Oferta Kontakt
nie zalogowano

Hotel Wolski - poznaj najlepsze miejsce na konferencję!

18 września

Hotel Wolski - poznaj najlepsze miejsce na konferencję!

Fantastyczna lokalizacja, wyjątkowa aula, niespotykana modernistyczna architektura, a "na deser" bankiet na Zamku w Przegorzałach.
Hotel Wolski
- poznaj najlepsze miejsce na konferencję!

MIEJSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE Z LASEM NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Wzgórze porośnięte urokliwym Lasem Wolskim. Cisza i doskonały klimat do pracy. Z okien, nawet nie wychodząc z budynku, goście Hotelu Wolski mogą podziwiać piękno przyrody. A Ci, którzy zdecydują się na spacer, mogą wybrać jedną z licznych tras spacerowych i rowerowych, prowadzących m.in. do klasztoru Kamedułów, Obserwatorium Astronomicznego czy na kopiec Kościuszki.
Tuż obok hotelu na zboczu, znajduje się rezerwat przyrody klasy "0" - w którym podziwiać można niezwykle rzadkie okazy roślin!

A to wszystko zaledwie pięć kilometrów od krakowskiego Starego Miasta, trzy kilometry od autostrady A4. Brzmi zachęcająco? Oczywiście, przecież już we wstępie pisaliśmy, że należący do grupy ZR Hotele Hotel Wolski, to

NAJLEPSZE MIEJSCE NA KONFERENCJĘ W KRAKOWIE!

Niemalże 200 - metrowa, mieszcząca 180 osób Aula, to największa, umożliwiająca organizację dużej konferencji przestrzeń Hotelu Wolski. Wyposażona jest w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Dodatkowym atutem Auli są profesjonalne kabiny lektorskie usytuowane w szczycie sali, a umożliwiające zainstalowanie sprzętu do tłumaczeń symultanicznych podczas spotkań, konferencji czy kongresów.

Poza wspomnianą, nowoczesną aulą, hotel posiada 9 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych
o zróżnicowanej powierzchni (od 17m2 do 80m2). Umożliwia to zorganizowanie zarówno dużych konferencji, jak i przy mniejszych firmowych spotkaniach.
Idealnie sprawdzamy się w sytuacjach, gdy klient potrzebuje zarówno sali plenarnej jak i mniejszych przestrzeni, by po ogólnym spotkaniu podzielić się na grupy. Rozmowy panelowe odbywają się wtedy w naszych mniejszych salach- mówi Dyrektor Hotelu Marta Morżkowska.


 

Wszystkie, mieszczące od 15 do 60 osób przestrzenie, posiadają dostęp do światła dziennego. Wyposażone są w rzutnik, ekran, flipchart oraz bezprzewodowy internet. Kolejnym atutem, nie do przecenienie w dużym mieście, jest bezpłatny parking tuż obok Hotelu.


Jesteśmy gotowi na organizację spotkań biznesowych od A do Z. - opowiada Dyrektor Operacyjny ZR Hotele i Restauracje, Pan Tomasz Bułka - Zaplecze konferencyjne i świetnie przygotowany Zespół to oczywiście nie wszystko czym możemy zachęcić klientów biznesowych do zorganizowania spotkania właśnie u nas. Dla swoich Gości przygotowaliśmy również 190 miejsc w przestronnych pokojach, z których większość posiada balkony, a wszystkie gwarantują przyjemny dla oka widok.

Wszystkie 80 pokoi (jedno, dwu i trzyosobowych) wyposażone jest w pełen węzeł sanitarny.
Dodatkowo, do dyspozycji gości oddano 2 apartamenty mieszczące się w zabytkowym budynku baszty Szyszko Bohusza zwanej Belwederem. Trzy pokoje z kuchnią, łazienką oraz tarasem, są doskonałym miejscem do pracy. Wnętrza baszty czeka w najbliższych miesiącach renowacja, dzięki czemu, te dwa apartamenty staną się prawdziwą gratką dla osób ceniących sobie komfort i dobry styl.
Wszechstronne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, nietuzinkowe otoczenie krakowskiego Lasku Wolskiego, a do tego zaskakująca architektura!

PÓŹNY MODERNIZM NA WOLSKIM WZÓRZU

Budynek hotelu to przykład architektury późnego modernizmu. W oczy rzucają się charakterystyczne, masywne formy tworzące harmonijną całość z surowym żelbetem i cegłą. Zadziwiają proste materiały budowlane, które zostały podniesione do rangi ornamentu. Budynek jest jednym z nielicznych przykładów czystego brutalizmu w polskiej architekturze, wykorzystuje walory miejsca i prezentuje szereg cech charakterystycznych dla tego nurtu.

Ale nie tylko budynek hotelu, a cały kompleks na wzgórzu, to architektoniczne zaskoczenie. Można tu znaleźć obiekty prezentujące różne formy i style. Baszta to międzywojenna willa znanego architekta, tego który zaprojektował również Zamek Prezydencki w Wiśle - Adolfa Szyszko-Bohusza. Zamek natomiast, został zbudowany w czasach II Wojny Światowej i miał pełnić funkcję hotelu wojskowego. Niedawno, portal Bryła.pl wskazał kompleks jako miejsce fascynujące, które trzeba zobaczyć podczas wizyty w Krakowie! (1)

EKSKLUZYWNY BANKIET NA ZAMKU


Na wapiennym wzgórzu niecałe dwieście metrów od Hotelu Wolski w Zamku w Przegorzałach, znajduje się również należąca do grupy ZR Hotele - Restauracja U ZIYADA. Miejsce nosi nieco orientalną nazwę, bo pochodzi od imienia właściciela, który jest Kurdem. To dlatego, w menu, obok specjalności polskich i europejskich, jest także kilka elementów bogatej kuchni kurdyjskiej.
Restauracja U ZIYADA na Zamku w Przegorzałach, od niemal 30 lat słynie z organizacji eleganckich przyjęć i bankietów. Właśnie dlatego, po pracowitym dniu, po spotkaniach, rozmowach - warto właśnie na Zamku zorganizować wieczorną część biznesowego spotkania. Obsługa restauracji jest profesjonalna i dyskretna, przygotowana by zapewnić gościom najwyższej klasy doznania kulinarne.Wnętrza restauracji i kawiarni znajdują się na dwóch kondygnacjach i wyjść z nich można na duże tarasy widokowe. Dodać należy, że z tarasów tych podziwiać można zapierającą dech, jedyną taką w Krakowie panoramę miasta, Wisłę, Klasztor kamedułów na Bielanach, a nawet Babią Górę w Beskidach.

Szczegółowe informacje na temat ofertyHotelu Wolski znajdą Państwo:

http://www.hotelwolski.pl/

Hotel Wolski
ul. Jodłowa 13 30-252 Kraków
tel. (+48) 12 429 71 15
kom. +48 731 642 411
e.mail: recepcja@hotelwolski.pl

 

(1)      http://www.bryla.pl/bryla/56,85301,12286014,Przegorzaly__trzy_niezwykle_budynki_na_wzgorzu.html


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (221) Kraków (132) Poznań (115) Trójmiasto (109) Wrocław (78) Gdańsk (64) Łódź (47) Zakopane (44) Lublin (41) Katowice (31) Szczecin (26) Kołobrzeg (24)

Makroregiony:

centrum (867) południe (794) północ (486) zachód (268) wschód (219)

Konferencje według miast:

Lublin  (8)

Konferencje według kategorii:

edukacyjna  (5) medycyna  (2) ekologia  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Poznań  (24) Kołobrzeg  (18) Kraków  (15) Ustka  (14) Gdańsk  (13) Serock  (13) Żelechów  (12) Dobczyce  (12) Kudowa Zdrój  (12) Chlewiska  (11) Szczawnica  (9) Świeradów Zdrój  (9) Licheń Stary  (9) Wrocław  (8) Warka  (8) Zalesie  (8) Kościerzyna  (8) Jastrzębia Góra  (8) Dźwirzyno  (7) Szczyrk  (7) Gdynia  (7) Kazimierz Dolny  (7) Słupsk  (7) Zakopane  (7) Białowieża  (7) Konstancin -Jeziorna  (6) Gniew  (6) Ciechocinek  (6) Worliny  (6) Trojanów  (6) Sopot  (6) Opalenica  (6) Busko-Zdrój  (6) Białka Tatrzańska  (6) Radziejowice  (5) Nowe Brzesko  (5) Toruń  (5) Kromerowo  (5) Rawa Mazowiecka  (5) Pomlewo  (4) Wieleń  (4) Starachowice  (4) Spała  (4) Nałęczów  (4) Krynica-Zdrój  (4) Małe Ciche  (4) Boszkowo-Letnisko  (3) Gietrzwałd  (3) Powidz  (3) Mielno  (3) Stryszawa  (3) Elbląg  (3) Bronisławów  (3) Warszawa  (2) Chobienice  (2) Grodziec  (2) Łeba  (2) Okuninka  (2) Łódź  (2) Łochów  (2) Smardzewice  (2) Katowice  (1) Zagnańsk  (1) Wielka Nieszawka  (1) Górzno  (1) Barczewo  (1) Arłamów  (1) Jastarnia  (1)