Oferta Kontakt
nie zalogowano

Bzzyk Band

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Bzzyk Band
Kategoria: Muzyka / Covery
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Emilii Plater 47, Warszawa
KONTAKT: tel. +48 608 273 595
STRONA WWW: bzzyk-band.pl
E-MAIL: sylwesterkomar@gmail.com
Osoba kontaktowa: Sylwester Komar
tel. +48 608 273 595 , sylwesterkomar@gmail

Opis:
Agencja muzyczna Bzzyk-Band specjalizuje się w oprawie artystycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy firmowe, przyjęcia weselne, bale studniówkowe, bale sylwestrowe, bankiety itp.

Muzyczne wykształcenie i doświadczenie osób tworzących ?BZZYK-BAND? oraz fakt, iż skupiamy w swoich szeregach m.in. laureatów popularnych programów X-FACTOR oraz SZANSA NA SUKCES gwarantuje najwyższą jakość usług podczas przyjęcia.

Zespół muzyczny ?Bzzyk-Band? jest laureatem I miejsca Targów Ślubnych, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. Wyczyn ten powtórzył podczas Międzynarodowych Targów Ślubnych na warszawskim Torwarze potwierdzając tym samym swoją klasę.

Podstawowy skład zespołu obejmuje 4 osoby: instrumenty klawiszowe, wokalistka, wokalista-konferansjer/wodzirej, saksofon. Bardzo często gramy również z perkusją, która jest pierwszym instrumentem o jaki najchętniej rozszerzamy nasz skład. Po za tym na życzenie Klienta dobierzemy każdy instrument. Zespół gra bardzo szeroki repertuar i dostosowuje go do potrzeb Klienta od jazzu, przez rock, pop, disco po biesiadę. Zespół gra na terenie całego kraju od Bałtyku aż do Tatr jak również, musimy się pochwalić, a jakże, koncertował ostatnio na ekskluzywnym przyjęciu weselnym na Lazurowym Wybrzeżu. Mamy w planach tourne po Ameryce?ale na razie jeszcze nikt nas nie zaprosił ????

A teraz najczęściej zadawane pytania naszych Klientów, które z pewnością będą też odpowiedziami na Twoje pytania i pomogą w decyzji:

Jak długie są sety i jak długie przerwy?- 40min gry/15-20 min przerwy. Aczkolwiek każda impreza jest indywidualna i żyje własnym życiem dlatego też blok muzyczny może trwać 30 min lub godzinę w zależności od sytuacji na parkiecie i charakteru imprezy.

Czy puszczacie muzykę w przerwach grania zespołu?-TAK
Czy gracie na terenie całego kraju?-TAK a nawet po za jego granicami.
Czy posiadacie własne nagłośnienie i oświetlenie i czy jest w cenie? ?TAK
Czy gracie jazz?- TAK
Czy robicie biesiadę przy stołach?-TAK ,na życzenie Klienta.
Czy prowadzicie wesele w języku angielskim / niemieckim?-TAK.
Czy możliwe jest aby po północy poprowadzić przyjęcie w formie dj ?-TAK
Czy repertuar na Waszej stronie jest pełny?- Nie jest pełny, ponieważ nie sposób tego wszystkiego spisać gdyż współpracujemy z kilkoma muzykami/wokalistami, którzy mają różny repertuar, który dostosowujemy ( a co za tym idzie muzyków) do potrzeb, wymagań i upodobań Klienta.
Czy możemy zrobić rezerwację wstępną ( ustną)? ? Nie. Taka rezerwacja nie jest zobowiązująca dla żadnej ze stron. Warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy.

A teraz pytania, które spędzają nam sen z powiek :
Czy gracie muzykę disco polo? ?TAK
Czy możecie nie grać w ogóle disco polo?- TAK

Na koniec bardzo nieskromne spostrzeżenie:

Na przestrzeni ostatnich lat nasi Klienci bardzo często nie są zadowoleni?. ? Są zachwyceni, a to istotna różnica. Mam nadzieję, że dołączysz do tego grona.

Pozdrawiam naszych byłych oraz przyszłych Klientów.

Prezydent Agencji Muzycznej Profesor Dźwięku dr Bzzyk ????Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (183) Kraków (105) Poznań (101) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (766) południe (715) północ (444) zachód (240) wschód (200)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gdynia  (2) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Busko-Zdrój  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Majówka  (1)