Oferta Kontakt
nie zalogowano

Muzyczna Oprawa Imprez

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Tomasz Kazimierczak
Kategoria: Muzyka / 0
WOJEWÓDZTWO: śląskie
ADRES: ul. Kalinowa 22A, 40-750 Katowice-Piotrowice
KONTAKT: tel. +48 723 200 888
STRONA WWW: http://www.tomaszkazmierczak.pl
E-MAIL: dj@tomaszkazmierczak.pl

Opis:
Dobra muzyka i umiejętne prowadzenie to gwarancja dobrej zabawy na każdym przyjęciu, imprezie firmowej czy weselu. Znane i lubiane utwory muzyczne w oryginalnych wykonaniach to podstawowy argument przemawiający za wyborem prezentera muzycznego do prowadzenia organizowanej przez Ciebie imprezy.

Proponuję Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych, imprezy tego typu prowadzę zgodnie ze staropolską tradycją oraz wzbogacam o własny scenariusz. Posiadam spory repertuar nagrań dostępnych na życzenie, gram muzykę dla trzech pokoleń: od szalonych lat 60-tych przez ?wiecznie zielone? utwory z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych po najnowsze rytmy lansowane przez stacje radiowe. Możliwa jest również współpraca z zespołem muzycznym oraz innymi atrakcjami, które mogą urozmaicić Twoją imprezę (pokaz tańca towarzyskiego, pokaz barmański, taniec brzucha, itp.).

Swobodny kontakt z gośćmi podczas zabaw i konkursów zapewnia system mikrofonów bezprzewodowych. Nowoczesne i wydajne oświetlenie oraz doskonałej jakości estradowy sprzęt nagłaśniający firmy HK Audio, sprawiają, że potrafię dopasować muzykę do gustów i wymogów klientów, tak aby w tanecznej atmosferze zapewnić niezapomnianą zabawę do białego rana. W celu urozmaicenia zabawy proponuję również wspólne śpiewanie w rytmie Karaoke ? olbrzymia biblioteka nagrań tego typu jest gwarancją, że praktycznie każdy znajdzie utwór dla siebie.

W przypadku zainteresowania moją ofertą zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym zapoznają się Państwo ze wszystkimi szczegółami, dotyczącymi muzycznej oprawy Waszej uroczystości, przyjęcia, wesela czy jeszcze innej imprezy, w tym również firmowej.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Gdynia  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1)