Oferta Kontakt
nie zalogowano

Nowy Szef Kuchni hotelu Holiday Inn Gdańsk - City Centre

4 października

Nowy Szef Kuchni hotelu Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Piotr Domański, laureat nagrody Osobowość Roku, został mianowany szefem kuchni w gdańskim Holiday Inn.

Piotr rozpoczął swoją przygodę z gastronomią ponad 20 lat temu w Niemczech, gdzie pracował jako kucharz w Pensjonacie Dom Włoski.

Po powrocie do Polski w 1996 roku rozpoczął pracę w Restauracji Meksykańskiej w Olsztynie. Jego kariera nabrała tempa, kiedy w 1999 roku objął funkcję zastępcy szefa kuchni w hotelu Gromada w Olsztynie.

Piotr swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu znanych i cenionych restauracjach na pomorzu, pełniąc w nich funkcję szefa kuchni. W latach 2002 - 2018 pracował m.in. w Restauracji Elephant, Restauracji La Fonte i Orzeł oraz kultowej już Restauracji Kuchnia Polska u Ewy.

Piotr Domański to niezwykły kucharz, który z wielką pasją i zaangażowaniem propaguje polską kuchnię, za co został przyjęty do Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej. Nie boi się nowych wyzwań i nieustannie szuka inspiracji w tworzeniu nowych dań. W 2017 roku za swoje dokonania kulinarne otrzymał tytuł Kucharz roku Gdańska. Piotr jest autorem wielu wyjątkowych przepisów opublikowanych w książkach i prasie branżowej. Chętnie pomaga innym, a za swoje zaangażowanie w działalność charytatywną otrzymał nagrodę Osobowość Roku.

Piotr podkreśla, że najlepiej w kuchni lubi gdy wpadają niezapowiedziani goście, jest głośno i gorąco, czyli wszystko pracuje na pełnych obrotach.

W Holiday Inn Gdańsk - City Centre Piotr zarządza zespołem kucharzy, odpowiada za część gastronomiczną restauracji oraz konferencji i bankietów.

Piotr Domański powiedział - to dla mnie zaszczyt rozpocząć pracę w tak wyjątkowym hotelu, jak Holiday Inn Gdańsk - City Centre. Jestem pewny, że razem z moim fantastycznym zespołem stworzymy wiele niezapomnianych smaków i wyjątkowych chwil dla naszych gości.

O hotelu Holiday Inn Gdańsk City Centre
Czterogwiazdkowy hotel położony jest w sercu Starego Miasta, unikalnej koncepcji urbanistycznej u ujścia Motławy na słynnej Wyspie Spichrzów. Hotel posiada 240  pokoi, w tym także pokoje rodzinne. W Holiday Inn Gdańsk-City Centre dzieci traktowane są wyjątkowo, jedzą i mieszkają za darmo. Restauracja oferuje szeroki wybór dań kuchni europejskiej. Dania przygotowywane są ze świeżych produktów od lokalnych dostawców.
Restauracja mieści 140 osób i ma bezpośrednie wyjście nad Motławę lub do zacisznego hotelowego patio. SKY Bar Holiday Inn Gdańsk?City Centre to unikalne i jedyne miejsce w Gdańsku, gdzie wypijesz drinka lub wybrany koktajl z widokiem na Stare Miasto, Motławę i gdańską marinę jachtową. W hotelu znajduje się pięć sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego i widokiem na marinę.


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (186) Kraków (107) Poznań (102) Trójmiasto (97) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Katowice (26) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (771) południe (714) północ (447) zachód (242) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (3) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2) Wielkanoc   (2) Wakacje   (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)