Oferta Kontakt
nie zalogowano

Hotel Hilton Garden Inn - obiekt hotelowy - podkarpackie - południe

INFORMACJE OGÓLNE

ilość sal konferencyjnych 1 max ilość osób w sali 450

NAZWA OBIEKTU: Hotel Hilton Garden Inn
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KRAJ: PL
MAKROREGION: południe
WOJEWÓDZTWO: podkarpackie
ADRES: 1 Majora Waclawa Kopisto , 35-315 Rzeszów
KONTAKT: tel. 48-…
STRONA WWW: hiltongardeninn3.hilton.com

Hotel Hilton Garden Inn w Rzeszowie zlokalizowany jest niedaleko Starego Miasta. W nowo otwartym hotelu znajduje się 101 pokoi, sala konferencyjna o powierzchni ok. 650 mkw., która będzie mogła pomieścić ok. 450 osób. Goście będą mogli także skorzystać z restauracji, baru i sklepiku hotelowego.


ZAKWATEROWANIE

Wszystkie pokoje i apartamenty w tym nowoczesnym wyposażone są w telewizory LCD, szerokopasmowy dostęp do Internetu i obfite przestrzenie miejsce do pracy. Wszystkie pokoje typu Queen i King są tradycyjne, ciepłe i zachęcające - wyposażone w najnowsze technologie i komfort ergonomiczny dla maksymalnej wygody. Serta Suite Dreams Bed System zapewnia idealną równowagę pomiędzy komfortem i wsparciem. Krzesło ergonomiczne Mirra Herman Miller jest dobre dla pleców i wygodne do pracy. Miejsce pracy jest komfortowe i wygodne, każdy pokój oferuje dwa telefony z 2 liniami, port danych i poczty głosowej, biurko zawierające wiele punktów elektrycznych oraz bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy szybki Internet. Nasze pokoje wyposażone są w mini lodówkę, ekspres do kawy/herbaty, HI-Def telewizory, żelazko i deskę do prasowania, budzik MP3 z gniazda i kanały premium. Apartament jest tradycyjny z jedną sypialnią, w której znajduje się jedno łóżko typu king size w sypialni i rozkładana sofa w salonie. Idealne na dłuższe pobyty, dla rodziny, czy tylko gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. Każdy apartament oferuje bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, telefon z 2 liniami i port danych, lodówka kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy. Serta Suite Dreams Bed System zapewnia idealną równowagę pomiędzy komfortem i wsparciem. Krzesło ergonomiczne Mirra Herman Miller jest dobre dla pleców i do pracy. Miejsce pracy jest komfortowe i wygodne, pokój oferuje dwa telefony z 2 linii, port danych i poczty głosowej, biurko poziomu punktów elektrycznych oraz bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy szybki Internet. Nasze pokoje wyposażone są w mini lodówkę, ekspres do kawy/herbaty, HI-Def telewizory, żelazko i deskę do prasowania, budzik MP3 z gniazda i kanały premium.

Ilość miejsc noclegowych: 0
Doba hotelowa: 12:00 - 11:00

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość
Pok. 2 os. 101

Konferencje

Dostępne sale konferencyjne

Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala Konferencyjna 650m2 450 - - -
piętro: parter

Gastronomia

Rozwiń wszystkie
lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Restauracja restauracja
2. Bar drink bar

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (239) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Oferty SPA  (1)