Oferta Kontakt
nie zalogowano

KRZYSZTOF IGNACZAK - AMBASADOREM HOTELU ARŁAMÓW

2 maja

KRZYSZTOF IGNACZAK - AMBASADOREM HOTELU ARŁAMÓW

Do grona Ambasadorów Hotelu Arłamów dołączył Krzysztof Ignaczak - Mistrz Świata, Mistrz Europy, zdobywca Ligi Światowej, srebrny medalista Pucharu Świata, sześciokrotny Mistrz Polski i trzykrotny zdobywca Pucharu Polski, srebrny medalista Ligi Mistrzów i Pucharu CEV oraz czterokrotny triumfator konkursu na Najlepszego Sportowca Roku na Podkarpaciu.

"Hotel Arłamów i jego sportowe DNA miałem okazję poznać z różnych stron w ciągu ostatnich lat - zarówno jako sportowiec, który przygotowywal się tutaj do ważnych rozgrywek podczas licznych zgrupowań oraz jako gość indywidualny często korzystający z uroków Arłamówa razem z rodziną. Arłamów cenię za spokój, za znakomitą bazę sportową i rekreacyjną, która daje możliwości nie tylko aktywnego wypoczynku ale i pole do wielu inicjatyw sportowych, na których teraz razem chcemy się skupić. Mam głowę pełną pomysłów, które wspólnie z Zarządem i całym Zespołem Hotelu Arłamów będziemy realizować" - powiedział Krzysztof Ignaczak.

"Cieszymy się, że do grona naszych ambasadorów dołącza tak utytułowany, wspaniały sportowiec jakim jest Krzysztof Ignaczak. Połączyła nas wspólna misja - motywowanie i zachęcanie do sportu zarówno dzieci jak i młodzieży. To kwintesencja naszego #ArłaMOVE. Przed nami wspólne sportowe projekty i inicjatywy, o których już niebawem będziemy  mówić szerzej" - dodał Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.

Ambasadorami Hotelu Arłamów są aktualnie: Otylia Jędrzejczak oraz Krzysztof Ignaczak.


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (188) Kraków (107) Poznań (102) Trójmiasto (98) Wrocław (61) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Szczecin (26) Katowice (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (773) południe (714) północ (448) zachód (242) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (5) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Warszawa  (1) Busko-Zdrój  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2) Wielkanoc   (2) Pomysł na integrację   (1) Ferie  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Wakacje   (1) Oferty Zimowe  (1)