Oferta Kontakt
nie zalogowano

Jabłka z Napisami

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: CREAVI Sławomir Zieliński
Kategoria: Gadżety / Gifty
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Gośniewice 51 A, 05-660 Warka
KONTAKT: tel. 509 825 478
STRONA WWW: http://www.jablkaznapisami.pl/
E-MAIL: info@jablkaznapisami.pl

Opis:
trochę tradycji?

Od ponad 60 lat nasza rodzina związana jest z sadownictwem. Już w okresie powojennym we wsi Gośniewice mój pradziadek zakładał pierwsze sady jabłoniowe. Rejon ten obecnie znajduje się na skraju największego zagłębia sadowniczego w Europie. Wieloletnie doświadczenie oraz ciężka praca wszystkich pokoleń pozwoliła zdobyć ogromną wiedzę i praktykę z zakresu produkcji owoców. W obecnej chwili gospodarstwo prowadzone jest zgodnie z Europejskim Systemem o Integrowanej Produkcji Owoców oraz staramy się o uzyskanie Certyfikatu GlobalGap.

Integrowana Produkcja - to opłacalna produkcja wysokiej jakości owoców, dająca pierwszeństwo bezpiecznym metodom nie chemicznym, minimalizująca niepożądane efekty uboczne stosowanych agrochemikaliów ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska i zdrowia ludzi.

GlobalGap - Jest to niezależny, dobrowolny system zapewnienia bezpieczeństwa żywności dla pierwotnej produkcji rolnej. Standard GLOBALGAP powstał pierwotnie pod nazwą EUREPGAP w 1997 r. jako inicjatywa grupy roboczej sieci handlu detalicznego zrzeszonych w organizacji EUREP (Euro-Retailer Produce Working Group) w celu wypracowania wspólnych procedur oraz jednolitego standardu dla Dobrej Praktyki Rolniczej GAP (Good Agricultural Practice) i zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

obecnie?

Kontynuując tradycje rodzinną, postanowiłem poszerzać wiedzę w tym zakresie. Skończyłem Technikum Ogrodnicze oraz Studia Ogrodnicze na kierunku Sadownictwo. Po studiach założyłem własną firmę która zajmowała się handlem owocami. Jedną z gałęzi była produkcja jabłek z napisem lub logo. Grafika taka powstawała w sposób naturalny, przez odbarwianie się skórki na jabłku. Od 2010 roku produkujemy jabłka z napisami lub logo grawerowane laserem. Możliwości jakie daje ta metoda ogranicza jedynie wielkość jabłka i ludzka wyobraźnia.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (198) Kraków (120) Trójmiasto (106) Poznań (103) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (27) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (815) południe (743) północ (473) zachód (256) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Pobyt weekendowy  (2) Promocje konferencyjne  (2)