Oferta Kontakt
nie zalogowano

Bzzyk Band

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Bzzyk Band
Kategoria: Muzyka / Covery
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Emilii Plater 47, Warszawa
KONTAKT: tel. +48 608 273 595
STRONA WWW: bzzyk-band.pl
E-MAIL: sylwesterkomar@gmail.com
Osoba kontaktowa: Sylwester Komar
tel. +48 608 273 595 , sylwesterkomar@gmail

Opis:
Agencja muzyczna Bzzyk-Band specjalizuje się w oprawie artystycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy firmowe, przyjęcia weselne, bale studniówkowe, bale sylwestrowe, bankiety itp.

Muzyczne wykształcenie i doświadczenie osób tworzących ?BZZYK-BAND? oraz fakt, iż skupiamy w swoich szeregach m.in. laureatów popularnych programów X-FACTOR oraz SZANSA NA SUKCES gwarantuje najwyższą jakość usług podczas przyjęcia.

Zespół muzyczny ?Bzzyk-Band? jest laureatem I miejsca Targów Ślubnych, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. Wyczyn ten powtórzył podczas Międzynarodowych Targów Ślubnych na warszawskim Torwarze potwierdzając tym samym swoją klasę.

Podstawowy skład zespołu obejmuje 4 osoby: instrumenty klawiszowe, wokalistka, wokalista-konferansjer/wodzirej, saksofon. Bardzo często gramy również z perkusją, która jest pierwszym instrumentem o jaki najchętniej rozszerzamy nasz skład. Po za tym na życzenie Klienta dobierzemy każdy instrument. Zespół gra bardzo szeroki repertuar i dostosowuje go do potrzeb Klienta od jazzu, przez rock, pop, disco po biesiadę. Zespół gra na terenie całego kraju od Bałtyku aż do Tatr jak również, musimy się pochwalić, a jakże, koncertował ostatnio na ekskluzywnym przyjęciu weselnym na Lazurowym Wybrzeżu. Mamy w planach tourne po Ameryce?ale na razie jeszcze nikt nas nie zaprosił ????

A teraz najczęściej zadawane pytania naszych Klientów, które z pewnością będą też odpowiedziami na Twoje pytania i pomogą w decyzji:

Jak długie są sety i jak długie przerwy?- 40min gry/15-20 min przerwy. Aczkolwiek każda impreza jest indywidualna i żyje własnym życiem dlatego też blok muzyczny może trwać 30 min lub godzinę w zależności od sytuacji na parkiecie i charakteru imprezy.

Czy puszczacie muzykę w przerwach grania zespołu?-TAK
Czy gracie na terenie całego kraju?-TAK a nawet po za jego granicami.
Czy posiadacie własne nagłośnienie i oświetlenie i czy jest w cenie? ?TAK
Czy gracie jazz?- TAK
Czy robicie biesiadę przy stołach?-TAK ,na życzenie Klienta.
Czy prowadzicie wesele w języku angielskim / niemieckim?-TAK.
Czy możliwe jest aby po północy poprowadzić przyjęcie w formie dj ?-TAK
Czy repertuar na Waszej stronie jest pełny?- Nie jest pełny, ponieważ nie sposób tego wszystkiego spisać gdyż współpracujemy z kilkoma muzykami/wokalistami, którzy mają różny repertuar, który dostosowujemy ( a co za tym idzie muzyków) do potrzeb, wymagań i upodobań Klienta.
Czy możemy zrobić rezerwację wstępną ( ustną)? ? Nie. Taka rezerwacja nie jest zobowiązująca dla żadnej ze stron. Warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy.

A teraz pytania, które spędzają nam sen z powiek :
Czy gracie muzykę disco polo? ?TAK
Czy możecie nie grać w ogóle disco polo?- TAK

Na koniec bardzo nieskromne spostrzeżenie:

Na przestrzeni ostatnich lat nasi Klienci bardzo często nie są zadowoleni?. ? Są zachwyceni, a to istotna różnica. Mam nadzieję, że dołączysz do tego grona.

Pozdrawiam naszych byłych oraz przyszłych Klientów.

Prezydent Agencji Muzycznej Profesor Dźwięku dr Bzzyk ????Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (204) Kraków (124) Poznań (108) Trójmiasto (107) Wrocław (70) Gdańsk (62) Łódź (45) Zakopane (41) Lublin (40) Katowice (28) Szczecin (26) Toruń (24)

Makroregiony:

centrum (830) południe (774) północ (474) zachód (262) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Kudowa Zdrój  (13) Trojanów  (11) Żelechów  (9) Warszawa  (8) Jastrzębia Góra  (7) Kołobrzeg  (6) Kościerzyna  (5) Murzasichle  (5) Wrocław  (5) Busko-Zdrój  (5) Serock  (5) Elbląg  (4) Istebna  (4) Kraków  (3) Wisła  (3) Zakopane  (3) Trzęsacz  (3) Wieleń  (2) Górzno  (1) Łochów  (1) Smardzewice  (1) Szczyrk  (1) Katowice  (1) Pomlewo  (1) Dźwirzyno  (1) Małe Ciche  (1) Gdynia  (1) Toruń  (1)