Oferta Kontakt
nie zalogowano

Happy Cooking

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Tamarynowa Osada
Kategoria: Warsztaty tematyczne / 0
WOJEWÓDZTWO: wielkopolskie
ADRES: ul. Dormowska 4, 64-426 Międzychód Łowyń
KONTAKT: tel. +48 95 748 50 53
STRONA WWW: www.tamarynowaosada.pl
E-MAIL: tamarynowaosada@gmail.com

Opis:
Wspólne Gotowanie to kreatywny i inspirujący sposób spędzania czasu z przyjaciółmi, którego dodatkową korzyścią jest własnoręczne stworzenie pysznych dań gotowych do spałaszowania w gronie bliskich. Na sesje Happy Cooking pozostawiamy do Państwa dyspozycji naszą bardzo przestronną oraz wyposażoną we wszelkie potrzebne akcesoria kuchnię, z której panoramicznych okien rozpościera się bezpośredni widok na las oraz na pasące się na pastwisku konie. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gotowania, którzy pragną zrelaksować się poszukując nowych smaków i wymienić się swoimi kulinarnymi doświadczeniami. Początkującym smakoszom w razie potrzeby chętnie udzielamy wsparcia. Sesje Happy Cooking w Tamarosie ? relaks, kreacja i rozkosze podniebienia!

Referencje:
Rozkosze stołu mają bardzo ważne znaczenie dla mojego sposobu życia. Gotowanie i jedzenie są częstym tematem rozmów i wielkim wydarzeniem. Codzienna czynność jedzenia przeradza się w celebrację jednej z podstawowych przyjemności życia. Przygotowuję swoje potrawy z najświeższych i najlepszych składników, poświęcam wiele czasu na poszukiwania ciekawych kierunków kulinarnych. Gotowanie to pasja którą rozwijam od dzieciństwa, ukończenie Akademii Kulinarnej Kurta Schellera sprowokowało mnie do ciągłych udoskonaleń kunsztu kulinarnego, a co za tym idzie do uszczęśliwiania moich gości. W kuchni mam trzy podstawowe zasady świeżość, soczystość i dobry smak. Moja kuchnia jest rozsadzona radością smaków, które warto spróbować?

Zapraszam!

Szef KuchniWyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (190) Kraków (109) Poznań (101) Trójmiasto (98) Wrocław (62) Gdańsk (55) Łódź (45) Lublin (38) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (778) południe (722) północ (449) zachód (243) wschód (204)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (3) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (5) Oferty Zimowe  (2) Romantyczny weekend  (2) Ferie  (1)