Oferta Kontakt
nie zalogowano

Book&Cook - 0 - łódzkie - centrum

INFORMACJE OGÓLNE

ilość sal konferencyjnych 1

NAZWA OBIEKTU: Book&Cook
TYP OBIEKTU: 0
KRAJ: PL
MAKROREGION: centrum
WOJEWÓDZTWO: łódzkie
ADRES: ul.Piotrkowska 138/140 , 90-062 Łódź
KONTAKT: tel. …
STRONA WWW: www.bookandcook.com.pl
E-MAIL: studio@bookandcook.com.pl

Studio Kulinarne BOOK&COOK jest miejscem, gdzie organizujemy spotkania integracyjne dla firm lub dla klientów indywidualnych w formie wspólnego gotowania, a także pokazy sztuki kulinarnej połączone z degustacją oraz imprezy komercyjne i okolicznościowe dla firm i klientów indywidualnych.

Jesteśmy ludźmi kreatywnymi, z ogromną pasją i doświadczeniem: zarówno w tworzeniu wydarzeń specjalnych jak i w gastronomii. Nasi instruktorzy to profesjonaliści w swoim fachu - szefowie łódzkich restauracji, blogerzy kulinarni, gwiazdy i autorytety polskiej gastronimii, a także specjaliści od spraw żywienia z wieloletnim doświadczeniem. Chcemy każdego dnia dzielić się tym miejscem z Państwem!

Na 220 m kw. otwartej przestrzeni, mieści się przestronna, otwarta kuchnia ze stanowiskami do gotowania, duże, mobilne stoły w strefie degustacyjnej, strefa chilloutu, bar oraz toalety. Gotować w jednym czasie może do 35 osób. Wszystko urządzone w nowoczesnym, industrialnym stylu.

Studio Kulinarne wyposażone jest w wysokiej klasy, najnowocześniejszy sprzęt kuchenny linii Home. Jest to innowacyjna kolekcja estetyczna marki BOSCH, która dzięki zaawansowanej technologii i wyszukanemu wzornictwu nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Najnowsza technologia zastosowana w sprzętach BOSCH HOME zapewnia tzw. High Definiton Cooking, czyli rozwiązania najwyższej jakości, które pozwolą przygotować najbardziej wyszukane potrawy.


Konferencje

Studio BOOK&COOK to także interesująca przestrzeń konferencyjna o poprzemysłowym klimacie. Dzięki dużej, otwartej powierzchni jesteśmy w stanie przygotować spotkanie dla grup różnej wielkości, od kilkunastu do około 70 osób. Studio wyposażone jest w niezbędny sprzęt ? rzutnik multimedialny, dostęp do komputerów z podłączeniem HDMI, TV oraz nagłośnienie.

Dostępne sale konferencyjne

Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala konferencyjna - - 70 - -
piętro: parter
sala komputerowa: tak
nagłośnienie stacjonarne: tak
rzutnik multimedialny: tak

Gastronomia

lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Bar drink bar

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (195) Kraków (113) Trójmiasto (106) Poznań (102) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (807) południe (736) północ (471) zachód (254) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Pobyt weekendowy  (2) Promocje konferencyjne  (2)