Oferta Kontakt
nie zalogowano

II EDYCJA NSC HOTELS - SPRZEDAŻ W BRANŻY HOTELOWEJ. WRACAMY STACJONARNIE!

5 listopada

II EDYCJA NSC HOTELS - SPRZEDAŻ W BRANŻY HOTELOWEJ. WRACAMY STACJONARNIE!

Sprawdzone sposoby i inspiracje na zwiększenie zysków w branży hotelarskiej. National Sales Congress Hotels już 24 listopada w Warszawie.

Po kilku miesiącach batalii z koronawirusem sytuacja wydaje się powoli stabilizować. Nie snuje się planów podboju świata, ale szuka się sposobu na przetrwanie firm, załogi i miejsc, które bardzo często przez dziesięciolecia cieszyły się niesłabnącą popularnością.

W świecie zdominowanym przez agresywne działania marketingowe i wykorzystanie technologii, coraz więcej wymagań stawianych jest przed sprzedażą bezpośrednią. To w niej drzemie największy potencjał, aby zarabiać więcej. Tylko trwałe relacje z Klientami są w stanie uodpornić branżę hotelarską przed kolejnym kryzysem. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku hotelarstwa stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży i zarządzania w branży hotelowej.

NSC Hotels to jedyny w Polsce Kongres w całości poświęcony zwiększaniu skuteczności sprzedaży dedykowany kadrze managerskiej i właścicielom hoteli. Premierowa edycja odbyła się w październiku 2020 gromadząc blisko 200 znakomitych hotelarzy z całej Polski.

24 listopada 2021 w DoubleTree by Hilton Warszawa eksperci powracają, aby po raz kolejny opowiedzieć i doradzić:
Jak sprzedawać w dobie permanentnego kryzysu?
Jak budować trwałe relacje z klientami?
Jak wykorzystywać potencjał klientów biznesowych i sprzedawać więcej?
Jak zwiększać marżowość sprzedaży?
Jak zmienił się proces sprzedaży przez covid-19?

Na te pytania i wiele innych odpowiedzi udzielą uznani eksperci hotelarstwa, ale także doświadczeni praktycy sprzedaży i zarządzania. Wśród nich będą obecni m.in.: Krzysztof Sarnecki - przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach wielu zarządów firm. Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm i strategii marketingowej, Agnieszka Maszner-Paprocka - Prezes Zarządu Spółki Grand Baltic sp. z o.o., Dyrektor Finansowy w hotelu HAVET, Elżbieta Nitsze - Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie, Marcin Sadło - dyrektor sprzedaży Leonardo Hotels Warsaw.

Dowiedz się więcej o prelegentach ekspertach i programie: https://nationalsales.pl/nsc-hotels-program-2/

Marka NSC to gwarancja wysoce merytorycznych wystąpień i najwyższych standardów jakości.

Udział w Kongresie potwierdzony jest certyfikatem sygnowanym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia: Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz HotelManię. Na wydarzenie zapraszają także Srebrny Sponsor- Aqua System - wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania, filtracji i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza dla branży HoReCa oraz Partner Technologiczny Wydarzenia MERIZON - dostawca zaawansowanych systemów technologicznych i nowoczesnych rozwiązań multimedialnych dla branży hotelarskiej i sektora B2B.

National Sales Congress Hotels - Sprzedaż w branży hotelowej:

Miejsce: DoubleTree Hilton Warszawa

Termin: 24 listopada 2021


Zapraszamy do udziału! Ostatnie bilety dostępne na stronie Organizatora: https://nationalsales.pl/kup-bilet-hotels/

 


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (186) Kraków (107) Poznań (102) Trójmiasto (97) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (771) południe (714) północ (447) zachód (242) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (3) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2) Wielkanoc   (2) Wakacje   (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)