Oferta Kontakt
nie zalogowano

M3Tech - wynajem multimediów i doradztwo

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: M3Tech - wynajem multimediów i doradztwo
Kategoria: Obsługa techniczna / Projektory, ekrany
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Aleje Jerozolimskie 192 f, 02-486 Warszawa
KONTAKT: tel. +48602428364
STRONA WWW: www.m3tech.pl
E-MAIL: biuro@m3tech.pl

Opis:
M3tech z siedzibą w Warszawie zajmuje się projektowaniem, dystrybucją i montażem systemów audiowizualnych, a także oferuje oprogramowanie i usługi z obszaru IT. Na co dzień współpracujemy z podmiotami reprezentującymi biznes, naukę i kulturę. Już od wielu lat dostarczamy rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest prowadzenie spotkań i wystaw na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie i instalatorzy, co pozwala nam podejmować się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Wynajem projektorów
W M3tech zajmujemy się sprzedażą i wynajmem projektorów, monitorów dotykowych oraz innych urządzeń audiowizualnych, które wykorzystywane są w trakcie: szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, czy wydarzeń kulturalnych. Jesteśmy specjalistami w swojej branży.

Od wielu lat dostarczamy rozwiązania audiowizualne dla obiektów kultury, nauki i biznesu. Naszą ofertę stanowią projektory oparte o technologię laserową i lampową. Jesteśmy partnerem największych na świecie producentów projektorów - Epson, Nec, Digital Projection i Optoma. Dostępne są u nas zarówno projektory mobilne, jak i duże urządzenia instalacyjne współpracujące z innymi jako grupy robocze do wyświetlania wielkopowierzchniowych obrazów. Doradzamy w doborze technologii i chętnie odwiedzimy Państwa, by podpowiedzieć, które urządzenie będzie dla Was najlepsze.

Doradztwo w wyposażaniu sal konferencyjnych
M3tech wyróżnia to, że nie jesteśmy wyłącznie firmą handlową, która oferuje wynajem nowoczesnego sprzętu audiowizualnego i systemów wideokonferencyjnych. Posiadamy również dział techniczny, który złożony jest z doświadczonych inżynierów i instalatorów. Dzięki ich pracy możliwe jest właściwe dostosowanie urządzeń do parametrów danej sali konferencyjnej, a także niezakłócony przebieg konferencji lub spotkania. W ramach naszych usług projektujemy rozwiązanie audiowizualne dostosowane do potrzeb wydarzenia, dostarczamy niezbędne urządzenia i sami je instalujemy, kalibrujemy oraz stroimy. Jest to ogromne udogodnienie dla: organizatorów spotkań biznesowych, konferencji naukowych, muzeów, uczelni wyższych, szkół, instytucji publicznych, czy ośrodków sztuki.

Wynajem
sprzętu eventowego


Wynajmujemy sprzęt zarówno klientom indywidualnym na prywatne przyjęcia, jak również obsługujemy biznes, projektując rozwiązanie i dostarczając je wraz z naszą obsługą.
Wybrane urządzenia, które posiadamy na wynajem: Projektory, Ekrany projekcyjne, Nagłośnienie, Mikrofony, Miksery, Kamery PTZ, Oprogramowanie, Akcesoria: stojaki, uchwyty, kable Player Splitter Prezenter, Krzesła,
Czarne rusztowanie warszawskie z platformami i akcesoriami, Ekspres do kawy JURA E8, Przyczepa kempingowa Niewiadów N126NTL, Przyczepa kempingowa Niewiadów N-Cross.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Częstochowa  (1) Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)