Oferta Kontakt
nie zalogowano

Hotel Spałka - obiekt hotelowy - opolskie - południe

INFORMACJE OGÓLNE

liczba miejsc noclegowych 55 ilość sal konferencyjnych 2 max ilość osób w sali 50

NAZWA OBIEKTU: Hotel Spałka
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KRAJ: PL
MAKROREGION: południe
WOJEWÓDZTWO: opolskie
ADRES: ul. Waryńskiego 16 , 46-200 Kluczbork
KONTAKT: tel. +48…
STRONA WWW: www.hotelspalka.pl
E-MAIL: recepcja@hotelspalka.pl
Najbliższa duża miejscowość: Opole (odległość: 55 km)

Hotel Spałka to starannie odrestaurowana XIX-wieczna kamienica, w której czekają na Państwa komfortowe i przytulne pokoje. Hotel położony jest w spokojnej dzielnicy Kluczborka, miasta leżącego w województwie opolskim. Bezpośrednie sąsiedztwo Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, spokój i bliskość przyrody pozwolą Państwu oderwać się od monotonii codziennego życia.

Nasz hotel to połączenie tradycji z nowoczesnością. Dawna przedwojenna kamienica została rozbudowana o nowoczesną, przestronną część hotelową.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 23 pokoje w tym 3 apartamenty. Hotel posiada windę i dostosowany jest do europejskich norm obsługi osób niepełnosprawnych.


ZAKWATEROWANIE

Ilość miejsc noclegowych: 55
Doba hotelowa: 12:00 - 11:00

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość
Pok. 2 os. 23
Apartament 3

Konferencje

Na ostatnim piętrze hotelu, dostępnym również windą oferujemy dwie sale konferencyjno - bankietowe. Jedna mniejsza na 20 osób oraz większa na 50 osób. Sale są wyposażone w ekran, rzutnik ,dostęp do internetu Wi-Fi. Proponujemy organizację spotkań biznesowych, szkoleń i prezentacji. Gwarantujemy wysoki standard naszego obiektu na najwyższym europejskim poziomie. Zapraszamy również klientów indywidualnych organizujących imprezy okolicznościowe lub rodzinne. Sale mogą być również wykorzystane na tak ważne wydarzenia jak wesela, komunie, rocznice w połączeniu z restauracją lub pubem.

Dostępne sale konferencyjne

Rozwiń wszystkie
Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala Konferencyjna I - 20 - - -
piętro: parter
2. Sala Konferencyjna II - 50 - - -
piętro: parter

Gastronomia

Rozwiń wszystkie
lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Restauracja Pasja restauracja
W hotelu znajduje się Restauracja "Pasja" oferująca miejsce dla 100 osób. Doświadczony Szef Kuchni serwuje urozmaicone potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, używając najwyższej jakości produktów. Dbając równocześnie o to, aby każde danie było nie tylko smaczne, ale także pięknie podane. Nasza restauracja to idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie rodzinne lub z przyjaciółmi. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty "obiadów niedzielnych", gdzie w cenie 25 PLN za osobę otrzymujecie Państwo specjalnie przygotowany zestaw dwudaniowy z napojami.
2. Pub Corner drink bar
W hotelowych podziemiach znajduje się PUB CORNER. Atmosfera na pewno zadowoli miłośników "dobrego klimatu". Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do naszego Pubu oferującego wyśmienite alkohole, zawsze świeże i zimne piwo, różne gatunki herbat i kawy. W zakładce menu prezentujemy propozycje dostępne w naszym pubie.

Rekreacja

SPA: Tak
Sauna: Tak
Jacuzzi: Tak
Basen kryty: Tak
Masaże: Tak

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Częstochowa  (1) Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)