Oferta Kontakt
nie zalogowano

Hotel i Restauracja "Pod Gołębiem" - obiekt hotelowy - śląskie - Beskidy

INFORMACJE OGÓLNE

NAZWA OBIEKTU: Hotel i Restauracja "Pod Gołębiem"
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KRAJ: PL
REGION: Beskidy
MAKROREGION: południe
WOJEWÓDZTWO: śląskie
ADRES: ul.Wodna 1 , 43-460 Wisła
KONTAKT: tel. …
STRONA WWW: www.podgolebiem.pl
E-MAIL: marketing@podgolebiem.pl
Rok budowy obiektu: 2015
Najbliższa duża miejscowość: Bielsko-Biała (odległość: 36 km)
W centrum miasta: Tak

Hotel i Restauracja Pod Gołębiem znajduje się w samym centrum Wisły. Vis a vis Dworca PKP w bliskim sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski nad Rzeką Wisłą. Tak więc zachęcamy Państwa do odwiedzenia Wisły Sielskiej Doliny, wymarzonego miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku.


ZAKWATEROWANIE

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w komfortowych, nowocześnie urządzonych pokojach Hotelu nasi goście mogli wygodnie odpocząć. Do ich dyspozycji oddajemy 22 pokoje. Każdy pokój, niezależnie od standardu, wyposażony jest w łazienkę, telewizor oraz bezpłatne łącze internetowe.

Ilość miejsc noclegowych: 0
Doba hotelowa: 12:00 - 11:00

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość

Konferencje

Hotel Pod Gołębiem to miejsce, które sprzyja efektywnej pracy. Przygotowana przez nas oferta pozwoli na zorganizowanie udanego spotkania biznesowego, konferencji, szkoleń czy warsztatów. Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 70m2, która może pomieścić, w zależności od ustawienia, do 60 osób. Sala wyposażona jest w ekran projekcyjny, flipchart i bezprzewodowe łącze internetowe.

Dane osoby zajmującej się konferencjami

Imię i nazwisko: Wróbel Katarzyna
Stanowisko: manager
Numer tel. kom.: 506128999
Adres e-mail: marketing@podgolebiem.pl

Dostępne sale konferencyjne

Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet

Gastronomia

Restauracja Spośród licznych propozycji w naszej karcie gwarantujemy, że wybiorą Państwo coś wyśmienitego dla siebie. Nasza restauracja ? a właściwie jej wystrój ? to utrzymane w ciepłych barwach wnętrze gotowe przyjąć jednocześnie do 60 gości. Nasza restauracją ze swoim niepowtarzalnym klimatem jest idealnym miejscem na organizację różnego rodzaju spotkań, począwszy od rodzinnych obiadów, poprzez przyjęcia weselne aż po oficjalne bankiety. Drink Bar Jeśli mają Państwo ochotę na chwilę relaksu, zachęcamy także do odwiedzenia drink baru czynnego codziennie. Bogaty wybór alkoholi, wyśmienite kolorowe drinki , dyskoteki w każdą sobotę ? to nasza propozycja odpoczynku po pracowitym dniu, a także najlepszy sposób na wprawienie się w miły nastrój.

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (194) Kraków (112) Trójmiasto (102) Poznań (101) Wrocław (66) Gdańsk (58) Łódź (43) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (26) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (793) południe (735) północ (463) zachód (248) wschód (208)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Gdańsk  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Promocje konferencyjne  (3) Pobyt weekendowy  (2) Pobyt Boże Narodzenie  (1)