Oferta Kontakt
nie zalogowano

Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Łodzi otwarty

27 września

Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Łodzi otwarty

We wtorek, 27 września 2022 międzynarodowa sieć Hampton by Hilton otworzyła pierwszy hotel w Łodzi. Nowoczesny budynek ze 149 pokojami został ulokowany w samym sercu miasta, przy ulicy Piotrkowskiej 157. Organem zarządzającym nieruchomością jest litewski operator Apex Alliance Hotel Management.

Hotel znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, w wielofunkcyjnym kompleksie biznesowo-noclegowo-handlowym Hi Piotrkowska, w skład którego wchodzą dwa biurowce klasy A+ oraz 15 lokali handlowo-usługowych. Hotel został ulokowany w taki sposób, aby jego położenie było dogodne zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów. Od głównej stacji kolejowej - Łódź Fabryczna oddalony jest o 2 km. W odległości 6,7 km od hotelu znajduje się także międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta, do którego goście mogą dotrzeć samochodem w mniej niż 15 minut.

"Jestem przekonana, że położenie naszego hotelu w samym sercu miasta przyciągnie zarówno gości biznesowych, jak i turystów. Hotel Hampton by Hilton Łódź City Center cechuje wysoka jakość świadczonych usług i najnowsze rozwiązania, połączone z konkurencyjną ceną. Te elementy wyróżniają nas na tle konkurencji, co w przyszłości zaprocentuje zbudowaniem silnej pozycji na rynku hotelarskim w Łodzi" - mówi Joanna Plauszewska-Deka, Dyrektor Generalny Hampton by Hilton Łódź City Center. 

Hotel Hampton by Hilton Łódź City Center to blisko 8000 m2 powierzchni przeznaczonej dla Gości. Oprócz 149 jasnych i przestronnych pokoi zlokalizowanych na 6 piętrach, w hotelu znajduje się restauracja i bar, całodobowa siłownia, trzy nowoczesne sale konferencyjne, lobby z widokiem na miasto oraz podziemny parking.

Dla Gości zatrzymujących się w łódzkim hotelu przewidziano także udogodnienia w postaci nielimitowanego dostępu do Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz flagowego dla marki Hampton by Hilton śniadania, oferowanego w cenie pobytu dla wszystkich gości, niezależnie od wybranej przez nich oferty.

Łódzki Hampton by Hilton to także rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój. Hotel przy pomocy energooszczędnych i zrównoważonych ekologicznie systemów osiąga możliwie najniższe koszty użytkowania oraz ogranicza negatywny wpływ na środowisko, tworząc przestrzeń przyjazną dla zdrowia i komfortu gości oraz pracowników. Wszystko po to, by spełniać europejską certyfikację środowiskową BREEAM.   

- Otwarcie pierwszego hotelu Hampton by Hilton w Łodzi dowodzi, że zdobyliśmy zaufanie właścicieli nieruchomości oraz inwestorów i deweloperów w Polsce. Cieszymy się, że Polacy po raz kolejny docenili strategicznie dobrane lokalizacje hoteli, odpowiednie dla biznesu i turystów oraz nasze efektywne zarządzanie firmą, a także franczyzowy model biznesowy ze znanymi na świecie markami sieci hotelowych. Jestem przekonany, że to dopiero początek współpracy i naszej wieloletniej obecności na polskim rynku, który jest strategicznym rynkiem ekspansji biznesowej Apex Alliance? - mówi Augustinas Barauskas, dyrektor Apex Alliance Hotel Management.   

Hampton by Hilton Łódź City Center należy do jednego z największych na świecie programów lojalnościowych - Hilton Honors, zrzeszającego 18 marek należących do sieci Hilton, umożliwiające gromadzenie punktów i wymienianie ich na darmowe noclegi i inne przywileje w hotelach na całym świecie.

Kontakt:

Kristina Valaityte

Hampton by Hilton Lodz City Centre

+37065633605

kristina.valaityte@apexalliance.eu

 

Natalia Kapka

+48 690-022-655

n.kapka@planetpartners.pl

 

Więcej informacji o Hampton by Hilton Łódź City Center:  

Hampton by Hilton Lodz City Center

ul. Piotrkowskiej 157, 90-440 Łódź

https://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hampton-lodz-city-center/

www.newsroom.hilton.com

 


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Gdynia  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Oferty SPA  (1)