Oferta Kontakt
nie zalogowano

KRZYSZTOF IGNACZAK - AMBASADOREM HOTELU ARŁAMÓW

2 maja

KRZYSZTOF IGNACZAK - AMBASADOREM HOTELU ARŁAMÓW

Do grona Ambasadorów Hotelu Arłamów dołączył Krzysztof Ignaczak - Mistrz Świata, Mistrz Europy, zdobywca Ligi Światowej, srebrny medalista Pucharu Świata, sześciokrotny Mistrz Polski i trzykrotny zdobywca Pucharu Polski, srebrny medalista Ligi Mistrzów i Pucharu CEV oraz czterokrotny triumfator konkursu na Najlepszego Sportowca Roku na Podkarpaciu.

"Hotel Arłamów i jego sportowe DNA miałem okazję poznać z różnych stron w ciągu ostatnich lat - zarówno jako sportowiec, który przygotowywal się tutaj do ważnych rozgrywek podczas licznych zgrupowań oraz jako gość indywidualny często korzystający z uroków Arłamówa razem z rodziną. Arłamów cenię za spokój, za znakomitą bazę sportową i rekreacyjną, która daje możliwości nie tylko aktywnego wypoczynku ale i pole do wielu inicjatyw sportowych, na których teraz razem chcemy się skupić. Mam głowę pełną pomysłów, które wspólnie z Zarządem i całym Zespołem Hotelu Arłamów będziemy realizować" - powiedział Krzysztof Ignaczak.

"Cieszymy się, że do grona naszych ambasadorów dołącza tak utytułowany, wspaniały sportowiec jakim jest Krzysztof Ignaczak. Połączyła nas wspólna misja - motywowanie i zachęcanie do sportu zarówno dzieci jak i młodzieży. To kwintesencja naszego #ArłaMOVE. Przed nami wspólne sportowe projekty i inicjatywy, o których już niebawem będziemy  mówić szerzej" - dodał Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.

Ambasadorami Hotelu Arłamów są aktualnie: Otylia Jędrzejczak oraz Krzysztof Ignaczak.


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (191) Kraków (110) Poznań (101) Trójmiasto (99) Wrocław (64) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (38) Zakopane (37) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (785) południe (731) północ (452) zachód (246) wschód (206)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gniew  (1) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (5) Romantyczny weekend  (2) Wakacje   (1)