Oferta Kontakt
nie zalogowano

Catering. Pierwszoplanowy aktor w Drugoplanowej roli.

Catering. Pierwszoplanowy aktor w Drugoplanowej roli.

Wiadomo, że catering to dodatkowy element, uzupełnienie konferencji czy szkolenia. Istotą jest wiedza, którą zdobędą uczestnicy czy przekażą prelegenci. Podczas gali wręczenia nagród za Bardzo Ważne Dokonania, najważniejsi są wyróżnieni i nagrodzeni. Wiadomo, że tak.

Ile jednak razy, w ankietach ewaluacyjnych, uczestnicy słowem nie wspomnieli o fantastycznych, profesjonalnych prelegentach, a opisali ze szczegółami, że ziemniaki zbyt zimne? Nawet zdania o fantastycznym nagłośnieniu w sali, a elaboraty o niewielkich porcjach karkówki? 

Każdy event manager wie, że catering to jednak poważna sprawa. I choć generalnie gra role drugoplanowe, to do jej odegrania należy wybrać pierwszoplanowego aktora.
Profesjonalna firma cateringowa rozpoczyna pracę przy evencie na etapie planowania. Konsultacje, rozmowy, a w ich efekcie dopasowane do charakteru imprezy menu. W zależności od tego czy impreza "stojąca" czy "zasiadana", profesjonalna firma cateringowa dobierze odpowiednio serwowane potrawy. Znaczenie ma również klimat całego wydarzenia i również z firmą cateringową uzgodnić trzeba szczegóły, by menu i sposób podania uzupełniały pozostałe elementy imprezy. Oczywiście ilość samego jedzenia i harmonogram jego podania. Do tego obsługa, napoje...No, trochę tego jest.

 

Komu zatem zaufać, której firmie zlecić zapewnienie cateringu podczas eventu? Poniżej sprawdzeni i doświadczeni.

 

Deli Catering

ul. Janinówka 17, 03-562 Warszawa

telefon: +48 884 347 847

mail: catering@delicatering.pl

Deli Catering to rozpoznawalna, znana na rynku marka. Byliście na FBE? Te pyszności dla uczestników serwowali Oni. Świetnie podane (tak z pomysłem) i serwowane przez przemiłą obsługę.

Firma przygotuje spersonalizowane menu, zaaranżuje stoły i bufety. Jak sami piszą: "Dostarczamy wyjątkowe i niebanalne rozwiązania kulinarne, niezależnie od miejsca i liczby osób. Propozycje menu i usług towarzyszących dostosowujemy do budżetu, indywidualnych sugestii i charakteru imprezy. Pracujemy wyłącznie na najlepszych produktach od zaufanych dostawców." Dodamy tylko, że Deli Catering kompleksowo wykona Wasze zlecenia.

 

ABC Kuchni

ul. Obornicka 55a, 62-002 Suchy Las

telefon: +48 600 439 667

mail: catering@abckuchni.pl

 

Firma oferuje obsługę imprez okolicznościowych, bankietów, eventów oraz szkoleń i imprez integracyjnych. Dodatkowo, od jakiegoś czasu działa również jako wypożyczalnia sprzętu cateringowego. ABC Kuchni oferuje potrawy kuchni staropolskiej, ale też zabiorą w kulinarną podróż do krajów europejskich. Firma dysponuje dużym, profesjonalnym zapleczem. ABC Kuchni prowadzi w Poznaniu dwie restauracje - zatem można sprawdzić na własnym podniebieniu serwowanych potraw.

ABC Kuchni o sobie: "Dobra organizacja pracy, stosowne przygotowanie zawodowe idące w parze z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że zyskaliśmy zaufanie wśród odbiorców i z dumą możemy powiedzieć, że ich krąg nadal się powiększa."

 

 

Batida

ul. Marszałkowska 53, 00-674 Warszawa

mail: catering@batida.pl

 

BATIDA to rodzinna firma zarządzana przez trzy pokolenia kobiet. Totalnie klimatyczna, zupełnie inna od dużych "cateringowych maszyn".

Jak piszą o sobie: "Odkrywanie nowych smaków przed naszymi Klientami, stosowanie nowoczesnych form produkcji, współpraca ze sprawdzonymi dostawcami oraz aksamitna czekolada sprowadzana dla nas specjalnie z Belgii to nasza codzienna praca i zarazem pasja." Brzmi sielankowo, prawda? Ale poza fajnym feelingiem, Batida to profesjonalna firma, która zarządzana Siłą Kobiet, potrafi zorganizować catering nawet dla 2000 osób. Przy realizacjach, Panie inspirują się architekturą, sztuką i światowymi trendami.

 

Mazurkas Catering 360°

ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

telefon: +48 22 721 47 73

mail: catering@mazurkascatering.pl

 

Mazurkas, swoja ofertę zawarł praktycznie w nazwie - catering 360° - czyli usługi w pełni kompleksowe. Na rynku działają od 2001 roku i na swoim koncie mają obsługę największych wydarzeń w kraju. Mazurkas może pochwalić się obsługą kolacji dla 3000 osób!

Mazurkas Catering 360° o sobie:
"Działamy...z finezją i wyobraźnią

bo nasi kucharze doskonalą swoje umiejętności pod okiem Arkadiusza Zuchmańskiego - pierwszego Polaka, który zdobył Gwiazdkę Michelin oraz w Instytucie Paul Bocuse w Lyonie we Francji

...z pasją i zaangażowaniem

bo każdy dzień to nowe wyzwania, a każda realizacja to efekt ciężkiej pracy

...z innowacyjnym spojrzeniem

bo przełamujemy style wyznaczając trendy

...z profesjonalnym działaniem

bo potrafimy wykorzystać zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie

...z grupowym wsparciem

bo GRUPA MAZURKAS to kompleksowe rozwiązanie każdego etapu realizacji

...z wrażliwością

bo jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i to jak żyjemy ma dla nas znaczenie"

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (239) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1)