Oferta Kontakt
nie zalogowano

Stary Klasztor - unikalne miejsce - dolnośląskie - zachód

INFORMACJE OGÓLNE

ilość sal konferencyjnych 3 max ilość osób w sali 280

NAZWA OBIEKTU: Stary Klasztor
TYP OBIEKTU: unikalne miejsce
KRAJ: PL
MAKROREGION: zachód
WOJEWÓDZTWO: dolnośląskie
ADRES: ul. Purkyniego 1 , 50-150 Wrocław
KONTAKT: tel. 519…
STRONA WWW: staryklasztor.com.pl
E-MAIL: imprezy@staryklasztor.com.pl
Obiekt zabytkowy:

Stary Klasztor to unikalne miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia. Kompleks koncertowo-restauracyjny znajduje się w zaadaptowanym dawnym klasztorze dominikanek, którego początki datowane są na pierwszą połowę XIV w. O wyjątkowości tego miejsca nie stanowi jedynie aspekt historyczny. Stary Klasztor to przede wszystkim niezwykle bogata oferta kulturalna. Niemal codziennie odbywają się tutaj koncerty artystów rodzimych, jak i zagranicznych, reprezentujących najróżniejsze style i gatunki muzyczne, co sprawia, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponad to nasza rozpiska wydarzeń zawiera także cykliczne występy najlepszych polskich kabaretów i stand-uperów. W Starym Klasztorze organizowane są zarówno wydarzenia o charakterze kameralnym, jak i duże imprezy. Bardzo ważnym atutem jest lokalizacja w samym centrum miasta i duży parking podziemny w pobliżu.


Konferencje

Zapraszamy do wynajmu przestrzeni konferencyjnych, bankietowych i szkoleniowych. Nasze sale położone są w samym centrum Wrocławia przy Galerii Dominikańskiej. Dysponujemy 3 przestrzeniami o różnych wielkościach. Oferujemy klimatyczne gotyckie wnętrza, wyposażone w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i audiowizualny wraz z przeszkoloną obsługą techniczną. W obiekcie znajduje się bar oraz w pełni wyposażona kuchnia z ciekawą propozycją cateringową. Menu dostosowane jest indywidualnie. Obok obiektu znajduje się duży parking podziemny czynny całą dobę oraz wiele hoteli o różnym standardzie.

Dostępne sale konferencyjne

Rozwiń wszystkie
Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala Gotycka - 280 - - 300
piętro: parter
nagłośnienie stacjonarne: tak
ekrany stałe: tak
2. Sala Stary Klasztor - 100 - - 200
piętro: parter
nagłośnienie stacjonarne: tak
ekrany stałe: tak
3. Sala Witrażowa - 120 - - 150
piętro: parter
nagłośnienie stacjonarne: tak
ekrany stałe: tak

Gastronomia

W klimatycznym, gotyckim wnętrzu można posmakować dań zarówno kuchni polskiej jak i kuchni włoskie, a dodatkowo uraczyć się pysznym drinkiem.Wszystkie organizowane w naszym lokalu uroczystości dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta. Oferujemy szerokie zaplecze gastronomiczne oraz miłą i profesjonalną obsługę.

lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Restauracja restauracja

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (198) Kraków (120) Trójmiasto (106) Poznań (103) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (27) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (815) południe (743) północ (473) zachód (255) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Pobyt weekendowy  (2) Promocje konferencyjne  (2)