Oferta Kontakt
nie zalogowano

Karol Krawczyk awansowany na stanowisko dyrektora operacyjnego w historycznym hotelu Polonia Palace w Warszawie.

11 kwietnia

Karol Krawczyk awansowany na stanowisko dyrektora operacyjnego w historycznym hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Karol Krawczyk związany jest z Polonia Palace od 8 lat. Zaczynał jako kierownik gastronomii i był odpowiedzialny za restaurację, bar oraz dział MICE. Przez ostatnie 5 lat pełnił obowiązki zastępcy dyrektora generalnego, a w kwietniu 2022 objął stanowisko dyrektora operacyjnego. 

Do głównych zadań Karola należało budowanie profesjonalnego zespołu i szkolenie pracowników gastronomii, kalkulacja ofert, planowanie eventów oraz współpraca z kontrahentami. Zarządzał operacyjnie wydarzeniami, optymalizował koszty i podniósł poziom usług gastronomicznych, co przełożyło się na zwiększenie liczby organizowanych eventów, ich jakości i w efekcie zadowolenia gości. W roli zastępcy dyrektora generalnego jego zakres obowiązków poszerzył się o nadzorowanie remontów w zabytkowym hotelu, współpracę z ekipami filmowymi oraz planowanie pracy działów operacyjnych w czasie pandemii. Swoim doświadczeniem wspierał także pozostałe dwa obiekty grupy Hotele Warszawskie "Syrena" ? MDM i Metropol. Doradzał w kwestiach optymalizacji kosztów i menu, kontaktów z dostawcami oraz negocjacji warunków umów z kontrahentami. Przed rozpoczęciem pracy w Polonia Palace, wiele lat związany był z działem gastronomii w warszawskim hotelu Sheraton.

W 2019 wziął udział w programie "Young EHMA", który jest skierowany do młodych managerów najlepszych hoteli w Europie i stanowi praktyczną część działań edukacyjnych stowarzyszenia European Hotel Managers Association (EHMA) z siedzibą w Rzymie. Organizacja istnieje od 1974 roku i zrzesza aktualnie ponad 400 przedstawicieli z 29 krajów. Celem EHMA jest stworzenie platformy wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń z uznanych hoteli w Europie. Organizacja promuje europejskie hotelarstwo i najlepsze tradycje branżowe wypracowane przez lata. Dzięki udziałowi w programie Young EHMA Karol uzyskał dostęp do społeczności hotelarskiej z Europy, której członkowie wymieniają się doświadczeniami oraz know-how, aby zapewnić usługi i standardy na najwyższym poziomie, w zgodzie z aktualnymi trendami oraz oczekiwaniami gości.

Paweł Lewtak, dyrektor generalny hotelu Polonia Palace i członek zarządu HW "Syrena": "Awans Karola to potwierdzenie naszej wieloletniej praktyki, polegającej na kształceniu młodych kadr, nie tylko managerskich. Inwestujemy w ludzi i rozwijamy ich naturalne talenty poprzez szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, cross-training i uczestnictwo w konferencjach branżowych. Dajemy im dostęp do wiedzy. Cieszę się, że Karol będzie dla mnie wsparciem w działaniach operacyjnych hotelu i dzięki jego umiejętności budowania dobrych relacji z ludźmi będzie świetnym łącznikiem pomiędzy wszystkimi działami." 

Na nowym stanowisku Karol Krawczyk będzie odpowiadał za kompleksowe zarządzanie wszystkimi działaniami operacyjnymi hotelu. Prywatnie jest wielkim fanem narciarstwa.

Zabytkowy hotel Polonia Palace, otwarty w 1913 roku, należy do grupy Hotele Warszawskie "Syrena". Idealna lokalizacja w centrum Warszawy, klasyczne wnętrza i wygodne pokoje sprawiają, że jest chętnie wybierany przez gości biznesowych, jak i turystycznych. Posiada 10 sal na eventy o różnym charakterze, o łącznej powierzchni prawie 800 m.kw., a także Lobby Bar i część relaksacyjną z siłownią, sauną oraz gabinetem masażu.

 


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (239) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1)