Oferta Kontakt
nie zalogowano

Razem w imię lepszej przyszłości branży hotelarskiej

25 stycznia

Razem w imię lepszej przyszłości branży hotelarskiej

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się o konieczności postawienia na coraz bardziej widoczne działania marketingowe. Dziś branża hotelarska zmaga się z kryzysem, którego nie widziała od lat. Priorytetem jest przetrwanie i odbudowa łańcucha kontaktów biznesowych, które zapewnią jej lepszą przyszłość.


Jak w tych trudnych czasach sprzedawać efektywnie i dlaczego warto utrzymać zespół handlowców?

Gdzie znaleźć dodatkowy potencjał do zarobku i co zrobić, by odbudować relacje z klientami?

Te wszystkie kwestie zostaną poruszone podczas najskuteczniejszego eventu dotyczącego sprzedaży w branży hotelarskiej. Ponadto, prelegenci skupią się na prawnych aspektach prowadzenia obiektów i ich ochrony przed niekorzystną koniunkturą gospodarczą. Powiedzą również, jak dotrzeć do nowych klientów przy niższych budżetach marketingowych. Skupią się także na zapewnieniu bezpieczeństwa gościom hotelowym i rozwoju mimo zewnętrznych problemów.


Te wszystkie czynniki to gwarancja pewniejszej przyszłości branży hotelarskiej. Ostatnie wydarzenia pokazały, że to właśnie walka o nią jest jednym z najważniejszych zadań na 2021 rok.


NSC odpowiedzią na potrzeby branży


Pierwsza edycja NSC Hotels przyciągnęła właścicieli i pracowników polskich hoteli. Ze względu na poziom merytoryczny, wydarzenie cieszyło się bardzo dużym powodzeniem. Uczestnicy mówili zgodnie - potrzeba pola do dyskusji na najważniejsze tematy dotyczące sektora. W wymagających czasach jest ono szczególnie cenne i pozwala nawiązać biznesowe kontakty, które pozytywnie wpływają na rozwój poszczególnych obiektów. 2021 rok będzie przełomem dla branży hotelarskiej po czasach pandemii. Już wkrótce odbędzie się druga edycja NSC Hotels, sprofilowana pod potrzeby zarówno hoteli resortowych, jak i miejskich.


Dla kogo jest NSC Hotels?


NSC Hotels to wydarzenie, opowiadające wymaganiom właścicieli obiektów, general managerów i dyrektorów sprzedaży w branży hotelarskiej. Ponadto, dedykowane jest również banquet/convention sales managerom i specjalistom do spraw sprzedaży.


Co jeszcze czeka na NSC Hotels?


Stawiamy na działanie w imię łączenia biznesu. NSC Hotels to spotkanie ponad 150 uczestników - osób aktywnie działających w sprzedaży w branży hotelarskiej, świadomych trendów i potrzeby nieustannego rozwoju. Dzięki bogatej strefie wystawienniczej można uzyskać dostęp do aktualnej oferty dostawców dla branży hotelowej, podnoszącej jakość obsługi i sprzedaży. To również możliwość wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, konkurentów, potencjalnych partnerów czy inwestorów.


National Sales Congress Hotels
27 maja 2021
DoubleTree by Hilton Warszawa


Zarejestruj się już teraz!


Partnerami merytorycznymi wydarzenia są Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz Hotelmania. Partnerem technologicznym została firma Merizon.


Sprawdź stronę internetową: https://nationalsales.pl/nsc-hotels-program-2/

Sprawdź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/kongresnsc/

 


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (188) Kraków (107) Poznań (102) Trójmiasto (98) Wrocław (61) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (773) południe (714) północ (448) zachód (242) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (3) Warszawa  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2) Wielkanoc   (2) Wakacje   (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)