Oferta Kontakt
nie zalogowano

NYX Hotel Warsaw przywitał pierwszych gości!

3 marca

NYX Hotel Warsaw przywitał pierwszych gości!

Pierwszy w Polsce hotel lifestylowej marki NYX Hotels by Leonardo Hotels Brands już otwarty! Pierwsi goście NYX Hotel Warsaw zostali uroczyście przywitani przez zespół hotelu 1 marca. Symbolicznemu przecięciu wstęgi towarzyszył szampan, a przy powitalnym drinku czas umilał gościom set znanego polskiego dj'a - Bshosy. Powitalnym prezentem niespodzianką był przelot helikopterem, podczas którego goście mogli podziwiać panoramę Warszawy z lotu ptaka. Na gości hotelu czeka 331 pokoi i apartamentów, znakomite dania kuchni polsko-izraelskiej, a na gości biznesowych - obszerne przestrzenie konferencyjne.

NYX Hotels to lifestylowa propozycja Leonardo Hotels Brands. Obiekty spod szyldu NYX Hotels znaleźć można w dynamicznych, obleganych przez podróżników miastach, takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Aviv. 1 marca dołączył do nich NYX Hotel Warsaw. Zlokalizowany w samym sercu polskiej stolicy, w kompleksie Warsaw Place, adresuje swoją ofertę zarówno do turystów poszukujących nowych doświadczeń w tętniących życiem metropoliach, jak i ludzi biznesu. Dzięki swojemu znakomitemu położeniu, sąsiedztwu nie tylko kluczowych węzłów komunikacyjnych, ale też najważniejszych punktów na mapie Warszawy, NYX Hotel Warsaw jest doskonale wbudowany w tkankę miasta. Na gości czekają unikalne wnętrza wypełnione sztuką warszawskich artystów z obszaru street i urban-art., 331 pokoi i apartamentów z widokiem na centrum miasta, kuchnia izraelsko-polska oraz starannie wyselekcjonowany, przyjazny zespół, dzięki któremu w hotelu panuje otwarta, przyjazna atmosfera, a relacje na linii gość-obsługa hotelowa nabierają nowego wymiaru.

Zespół hotelu zadbał o to, by w szczególny sposób zaznaczyć obecność NYX Hotel Warsaw w świadomości Warszawiaków. Trzy dni przed wielkim otwarciem rozpoczęło się odliczanie światłem, które mieszkańcy stolicy mogli obserwować na ścianach podświetlonego na kolorowo budynku.

Zatroszczono się także o to, by pierwsi goście placówki przeżyli niezapomniane chwile. Przy wejściu przywitała ich Paulina Kołodziejczyk ? NYX Hotel Warszaw General Manager, w towarzystwie całego zespołu. Po uroczystym przecięciu wstęgi, goście zostali poczęstowani szampanem, przekazano im kartę do pokoju i zostali zaproszeni do lobby. Tam czekał na nich barman, który z wybranych przez nich składników skomponował specjalnego drinka, który pod imieniem pierwszego gościa, znajdzie się w karcie hotelu przez najbliższy miesiąc. Wieczór umilał wszystkim set zaproszonego dj?a ? uwielbianego nie tylko przez Warszawiaków Bshosy.

Prezentem niespodzianką był przelot helikopterem, podczas którego goście mogli podziwiać najpiękniejsze miejsca na mapie Warszawy z lotu ptaka. Goście lecieli nad Łazienkami Królewskimi, Stadionem Narodowym, malowniczą Saską Kępą i Starym Miastem. Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy tak uroczyście przywitani przez obsługę NYX Hotel Warsaw. Wspólne przecięcie wstęgi, towarzystwo sympatycznego zespołu, przyjacielska atmosfera oraz oczywiście wisienka na torcie - przelot helikopterem nad Warszawą, na pewno zapamiętamy na długo - podsumowuje pani Patrycja Duk, pierwszy gość hotelu.

NYX Hotel Warsaw General Manager dodaje: Dbamy o to, by wszyscy nasi goście czuli się swobodnie, komfortowo, jak w domu, a ich pobyt u nas wiązał się z unikalnymi przeżyciami i miłymi wspomnieniami. Przyjazd pierwszych gości, był dla nas szczególnie ważny ? po roku spowodowanego epidemią COVID-19 oczekiwania, mogliśmy wreszcie otworzyć drzwi naszego hotelu. Postanowiliśmy przywitać ich możliwie uroczyście, ale oczywiście w reżimie sanitarnym. Cieszę się, że to się udało i nasi pierwsi goście nie tylko zapamiętają swój pobyt, ale już teraz dokonali ponownej rezerwacji.


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (188) Kraków (107) Poznań (102) Trójmiasto (98) Wrocław (61) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Katowice (26) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (773) południe (714) północ (448) zachód (242) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (5) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Warszawa  (1) Busko-Zdrój  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2) Wielkanoc   (2) Pomysł na integrację   (1) Ferie  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Wakacje   (1) Oferty Zimowe  (1)