Oferta Kontakt
nie zalogowano

GRUPA Vcanal

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: GRUPA Vcanal
Kategoria: Organizatorzy / Agencje reklamowe
WOJEWÓDZTWO: śląskie
ADRES: Ul. Małkowskiego 9f / 2, 43-309 Bielsko – Biała
KONTAKT: tel. + 48 33 486 26 02, fax. + 48 33 486 26 02
STRONA WWW: www.v-events.pl
E-MAIL: organizacja@vcanal.tv
Godziny otwarcia: pon-pt 9-22, sob10-14
Języki: polski, angielski

Opis:
Grupa Vcanal - to wyspecjalizowana agencja działająca na trzech płaszczyznach:


1. Agencja filmowa Vcanal www.vcanal.pl
W szeregach Agnecji Filmowej Vcanal mamy specjalistów branży filmowej i telewizyjnej. Owocem długoletnigo doświadczenia są profesjonalne produkcje, które spełniają dzisiejsze standardy telewizji HD. Zapewniamy wysoką jakość wizualną i merytoryczną realizacji filmowych. Kładziemy duży nacisk na współpracę z klientem. Naszym atutem są najwyższej jakości rozwiązania techniczne i zaangażowanie w każdy realizowany przez nas projekt.
Motto: Agencja Filmowa Vcanal to dobrze nakręcony film !!!!


2. Agencja Eventowa  V-events www.v-evens.pl
V-events to wyspecjalizowana agencja eventowo - filmowa. Do każdej zrealizowanej imprezy dołączamy profesjonalną wideorelacje w dowolnej formie. Otrzymasz nie tylko wyjątkową imprezę ale również pamiątkę filmową do celów komercyjnych.Słowo event nie kryje przed nami żadnych tajemnic i dlatego przy organizacji nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Korzystając z bogatego doświadczenia medialno-marketingowego kompleksowo organizujemy eventy. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją a nasze zaplecze techniczne pozwala nam na realizacje dowolnego przedsięwzięcia w każdym miejscu i czasie. Ze szczególną satysfakcją zmierzymy się z Twoim najśmielszym projektem i zadziwimy Cię mieszcząc się w Twoim budżecie. Profesjonalizm towarzyszy nam na każdym etapie pracy, a elastyczność, indywidualne podejście i kreatywne pomysły to dla nas oczywiste minimum. Z każdego nawet najmniejszego wydarzenia jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie wyjątkową sztukę.
Motto: V-events to dobrze nakręcona impreza


 3. Telewizja budowlana Vcanal Architektura i Budownictwo www.vcanal.tv Cel , jaki stawiamy przed sobą to wykorzystanie siły internetu , aby dotrzeć do szerokiego grona profesjonalistów branży związanej z budownictwem i architekturą.

Referencje:
Firmy dla których pracowaliśmy :
Positive Music Promotions
MOKIS Bielawa
LogicSearch
Stowarzysznie Lokalnych Ośrodków TwórczychWyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (198) Kraków (120) Trójmiasto (106) Poznań (103) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (27) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (815) południe (743) północ (473) zachód (255) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Pobyt weekendowy  (2) Promocje konferencyjne  (2)