Oferta Kontakt
nie zalogowano

Firma NOWAK - Wynajem Busów Warszawa

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Firma NOWAK - Wynajem Busów Warszawa
Kategoria: Transport / Autokary
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Jaszowiecka 12/15, 09-934 Warszawa
KONTAKT: tel. 508 720 997
STRONA WWW: www.przewozy-nowak.com.pl
E-MAIL: biuro@przewozy-nowak.com.pl
Osoba kontaktowa: Tomasz Nowak
tel. 508 720 997

Opis:
Firma NOWAK Wynajem Busów Warszawa zajmuje się bezpiecznym i profesjonalnym przewozem osób. Jeździmy wyłącznie najnowszymi Mercedesami gwarantując komfortową podróż.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, licencje i certyfikaty które pozwalają wykonywać przewóz osób na terenie Polski i całej Europy. Przykładamy się do swojej pracy w sposób profesjonalny i rzetelny - kierowanie pojazdami to nasza pasja. Zapraszamy wynajem busów w Warszawie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów, dlatego przykładamy dużą wagę do przestrzegania przez kierowców norm czasu pracy za kierownicą. Posiadamy nowe mikrobusy i busy w Warszawie.

Busy zagranica - wynajem busów na wycieczki do Unii Europejskiej.
Jeżeli planujesz dalszą podróż, to również musisz to uwzględnić w organizacji wycieczki. Dłuższa podróż wpływa na to, ile będzie kosztował wynajem busa z kierowcą. Cena oczywiście będzie większa, gdy chcesz jechać za granicę.

Uwzględnij również czas trwania wycieczki. Jeżeli np. podczas trwania wyjazdu będziesz potrzebować dostępu do busa, to z pewnością wpłynie to na koszty wynajmu. Nie każda firma oferująca busy posiada cennik na takie sytuacje. Jednocześnie w takiej sytuacji wystarczy, że zapytasz o indywidualną wycenę, a z pewnością uda Ci się uzyskać informacje o kosztach.

Jeżeli szukasz busów poza Unię Europejską, to również musisz uwzględnić to już na etapie szukania odpowiedniej firmy, bo nie w każdej możliwe będzie wynajęcie busa z kierowcą, który ma paszport.

Zaplanuj trasę z przewoźnikiem.
Bez względu na to, czy interesuje Cię przewóz osób za granicą, czy też chcesz podróżować tylko po Polsce, to dobrze jest ustalić trasę z przewoźnikiem. Zwłaszcza jeżeli szukasz busów na wycieczki dla dzieci. W takiej sytuacji częstsze postoje są bardzo ważne. Przystanki mają znaczenie również dla kierowcy - w dłuższych trasach może być konieczne zatankowanie auta po drodze, a wtedy dobrze jest zsynchronizować przystanek dla grupy z tankowaniem.

Przykładowe realizacje:
Od lat świadczymy profesjonalne usługi wynajmu busów w rozmiarze od 9 do 23 osób oraz autokary dla 50 pasażerów. Świadczymy usługi nie tylko w Warszawie ale także w całej w Polsce i zagranicą. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę Twojego wyjazdu!Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Oferty SPA  (1)