Oferta Kontakt
nie zalogowano

Newsy

Październik 2020

26 października

Coworking w Scandic

Z początkiem września Scandic zaprezentował nową koncepcję coworkingu dostępnego w przestrzeniach hotelowych ? koncepcja ta jest już dostępna w 270 hotelach w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech i Polsce. Trend coworkingu zadomowił się w naszym kraju już jakiś czas temu, ale ze względu na obecną sytuację pandemiczną zapotrzebowanie na stałe biura spada - zarówno małe, jak i duże firmy szukają większej elastyczności dla swoich pracowników.


16 października

Batida z nowym Dyrektorem Generalnym wprowadza zmiany

Nową Dyrektor Generalną firmy Batida została Agata Krzykowska. Odpowiada za całość procesów w Spółce, zarówno w cateringu, sprzedaży online przez e-sklep oraz sieci butików.


12 października

Wydarzenia hybrydowe. Odkryj więcej.

Co łączy webinarium w ICE Kraków, branżową konferencję i nową krakowską platformę VOD? Przynoszą one - na różne sposoby - odpowiedzi na szczególnie trudne wyzwania, przed którymi w 2020 roku stanęła branża spotkań.


9 października

Pierwsza edycja NSC Hotels za nami!

8 października w Double Tree Hilton w Warszawie odbyła się pierwsza edycja NSC Hotels - Sprzedaż w branży hotelowej. W rozmowach o przyszłości branży hotelarskiej wzięli udział dyrektorzy, managerowie i pracownicy obiektów, którym zależy na budowaniu lepszego "jutra" dla tego sektora gospodarki.


Sierpień 2020

26 sierpnia

Hotel dla firm? Kurpiowska Kraina!

Przyzwyczailiśmy się do spotkań i szkoleń w wirtualnym świecie, a także konferencji on-line. Jednak po wielu miesiącach pewnej izolacji, potrzebujemy kontaktów biznesowych w rzeczywistości. Gdzie najlepiej wyjechać na firmowy wyjazd integracyjny lub zorganizować konferencję? Odpowiedzią jest... Kurpiowska Kraina!


18 sierpnia

Zrzutka na działalność Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter uruchomiło wirtualną zbiórkę funduszy na rzecz nowo powstałej Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń, funkcjonującej wcześniej jako Branżowy Sztab Kryzysowy TUgether: https://zrzutka.pl/tu55gy.Zachęcamy do wsparcia inicjatywy!


14 sierpnia

Restauracja Regionalna w Nosalowy Dwór Resort& SPA świętuje 20-lecie

Z okazji jubileuszu powstało "sentymentalne" menu składające się z najpopularniejszych, ulubionych przez Gości dań, które pojawiały się w karcie restauracji  na przełomie lat 2000-2020.


10 sierpnia

Idea Productions Poland z wirtualnym studio dla DNB Bank Polska S.A.

W dobie pandemii koronawirusa branża finansowa poszukuje nowoczesnych rozwiązań, umożliwiających dalszą komunikację z klientem, bez konieczności odbywania bezpośrednich spotkań. Przykładem innowacyjnego podejścia do tematu jest projekt zrealizowany przez agencję eventową Idea Productions Poland dla DNB Bank Polska S.A. Tak oto, w wyniku współpracy powstał cykl spotkań online transmitowanych za pomocą Wirtualnego Studia.


Lipiec 2020

21 lipca

Cały zespół Concierge w stołecznym hotelu InterContinental ze "Złotymi Kluczami" Les Clef's d'Or Association.

Grzegorz Kolendowicz, Concierge w hotelu InterContinental Warszawa dołączył do międzynarodowego grona Concierge z odznaką "Złote Klucze" IC Warszawa jest jedynym hotelem w Polsce, w którym cały zespół Concierge posiada tę wyjątkową odznakę.


20 lipca

Wyjście z pandemicznego kryzysu. Branża hotelowa staje na nogi z NSC Hotels

Kryzys zdrowotny dotknął cały świat. Szeroko oddziałał na biznes, a w szczególności na ten związany z przemysłem rozrywkowym i hotelarskim. Jak w dobie kryzysu zwiększyć sprzedaż? Jak pozyskać nowych klientów? Na to pytanie odpowie National Sales Congress Hotels!


13 lipca

Idea Productions Poland z kolejną realizacją dla branży finansowej

Coraz więcej branż dostrzega zalety nowoczesnych narzędzi online w swojej codziennej działalności. Technologiczna rewolucja nie ominęła również sektora finansowego. Tak oto agencja eventowa Idea Productions Poland zrealizowała usługę streamingu dla dużej organizacji z tego rynku.


10 lipca

Uzyskaj Certyfikat Bezpieczny Hotel

  Zapraszamy Państwa do przystąpienia do akcji Bezpieczne Hotele, którą objęliśmy patronatem, a której ideą jest pomoc w odbudowaniu ruchu turystycznego i udowodnienie, że podróżowanie i odpoczynek w czasach po pandemii spowodowanej koronawirusem może być bezpieczny.


9 lipca

Dźwięk, światło i wibracje w Biowitalnym SPA

Od wieków wiadomo, że światło jest potrzebne do życia, a dźwięk i muzyka mają ogromy wpływ na człowieka. Również wibracje mają duże znaczenie dla osiągnięcia równowagi w ludzkim organizmie, ta zaś odpowiada za dobre zdrowie i samopoczucie.


8 lipca

Sposoby na bezpiecznie eventy firmowe, pomysły na wesela i praktyczne wskazówki na wyjazdy w czasach odmrażania turystyki.…

Agencja Vi dzieli się sposobami na gale i imprezy firmowe w (po)COVID-owych czasach.


Czerwiec 2020

16 czerwca

Manor House SPA - hotel bezpieczny nie tylko w czasach pandemii

Duża przestrzeń kompleksu hotelowego w mazowieckich Chlewiskach - rozległy park, trzy budynki, liczne atrakcje - wszystko to sprzyja bezpieczeństwu i zachowaniu prywatności.


15 czerwca

Radisson Hotel Group ponownie wita gości - trwa świetlne odliczanie

Po tymczasowym zamknięciu, hotele Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Polsce ponownie otwierają swoje drzwi. Trwa wielkie odliczanie - każdego wieczoru podświetlone okna fasad hotelowych - od Gdańska po Wrocław i Kraków, od morza po góry - mówią o tym, ile dni zostało do powitania pierwszych gości.


8 czerwca

Przestrzeń konferencyjna The Tides z nowym operatorem

Z początkiem maja kompleksowe zarządzanie wynajmem przestrzeni konferencyjno-szkoleniowej, objęła spółka The Tides Events. Nowy asset manager rozpoczyna przygotowania do ponownego otwarcia obiektu rearanżując wnętrza i rozwijając zakres usług.


4 czerwca

Idea Productions Poland rusza z cyklem spotkań online "Na progu nowej rzeczywistości"

Spotkanie online z ciekawymi, nietuzinkowymi postaciami? Szeroko podejmowana tematyka nowej rzeczywistości w wielu aspektach i konfiguracjach? Agencja eventowa Idea Productions Poland rusza z unikalnym projektem!


4 czerwca

Wytyczne dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii SARS-CoV-2

Ministerstwo Rozwoju z Głównym Inspektorem Sanitarnym 4 czerwca 2020 r. opublikowało szereg procedur i zaleceń dla organizatorów szkoleń i konferencji w związku z epidemią SARS-CoV-2. Zachęcamy do zapoznania się.


Maj 2020

25 maja

Wyjątkowe eventy w studio SDE 360

Agencja SDE 360 przygotowała dwa profesjonalne, multimedialne studia nagrań, z których można poprowadzić dowolne wydarzenie online. Sprawdź koniecznie co możesz w nim zorganizaować i jak się prezentuje.


22 maja

Dzień Dziecka online - propozycja na firmową zabawę w czasie pandemii

Agencja Vi, która stworzyła platformę edukacyjną ze zdalnymi animacjami i korepetycjami dla dzieci zDziecmi.pl, wychodzi z projektem wirtualnych imprez organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Pomysł na firmową integrację dla dzieci i rodziców na miarę obecnych czasów.


12 maja

Webinar MPI Poland Chapter - JAK WYKORZYSTAĆ MYŚLENIE WIZUALNE W PREZENTACJACH POWERPOINT?

Myślenie wizualne to kompetencja mózgu a umiejętne jej wykorzystanie pomaga nam tworzyć przekazy, które ludzie lepiej rozumieją, zapamiętują i w które bardziej się angażują. To techniki, które warto znać i świadomie stosować - również w prezentacjach i materiałach digitalnych.


11 maja

Wygraj voucher weekendowy do 1 z 10 Hoteli w Polsce

Organizator akcji "Zostaję w Polsce - Wspieramy Polską Turystykę" wraz z 10 Hotelami w całej Polsce, zapraszają do zabawy, w której do wygrania jest voucher weekendowy dla 2 osób do wybranego przez siebie Hotelu.


4 maja

MPI Poland Chapter zaprasza na webinar: QUICK WINS - szukanie przewag strategicznych w świecie, który się zatrzymał

 4 maja 2020 roku o godzinie 17:00 odbędzie się bezpłatny webinar dedykowany profesjonalistom branży MICE, organizowany przez Stowarzyszenie MPI Poland Chapter, a prowadzony przez Michała Dziekońskiego. Na uczestników czeka zastrzyk optymizmu oraz praktycznych wskazówek, inspirujących zarówno w aktualnej sytuacji, jak i nowej rzeczywistości, z którą przyjdzie nam się mierzyć zawodowo i prywatnie.


Kwiecień 2020

30 kwietnia

Nobu Hotel Warsaw w sierpniu przyjmie pierwszych gości!

Ta historia swój początek ma pod koniec lat osiemdziesiątych, kiedy to Robert De Niro był regularnym gościem pierwszej amerykańskiej restauracji Matsuhisy. Słynny aktor był zachwycony talentem szefa kuchni i próbował namówić go na otwarcie kolejnych lokali. Swój cel osiągnął dopiero cztery lata później. O jakiej marce mowa?


15 kwietnia

"Zdalnie w domu" - pierwszy polski projekt edu-kwaratannowy dla dzieci, rodziców i firm

Zamknięte przedszkole i rodzic sam z dzieckiem w domu. Szkoła zadaje niekończące się prace domowe. Dzieci zostają same z wątpliwościami. Pytają rodzica, lecz ten, mimo najlepszych chęci, nie potrafi wszystkiego wytłumaczyć. On też ma zdalną pracę i zawodowe obowiązki. Jak w obecnej sytuacji pogodzić życie rodzinne z zawodowym?


8 kwietnia

Event w rytmie digital

Kryzys związany z obecną pandemią bez wątpienia uderzył w wiele branż - nie tylko w Polsce, lecz także i na całym świecie. Tak oto konieczność izolacji wymusiła na wielu firmach, korporacjach sięgnięcie po te działania, które stanowić będą odpowiedź na nowe realia. Czy takimi działaniami okażą się rozwiązania digitalowe?


3 kwietnia

Hotele zamknięte! Tylko jeden przypadek gdy mogą obsłużyć gości.

Choć branża hotelowa już od początku trwania pandemii koronawirusa, przechodzi głęboki kryzys, dziś wprowadzono kolejne obostrzenia. Obostrzenia dramatyczne w skutkach dla hotelarzy.


Marzec 2020


24 marca

Przy pustej sali. Spotkania online.

Po wprowadzeniu zakazu zgromadzeń, w następstwie wystąpienia pandemii koronawirusa wywołującego COVID - 19, branża spotkań praktycznie zamarła. Jak można działać dalej, w tym trudnym czasie?


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (216) Kraków (123) Poznań (108) Trójmiasto (106) Wrocław (74) Gdańsk (62) Łódź (47) Zakopane (41) Lublin (40) Katowice (29) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (846) południe (777) północ (476) zachód (267) wschód (214)

Konferencje według miast:

Lublin  (3) Lublin/online  (3)

Konferencje według kategorii:

edukacyjna  (5) medycyna  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Ustka  (19) Trojanów  (16) Kołobrzeg  (15) Warszawa  (12) Jastrzębia Góra  (12) Wrocław  (11) Zalesie  (10) Żelechów  (10) Trzęsacz  (9) Radziejowice  (9) Wisła  (9) Poznań  (8) Szczyrk  (8) Kromerowo  (8) Kudowa Zdrój  (7) Serock  (7) Gietrzwałd  (7) Dźwirzyno  (7) Busko-Zdrój  (6) Istebna  (6) Barczewo  (5) Białowieża  (5) Murzasichle  (5) Słupsk  (5) Kraków  (5) Gdańsk  (5) Toruń  (4) Elbląg  (4) Starachowice  (4) Spała  (4) Smardzewice  (3) Jastarnia  (3) Małe Ciche  (3) Białka Tatrzańska  (3) Szczawnica  (2) Sopot  (2) Mielno  (2) Mszczonów  (2) Łochów  (2) Powidz  (2) Stryszawa  (2) Wieleń  (2) Gdynia  (2) Świeradów Zdrój  (2) Okuninka  (2) Górzno  (2) Pomlewo  (2) Łódź  (2) Krynica-Zdrój  (1) Konstancin -Jeziorna  (1) Katowice  (1) Zagnańsk  (1) Myszyniec  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (143) Romantyczny weekend  (38) Oferty Zimowe  (38) Pobyt weekendowy  (23) Wielkanoc   (14) Wakacje 2021  (12) Pobyty na Jesień  (10) Majówka  (9) Walentynki  (9) Promocje konferencyjne  (7) Pakiety konferencyjne z noclegiem  (3) Weekend Boże Ciało  (1)