Oferta Kontakt
nie zalogowano

FireFactory Pirotechnika

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: FireFactory Pirotechnika
Kategoria: Rozrywka / Pokazy pirotechniczne
Rok rozpoczęcia działalności: 2005
WOJEWÓDZTWO: wielkopolskie
ADRES: ul. Kowalewicka 33A, 60-002 Poznań
KONTAKT: tel. 732 931 581
STRONA WWW: www.firefactory.pl
E-MAIL: biuro@firefactory.pl
Oddziały: FireFactory Fajerwerki Poznań - sklep ul. Kowalewicka 33A, Poznań
Języki: Polski

Opis:
Pokazy pirotechniczne to nasza pasja. Działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku w branży pirotechniki amatorskiej, teraz rozwinęliśmy ją i działamy również w zakresie pirotechniki profesjonalnej.

Możemy być na Twoim weselu, imprezie firmowej, na urodzinach Twoich i członków Twojej rodziny, na festynie w Twoim mieście i na każdej imprezie, która powinna odbyć się z hukiem, światłem i pozostać w pamięci wszystkich jej uczestników.

Takie niezapomniane wrażenia zapewni Ci zespół ludzi, których pasją są pokazy fajerwerków, pokazy pirotechniczne oraz pokazy sztucznych ogni.

Jesteśmy pasjonatami, którzy nie potrafią żyć w ciszy i ciemności. Tobie takie wrażenia mogą towarzyszyć w ważnych chwilach - spróbuj, a nie pożałujesz.

Dla Twojego bezpieczeństwa zdobyliśmy niezbędne licencje i pozwolenia uprawniające do realizacji profesjonalnych pokazów pirotechnicznych, uczestniczymy też w szkoleniach organizowanych przez instytucje wojskowe aby nieustannie wzbogacać wiedzę o pokazach pirotechnicznych.

Tylko my zapewnimy Ci unikatowe podejście do pokazów pirotechnicznych. Nasi pracownicy potrafią opracować scenariusz, który zaprze Ci dech w piersiach. Umiejętność synchronizacji pokazów pirotechnicznych z muzyką zapewni Ci niezapomniany efekt. Połączenie wrażeń wzrokowych z słuchowymi sprawia, że pokaz staje się magiczny - zapomnisz o rzeczywistości i odpłyniesz w inny świat, z którego nie będziesz chciał wrócić.

Zapewnimy Ci oprawę pirotechniczną na wszelkie imprezy okolicznościowe, na których możesz być, lub które możesz zamówić, takie jak wesela, urodziny, festyny, imprezy miejskie, sportowe czy koncerty.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych.

Każdy pokaz pirotechniczny dostosujemy do Twoich oczekiwań.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Ci najwyższą jakość usług.

W naszym sklepie z fajerwerkami kupisz wszystko co podnosi poziom adrenaliny: od wyrzutni, przez petardy, rakiety, moździerze, fontanny, flary i dymy, zestawy i galanterię do nowości wchodzących właśnie na rynek.

Wszystkie oferowane fajerwerki posiadają certyfikaty CE.

Gwarantujemy też bezpieczeństwo podczas pokazów pirotechnicznych.

Przykładowe realizacje:
POKAZ WESELNY
Pokaz pirotechniczny na tę jedyną, niezapomnianą noc. Dostosujemy go do oczekiwań klienta, co sprawi, że będzie jedyny w swoim rodzaju. Cudowne efekty świetlne i dźwiękowe pozostaną w pamięci Młodej Pary i jej gości.Taki pokaz może być świetnym prezentem.
ta czy festynu.

POKAZY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA
Taki pokaz możesz zorganizować sam ? to tańsza alternatywa dla pokazów fajerwerków czy pokazów pirotechnicznych obsługiwanych. Zestawy do samodzielnego odpalania mogą być wykorzystane na kameralnych uroczystościach. Dzięki atrakcyjnej cenie będzie pięknie i tanio.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Pokaz pirotechniczny to wspaniałe upamiętnienie każdej uroczystości takiej jak impreza okolicznościowa, urodzinowa czy firmowa. Nie może go zabraknąć podczas nocy sylwestrowej, jubileuszu miasta czy festynu.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (239) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1)