Oferta Kontakt
nie zalogowano

Willa Ogrody - obiekt hotelowy - zachodniopomorskie - zachód

INFORMACJE OGÓLNE

liczba miejsc noclegowych 17 ilość sal konferencyjnych 2 max ilość osób w sali 50

NAZWA OBIEKTU: Willa Ogrody
TYP OBIEKTU: obiekt hotelowy
KRAJ: PL
MAKROREGION: zachód
WOJEWÓDZTWO: zachodniopomorskie
ADRES: ul. Wielkopolska 19 , 70-451 Szczecin
KONTAKT: tel. 004…
STRONA WWW: www.willaogrody.pl
E-MAIL: willaogrody@willaogrody.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do wyjątkowej restauracji - Willa Ogrody (Szczecin). Połączenie klasycznego, uniwersalnego piękna zabytkowej willi oraz harmonijnego ogrodu pełnego zieleni zapewnia temu miejscu niepowtarzalny charakter. Do dyspozycji naszych Gości jest zarówno restauracja, jak i wygodne pokoje hotelowe.

Dzięki temu możemy organizować zarówno imprezy firmowe czy konferencje, jak i imprezy okolicznościowe ? chrzciny, komunie, a nawet wesela. Pozwalają nam na to przestronne sale konferencyjne oraz efektowne i wygodne sale weselne. Obsługując te uroczystości zapewniamy smaczny catering. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych wymagań Klientów, co czyni z nas jedyne takie miejsce w Szczecinie.


ZAKWATEROWANIE

Ilość miejsc noclegowych: 17
Doba hotelowa: 12:00 - 11:00

Dostępne pokoje

Typ pokoju Ilość
Pok. 1 os. 3
Pok. 2 os. 6
Apartament 1

Konferencje

Dostępne sale konferencyjne

Rozwiń wszystkie
Lp Sala Powierzchnia teatralne
Ustawienie teatralne
szkolne
Ustawienie szkolne
podkowa
Ustawienie podkowa
bankiet
Ustawienie bankiet
1. Sala Duża - 50 - 30 -
piętro: parter
2. Sala Mała - 20 - 15 -
piętro: parter
ekrany stałe: tak
flipchart: tak

Gastronomia

lp.: nazwa typ liczba miejsc
1. Restauracja restauracja
Willa Ogrody to przede wszystkim restauracja ? miejsce dbające o rozkosz dla podniebienia. Zimą mogą tu Państwo zjeść ciepły obiad w przytulnej, gustownie urządzonej sali, a latem zasmakować w naszych deserowych propozycjach i rozkoszować się widokiem zieleniącego się ogrodu. W naszej restauracji pracują doświadczeni kucharze obdarzeni niezwykłymi umiejętnościami kulinarnymi oraz profesjonalni kelnerzy dbający o sprawną obsługę każdego gościa. Zapewniamy bogaty wybór dań mięsnych i wegetariańskich zarówno kuchni polskiej, jak i specjalności innych krajów. Wiemy, że restauracja jest miejscem, które odwiedzają całe rodziny, dlatego w naszej propozycji znalazły się także specjalnie skomponowane dania dla dzieci. Jeżeli chcą więc Państwo wybrać restaurację, która jest w stanie zadbać o zadowolenie każdego gościa ? zapraszamy do Willi Ogrody w Szczecinie. Restauracja jest czynna od 12.oo do 22.oo

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (197) Kraków (115) Trójmiasto (106) Poznań (102) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (27) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (813) południe (739) północ (473) zachód (255) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Promocje konferencyjne  (2) Pobyt weekendowy  (2)