Oferta Kontakt
nie zalogowano

Firma NOWAK - Wynajem Busów Warszawa

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Firma NOWAK - Wynajem Busów Warszawa
Kategoria: Transport / Autokary
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Jaszowiecka 12/15, 09-934 Warszawa
KONTAKT: tel. 508 720 997
STRONA WWW: www.przewozy-nowak.com.pl
E-MAIL: biuro@przewozy-nowak.com.pl
Osoba kontaktowa: Tomasz Nowak
tel. 508 720 997

Opis:
Firma NOWAK Wynajem Busów Warszawa zajmuje się bezpiecznym i profesjonalnym przewozem osób. Jeździmy wyłącznie najnowszymi Mercedesami gwarantując komfortową podróż.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, licencje i certyfikaty które pozwalają wykonywać przewóz osób na terenie Polski i całej Europy. Przykładamy się do swojej pracy w sposób profesjonalny i rzetelny - kierowanie pojazdami to nasza pasja. Zapraszamy wynajem busów w Warszawie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów, dlatego przykładamy dużą wagę do przestrzegania przez kierowców norm czasu pracy za kierownicą. Posiadamy nowe mikrobusy i busy w Warszawie.

Busy zagranica - wynajem busów na wycieczki do Unii Europejskiej.
Jeżeli planujesz dalszą podróż, to również musisz to uwzględnić w organizacji wycieczki. Dłuższa podróż wpływa na to, ile będzie kosztował wynajem busa z kierowcą. Cena oczywiście będzie większa, gdy chcesz jechać za granicę.

Uwzględnij również czas trwania wycieczki. Jeżeli np. podczas trwania wyjazdu będziesz potrzebować dostępu do busa, to z pewnością wpłynie to na koszty wynajmu. Nie każda firma oferująca busy posiada cennik na takie sytuacje. Jednocześnie w takiej sytuacji wystarczy, że zapytasz o indywidualną wycenę, a z pewnością uda Ci się uzyskać informacje o kosztach.

Jeżeli szukasz busów poza Unię Europejską, to również musisz uwzględnić to już na etapie szukania odpowiedniej firmy, bo nie w każdej możliwe będzie wynajęcie busa z kierowcą, który ma paszport.

Zaplanuj trasę z przewoźnikiem.
Bez względu na to, czy interesuje Cię przewóz osób za granicą, czy też chcesz podróżować tylko po Polsce, to dobrze jest ustalić trasę z przewoźnikiem. Zwłaszcza jeżeli szukasz busów na wycieczki dla dzieci. W takiej sytuacji częstsze postoje są bardzo ważne. Przystanki mają znaczenie również dla kierowcy - w dłuższych trasach może być konieczne zatankowanie auta po drodze, a wtedy dobrze jest zsynchronizować przystanek dla grupy z tankowaniem.

Przykładowe realizacje:
Od lat świadczymy profesjonalne usługi wynajmu busów w rozmiarze od 9 do 23 osób oraz autokary dla 50 pasażerów. Świadczymy usługi nie tylko w Warszawie ale także w całej w Polsce i zagranicą. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę Twojego wyjazdu!Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (212) Kraków (124) Poznań (108) Trójmiasto (107) Wrocław (70) Gdańsk (62) Łódź (45) Zakopane (41) Lublin (40) Katowice (28) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (839) południe (774) północ (475) zachód (262) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Kudowa Zdrój  (13) Trojanów  (11) Żelechów  (9) Warszawa  (8) Jastrzębia Góra  (7) Kołobrzeg  (6) Busko-Zdrój  (5) Serock  (5) Kościerzyna  (5) Wrocław  (5) Murzasichle  (5) Elbląg  (4) Istebna  (4) Trzęsacz  (3) Kraków  (3) Wisła  (3) Zakopane  (3) Radziejowice  (3) Mielno  (2) Górzno  (2) Wieleń  (2) Gdynia  (1) Toruń  (1) Dźwirzyno  (1) Łochów  (1) Mszczonów  (1) Starachowice  (1) Szczyrk  (1) Powidz  (1) Smardzewice  (1) Gdańsk  (1) Katowice  (1) Małe Ciche  (1) Pomlewo  (1)