Oferta Kontakt
nie zalogowano

Atrakcje

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Park Edukacyjny Interakcje
Kategoria: Atrakcje lokalne / Park rozrywki
WOJEWÓDZTWO: śląskie
ADRES: ul. Polna 186, 43-300 Bielsko-Biała
KONTAKT: tel. +48 793 070 286
STRONA WWW: www.parkinterakcje.pl
E-MAIL: biuro@parkinterakcje.pl
Osoba kontaktowa: Elżbieta Legoń
tel. +48 793 070 286

Opis:
Cofnijcie się do czasów dzieciństwa. Gdzie bawiliście się najlepiej?

O czym wtedy marzyliście? Pamiętacie trzepaki, drabinki, huśtawki i kilka innych standardowych urządzeń na placach zabaw? A teraz rozejrzyjcie się wokół. Czy coś przez te lata się zmieniło?

- Będąc na spacerze, zastanawiałam się, dlaczego od lat 70-tych przestrzenie dla dzieci wyglądają podobnie i to pod każdą szerokością geograficzną. Czy to oznacza, że dziecko pragnie jedynie wprowadzać się w stan oszołomienia używając huśtawki czy karuzeli? A gdzie jest miejsce na rozwój zabaw tematycznych, kontakt z przyrodą, poznawanie praw nauki, rozwój kreatywności? Z tej niezgody na zastaną rzeczywistość narodził się nasz pomysł na Park Interakcje. ? mówi Ela Legoń, współtwórczyni firmy.

Podejmujemy się nietypowych wyzwań. Nasz zespół tworzą ludzie z różnych światów, którzy chcą zrewolucjonizować świat placów zabaw i parków rozrywki. To przedstawiciele wielu branż: dizajnu, architektury, produkcji, marketingu i pedagogiki.

Badamy, analizujemy, szukamy, a przede wszystkim...
SŁUCHAMY i tworzymy dedykowane rozwiązania dla naszych Klientów.


Czy można stworzyć zupełnie nowe formy zabaw w plenerze? Czy plac zabaw musi składać się z piaskownicy, zjeżdżalni i huśtawki? Czy zabawa na placu zabaw może być tematyczna, kreatywna i edukacyjna?
Proponujemy nowe podejście do zagospodarowania terenów zielonych i rekreacyjnych przeznaczonych dla rodzin. Plac zabaw może być fascynującą przygodą!
Oferujemy także tematyczne kąciki zabaw w restauracjach, hotelach i innych miejscach, które posiadają tego typu przestrzenie.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (195) Kraków (112) Poznań (101) Trójmiasto (100) Wrocław (65) Gdańsk (56) Łódź (43) Lublin (40) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (793) południe (735) północ (458) zachód (246) wschód (208)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Pakiety promocyjne według kategorii: