Oferta Kontakt
nie zalogowano

Air taxi, czarter, loty biznesowe, loty widokowe

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Helicopter.pl
Kategoria: Transport / Chartery lotnicze
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Księżycowa 3, 01-934 Warszawa
KONTAKT: tel. 22 571 82 55
STRONA WWW: helicopter.pl
E-MAIL: marcin.placzek@helicopter.pl
Osoba kontaktowa: Marcin Płaczek
tel. 509 258 049

Opis:
Firma helicopter.pl powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na wynajem śmigłowców oraz świadczenie usług indywidualnego transportu śmigłowcowego w Polsce.
Helicopter.pl jest częścią grupy Heli Invest, która od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi lotnicze na polskim rynku.
Posiadamy bazę w Warszawie oraz liczną flotę śmigłowców, dzięki czemu jesteśmy liderem usług transportu śmigłowcowego w Polsce.
Oparty na profesjonalnej kadrze, helicopter.pl oferuje wydajne i przyjazne usługi sprawiając, że charter śmigłowca realizowany jest sprawnie i bez zakłóceń.
Jesteśmy świadomi, że nie ma dwóch takich samych lotów, dlatego potrzeby oraz wymagania każdego klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając wysoką jakość obsługi.
W celu dokonania wyceny dowolnego lotu, nasze Centrum Operacyjne zada Ci następujące pytania:
- termin podróży(data, godzina wylotu)
- liczba pasażerów oraz bagaży
- miejsce startu i lądowania
Po otrzymaniu powyższych informacji, nasz zespół przedstawi optymalną ofertę na Twój przelot. Jeżeli nie znasz dokładnych miejsc startu lub lądowania nasze Centrum Operacyjne z przyjemnością znajdzie najbliższe możliwe miejsce dostępne dla śmigłowca.
Doradzimy również, który śmigłowiec najlepiej spełni Twoje wymagania, gdyż posiadamy w naszej flocie kilka różnych typów maszyn, przeznaczone do różnych misji.
Zapewniamy, że podróżując z helicopter.pl, dotrzesz na miejsce wypoczęty i gotowy do pracy lub spotkania, bez obaw o swoją podróż.
Dolecisz tam gdzie chcesz, kiedy chcesz i o której chcesz, nie przejmując się korkami na drodze, opóźnieniami na kolei czy udrękami związanymi z odprawą na lotniskach.
Priorytetem helicopter.pl jest zapewnienie szybkiego, elastycznego, a przede wszystkim bezpiecznego transportu dla naszych klientów oraz ich gości.
helicopter.pl realizuje loty śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem. Śmigłowce są ciche, z luksusową kabiną, pilotowane przez doświadczonych pilotów.
Współpracując z helicopter.pl macie Państwo pewność, że loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC).Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (239) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1)