Oferta Kontakt
nie zalogowano

Hotel Bristol Rzeszów - obiekt hotelowy - podkarpackie - południe

INFORMACJE OGÓLNE

liczba miejsc noclegowych 240 ilość sal konferencyjnych 7 max ilość osób w sali 330

NAZWA OBIEKTU: Hotel Bristol Rzeszów
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KATEGORIA:
KRAJ: PL
MAKROREGION: południe
WOJEWÓDZTWO: podkarpackie
ADRES: Rynek 20-23 , 35-064 Rzeszów
KONTAKT: tel. +48…
STRONA WWW: www.bristol-rzeszow.pl
E-MAIL: info@bristol-rzeszow.pl

Bristol Hotel Rzeszów stworzony został z myślą o potrzebach ludzi biznesu oraz o osobach ceniących sobie nowoczesny styl życia. BRISTOL Tradition & Luxury to idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa i komfortu, natchnione regionalnym stylem. Pozwala także poznawać doskonałe i oryginalne smaki kuchni Podkarpacia.

Hotel zapewnia komfort wypoczynku, wyjątkowe miejsce do codziennych spotkań w Rzeszowie, oraz zgodne z najnowszymi trendami miejsce do pracy. Najlepsza lokalizacja w Rzeszowie bezpośrednio przy rynku i miejskim ratuszu, unikalne warunki do organizowania konferencji, oraz doskonały serwis i gastronomia, to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięć.

W hotelu dostępny jest parking podziemny oraz oferta rekreacyjna i SPA.
BRISTOL Tradition & Luxury odzwierciedla styl życia ludzi sukcesu. Miejsce w którym warto bywać na co dzień.


ZAKWATEROWANIE

Ilość miejsc noclegowych: 240
Doba hotelowa: 12:00 - 11:00

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość
Pok. 1 os. 40
Pok. 2 os. 92
Apartament 8

Konferencje

Dostępne sale konferencyjne

Rozwiń wszystkie
Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala Bojkowska 62m2 90 50 40 -
piętro: parter
2. Sala Huculska 37m2 40 15 20 -
piętro: parter
3. Sala Łemkowska 50m2 50 30 30 -
piętro: parter
4. Sala Łemkowska + Huculska - 90 - - -
piętro: parter
5. Sala Polska 250m2 200 100 100 -
piętro: -1
światło dzienne: tak
6. Sala San 51m2 50 30 20 -
piętro: -1
7. Sala Wisłok 54m2 50 30 20 -
piętro: -1
Sale powstałe z łączenia
1. Sala Polska + Wisłok + San 432m2 330 200 - -
piętro: -1
światło dzienne: tak
2. Sala Wisłok + San 105m2 - - - -
piętro: -1

Gastronomia

Rozwiń wszystkie
lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Restauracja Wesele restauracja
Restauracja hotelowa ?Wesele? to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Już sama nazwa rozbudza zmysły i rozpala ciekawość. W trosce o Państwa zadbaliśmy o każdy detal. Jako jedni z nielicznych zdecydowaliśmy się na szczególnie atrakcyjną formę gastronomii czyli tzw. kuchnię otwartą. Aby zaspokoić najwybredniejsze gusta nad całością procesu związanego z przygotowaniem nietuzinkowych dań czuwa jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce Arkadiusz Wejer, który kilka lat swojego doświadczenia zdobył nad morzem i w sercu Tatr. Specjalnością kuchni jest odkrywanie na nowo zapomnianych smaków i aromatów regionalnych. Restauracja zlokalizowana jest na pierwszym piętrze, skąd rozprzestrzenia się piękny widok na Starówkę Rzeszowa.
2. Restauracja Gesslera restauracja
W kwietniu otwieramy pierwszą na Podkarpaciu restaurację znanego polskiego restauratora Adama Gesslera. Restauracja charakteryzuje się unikalnym serwisem oraz nietuzinkową kuchnią. Większość potraw jest przygotowywana w obecności Gościa. Restauracja będzie mieścić się na parterze od strony rynku, także Goście z zewnątrz będą mogli wejść bezpośrednio to tego wyjątkowego lokalu.
3. Restauracja Zen Sushi restauracja
.....w codziennym zgiełku i pośpiechu podaruj sobie odrobinę wytchnienia... W czarodziejski sposób przeniesiemy Cię w najdalsze zakątki świata, miejsca pachnące trawą cytrynową, lemonką... miejsca tajemnicze i fascynujące... zamknij na chwilę oczy i zobacz świat pełen kolorów, zapachów i smaków... Zgromadziliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu ? przy rynku Starego Miasta w restauracji ZEN SUSHI w hotelu BRISTOL Tradition & Luxury. Tylko u nas docenisz niesamowity smak świeżych ryb i roślin ze wszystkich mórz.... Sushi przygotowywane przy Tobie przeniesie Cię we wspaniały świat kulinarnej przyjemności.. odkryjesz jak w prosty sposób sprawić można sobie radość jedząc te jakże zdrowe japońskie specjały. Od wieków mieszkańcy Azji rozkoszują się tym co właśnie chcemy Ci pokazać! Jesteśmy tu dla Twojej przyjemności.
4. Mini Browar
Tuż obok restauracji na paterze zlokalizowany jest pierwszy w Rzeszowie mini browar STARY BROWAR RZESZOWSKI. Został on zaprojektowany tak, aby móc zaspokoić nawet najwybredniejsze podniebienia. Od kwietnia serwowane tu będzie piwo własnej produkcji. Bedzie istniała również możliwość zakupu naszego piwa na wynos. Oczywiście nie zapomnieliśmy o odpowiednim jedzeniu. Każdy gość może skosztować wybornych żeberek, golonek na zasmażanej kapuście oraz wielu innych specjałów dedykowanych do najlepszego piwa w mieście.

Rekreacja

SPA: Tak
Masaże: Tak

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (190) Kraków (110) Poznań (101) Trójmiasto (98) Wrocław (62) Gdańsk (55) Łódź (45) Lublin (38) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (779) południe (723) północ (449) zachód (243) wschód (204)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (5) Romantyczny weekend  (2)