Oferta Kontakt
nie zalogowano

Atrakcje na event - gorące propozycje na sezon wiosna/lato 2019

Atrakcje na event - gorące propozycje na sezon wiosna/lato 2019

Atrakcje na event - gorące propozycje na sezon wiosna-lato 2019

Wraz z nadejściem wiosny, coraz więcej atrakcji dla uczestników eventów może odbywać się pod gołym niebem. I tu pojawia się powtarzalny acz niezmiennie spędzający sen z powiek problem - jakie atrakcje zaproponować?! Bo przecież "wszystko już było".

Poniżej propozycje, które będą HOT w zbliżającym się sezonie wiosna/lato 2019. Spieszcie się, by nie przegapić gorących trendów. Za rok przecież będą już passe!

Bananowe rzeźby

Carving, to znana od kilkuset lat sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach, wywodząca się z Dalekiego Wschodu. Współcześnie ta dyscyplina stała się popularna także w innych częściach świata, a nawet rozgrywane są coroczne Mistrzostwa Europy i Świata w carvingu.Oczywiście kreatywna branża spotkań podchwyciła pomysł i przekuła go w eventową atrakcję. Warsztaty rzeźbienia w owocach i warzywach pobudzają kreatywność. Uczestnicy z zapałem uczą się wykorzystywać specjalne narzędzia w służbie tworzenia małych dzieł sztuki. Na evencie nie może zabraknąć arbuza, banana imelona, a z warzywnp. kabaczka. Małe warzywa są wyzwaniem dla owocowego rzeźbiarza, ale mistrzowie radzą sobie z takimi przeciwnikami jak papryczki chilli czy rzodkiewki :) Na koniec chyba wypada to wszystko zjeść...Czy jednak nie wypada? ;)


Sup - deska nawet gdy nie wieje

W tłumaczeniu z języka angielskiego, skrót SUP (Stand Up Paddle) oznacza dosłownie 'wiosłowanie na stojąco" Jest to doskonały pomysł na eventową atrakcję nad wodą. Pływanie na desce to fantastyczna forma aktywności, skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. I co ważne, brak wiatru nie pokrzyżuje nam planów jak przy windsurfingu czy żaglówkach. Pływać na SUPach można praktycznie na każdym akwenie! Sport ten z roku na rok zyskuje na popularności, pojawia się coraz więcej miejsc, w których można wypożyczyć specjalna deskę. Dlatego nie czekajcie - zaproponujcie SUPy jako atrakcję eventową - zanim pomysł przestanie być HOT :)

 


Wyścig Pokoju - wielki powrót gry w kapsle

W tym sezonie notujemy wielki powrót zabaw podwórkowych. Dla niektórych będzie to sentymentalna podróż w czasie, do młodzieńczych lat 80tych, dla kolejnych (nie ukrywajmy,młodszych) - odkrywanie zabaw z przeszłości. Kiedyś, po prostu wyklejało się kapsle kolorowymi karteczkami "koszulkami" zawodników. Dziś, profesjonalne, pachnące hipsterką firmy, przygotowują specjalne, zalane żywicą kapsle. Zabawa może odbywać się tradycyjnie, na wymalowanych kredą torach, ale dostępne są też specjalne stoły do zabawy w kapsle. Stoły uzbrojone w różnego rodzaju przeszkody, urozmaicające rozgrywkę. Zaproponujcie grę w kapsle zespołowi 20-30 letnich informatyków. Oszaleją!

 


Zabawa procą - ludzką procą

Adrenalina i ogromne emocje. Ludzka proca to atrakcja z cyklu "hard core". Sama zabawa polega na...wystrzeleniu człowieka procą :D A tak konkretnie to trzeba przymocować uczestnika do procy wyglądającej jak klasyczna, ale w rozmiarze XXL, a następnie wystrzelenie go z ogromną siłą. Przyspieszenie porównywalne do tego jakie odczuwa pilot myśliwca. Chwila przerażenia jest możliwa...ale tuż po mega emocje i uśmiech. Organizatorzy tej atrakcji, zalecają wstrzymać się od konsumpcji wszelakiej na 2-3 godziny przed zabawą. Także może być ostro!


 

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (221) Kraków (132) Poznań (115) Trójmiasto (109) Wrocław (78) Gdańsk (64) Łódź (47) Zakopane (44) Lublin (41) Katowice (31) Szczecin (26) Toruń (24)

Makroregiony:

centrum (867) południe (794) północ (486) zachód (268) wschód (219)

Konferencje według miast:

Lublin  (8)

Konferencje według kategorii:

edukacyjna  (5) medycyna  (2) ekologia  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Poznań  (24) Kołobrzeg  (18) Kraków  (15) Ustka  (14) Gdańsk  (13) Serock  (13) Dobczyce  (12) Kudowa Zdrój  (12) Żelechów  (12) Chlewiska  (11) Świeradów Zdrój  (9) Licheń Stary  (9) Szczawnica  (9) Zalesie  (8) Kościerzyna  (8) Jastrzębia Góra  (8) Wrocław  (8) Warka  (8) Szczyrk  (7) Gdynia  (7) Kazimierz Dolny  (7) Słupsk  (7) Zakopane  (7) Białowieża  (7) Dźwirzyno  (7) Worliny  (6) Trojanów  (6) Sopot  (6) Opalenica  (6) Busko-Zdrój  (6) Białka Tatrzańska  (6) Konstancin -Jeziorna  (6) Gniew  (6) Ciechocinek  (6) Toruń  (5) Kromerowo  (5) Rawa Mazowiecka  (5) Radziejowice  (5) Nowe Brzesko  (5) Pomlewo  (4) Wieleń  (4) Starachowice  (4) Spała  (4) Nałęczów  (4) Krynica-Zdrój  (4) Małe Ciche  (4) Powidz  (3) Mielno  (3) Stryszawa  (3) Elbląg  (3) Bronisławów  (3) Boszkowo-Letnisko  (3) Gietrzwałd  (3) Grodziec  (2) Łeba  (2) Okuninka  (2) Łódź  (2) Łochów  (2) Smardzewice  (2) Warszawa  (2) Chobienice  (2) Wielka Nieszawka  (1) Górzno  (1) Barczewo  (1) Arłamów  (1) Jastarnia  (1) Katowice  (1) Zagnańsk  (1)