwierciedla i jest spójna z tym, co ważne dla osób tworzących Dwór w Tomaszowicach; łączy, czerpie z najlepszych europejskich wzorców nie zapominając o korzeniach. I tak Szef Kuchni specjalizuje się w łączeniu smaków kuchni europejskich z nowoczesną kuchniąpolską.
Goście Dworu w Tomaszowicach - Krakowskiego Centrum Konferencyjnego, mogą skorzystać z Restauracji Spichlerz XXI usytuowanej  w  trzykondygnacyjnym budynku, zbudowanym z lokalnego wapienia jurajskiego oraz drewna. Latem, miejsce dodatkowo zachwyca dziką winoroślą oplatającą zadaszony taras.


W CENTRUM XIX-WIECZNEGO ZESPOŁU DWORSKIEGO czyli hotel w eleganckim stylu
Krakowskie Centrum Konferencyjne - Dwór w Tomaszowicach, to miejsce kompletne. Uzupełnieniem imponującej bazy konferencyjno-bankietowej, jest elegancki hotel mieszczący się w przydworskich zabudowaniach. Hotel sąsiaduje z klasycystycznym dworem polskim, a z okien pokoi rozpościera się przepiękny widok na okalający go XIX-wieczny park. Dla gości przygotowano 40 pokoi, z możliwością zakwaterowania do 100 osób.

Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne to:

  • 10 ha terenu zielonego - możliwość postawienia namiotu o pow. 1 000 m2
  • Serwis gastronomiczny gwarantowany dla wszystkich uczestników każdego typu eventu
  • Rozbudowane zaplecze gastronomiczne - możliwość szybkiego wydania posiłków
  • Restauracja
  • Możliwość zakwaterowania do 100 osób
  • Bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autobusów
  • 8 wielofunkcyjnych, nowoczesnych sal konferencyjno- bankietowych
  • Profesjonalny, doświadczony Dział Organizacji Imprez i Konferencji

Hotel Dwór w Tomaszowicach - Krakowskie Centrum Konferencyjne
Tel.: +48 12 419 20 00
recepcja@dwor.pl

imprezy@dwor.pl

Krakowska 68, 32-085 Tomaszowice , Polska


*DWÓR W TOMASZOWICACH, zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy usytuowany u wrót Krakowa. Jedna z  najbardziej zaawansowanych i spektakularnych inwestycji sieci ZR Hotele i Restauracje w zabytkach. Dwór w Tomaszowicach położony jest na 10-hektarowym terenie, jest wpisany do rejestru zabytków i otoczony opieką konserwatora. Najcenniejszą częścią zespołu, jest klasycystyczny dwór szlachecki z początku XIX wieku oraz otaczający go stuletni park i folwark. W latach '90 ubiegłego wieku, prawowici właściciele odzyskali swój majątek od Państwa, a następnie  został sprzedany obecnemu właścicielowi - Ziyadowi Raoof. W latach 1997-2000 prowadzono intensywne prace remontowo-budowlane pod ścisłym nadzorem Małopolskiego Inspektora Ochrony Zabytków w celu odrestaurowania dworu oraz całego zespołu. Jesienią 2000 roku na terenie odrestaurowanych i gustownie urządzonych zabudowań przydworskich zainaugurowano działalność Krakowskiego Centrum Konferencyjnego Dwór w Tomaszowicach.

 

  


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (221) Kraków (132) Poznań (115) Trójmiasto (109) Wrocław (78) Gdańsk (64) Łódź (47) Zakopane (44) Lublin (41) Katowice (31) Szczecin (26) Kołobrzeg (24)

Makroregiony:

centrum (867) południe (794) północ (486) zachód (268) wschód (219)

Konferencje według miast:

Lublin  (8)

Konferencje według kategorii:

edukacyjna  (5) medycyna  (2) ekologia  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Poznań  (24) Kołobrzeg  (18) Kraków  (15) Ustka  (14) Gdańsk  (13) Serock  (13) Żelechów  (12) Dobczyce  (12) Kudowa Zdrój  (12) Chlewiska  (11) Szczawnica  (9) Świeradów Zdrój  (9) Licheń Stary  (9) Wrocław  (8) Warka  (8) Zalesie  (8) Kościerzyna  (8) Jastrzębia Góra  (8) Dźwirzyno  (7) Szczyrk  (7) Gdynia  (7) Kazimierz Dolny  (7) Słupsk  (7) Zakopane  (7) Białowieża  (7) Konstancin -Jeziorna  (6) Gniew  (6) Ciechocinek  (6) Worliny  (6) Trojanów  (6) Sopot  (6) Opalenica  (6) Busko-Zdrój  (6) Białka Tatrzańska  (6) Radziejowice  (5) Nowe Brzesko  (5) Toruń  (5) Kromerowo  (5) Rawa Mazowiecka  (5) Pomlewo  (4) Wieleń  (4) Starachowice  (4) Spała  (4) Nałęczów  (4) Krynica-Zdrój  (4) Małe Ciche  (4) Boszkowo-Letnisko  (3) Gietrzwałd  (3) Powidz  (3) Mielno  (3) Stryszawa  (3) Elbląg  (3) Bronisławów  (3) Warszawa  (2) Chobienice  (2) Grodziec  (2) Łeba  (2) Okuninka  (2) Łódź  (2) Łochów  (2) Smardzewice  (2) Katowice  (1) Zagnańsk  (1) Wielka Nieszawka  (1) Górzno  (1) Barczewo  (1) Arłamów  (1) Jastarnia  (1)