Oferta Kontakt
nie zalogowano

Muzyk

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Lekko Pijani
Kategoria: Muzyka / Rock
Rok rozpoczęcia działalności: 1996
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: ul. Kwitnącej Akacji 33, 04-817 Warszawa
KONTAKT: tel. 22 828 59 79, fax. 22 828 59 79
STRONA WWW: www.krab.pl
E-MAIL: agencja@krab.pl
Języki: Polski

Opis:
Sławomir Grzymek ? lider zespołu LEKKO PIJANI od najmłodszych lat był związany z muzyką. Właściwie trudno byłoby zliczyć zespoły, w których występował. Jednym z najważniejszych był Sui Generis założony z Witoldem Sądejem - byłym gitarzystą RSC. Był wtedy młodzieńczo zafascynowany hard rockiem, muzyką lat siedemdziesiątych i takie też były utwory Sui Generis. Do tego teksty - pełne buntu i złości, zahaczające o tematy ?uliczne?. Teksty o takiej tematyce pojawiały się u niego zawsze a rozwinęły się w pełni w Lekko Pijanych. Wynika to z jego osobistych przeżyć, tego co widział i w czym czasem musiał uczestniczyć. Ulice, podwórka i bramy a przede wszystkim ludzie je zamieszkujący z jego codzienności przeradzali się z czasem w inspirację.

Kolejne lata to dziesiątki projektów muzycznych. Rockowych, metalowych, folkowych a także zespołów coverowych. Swoje muzyczne doświadczenia przerwał na jakiś czas dopiero po śmierci Witka Sądeja. Wyjechał wtedy na kilka lat za granicę zarabiając na życie w różnych zawodach i różnych krajach.

Po powrocie do Polski pracował w TVP, najpierw jako dźwiękowiec, następnie jako operator kamery. Zaczął też ponownie komponować. Komponował muzykę ilustracyjną, którą zainteresowała się firma ATM Grupa. Jego utwory pojawiły się w serialach i programach rozrywkowych. Z czasem zaczął pracować też jako II reżyser planowy.

Miał też wtedy przygodę z aktorstwem. Zagrał kilka epizodów, a także tytułową rolę w serialu ?Tahor 44?. Było to dla niego niesamowite doświadczenie. Zrozumiał ile wspólnego ma scena i plan filmowy i jak wiele doświadczeń można tam przenieść.

Teraz wrócił do muzyki - swojej największej pasji. Dojrzał, okrzepł, a wszystkie swoje doświadczenia przekłada na muzykę i teksty Lekko Pijanych. Chce opowiedzieć co widział, przeżył, czego byłem świadkiem. Z natury jest samotnikiem. Muzyka to jedyne pole, na którym dzieli się z innymi swoimi doświadczeniami. To co tworzy jest prawdziwe i szczere i ma nadzieję, że tak to odbiorą słuchacze i widzowie, bo to spora część jego życia.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (204) Kraków (124) Poznań (108) Trójmiasto (107) Wrocław (70) Gdańsk (62) Łódź (45) Zakopane (41) Lublin (40) Katowice (28) Szczecin (26) Toruń (24)

Makroregiony:

centrum (830) południe (774) północ (474) zachód (262) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Kudowa Zdrój  (13) Trojanów  (11) Żelechów  (9) Warszawa  (8) Jastrzębia Góra  (7) Kołobrzeg  (6) Kościerzyna  (5) Murzasichle  (5) Wrocław  (5) Busko-Zdrój  (5) Serock  (5) Elbląg  (4) Istebna  (4) Kraków  (3) Wisła  (3) Zakopane  (3) Trzęsacz  (3) Wieleń  (2) Łochów  (1) Smardzewice  (1) Szczyrk  (1) Katowice  (1) Pomlewo  (1) Dźwirzyno  (1) Małe Ciche  (1) Gdynia  (1) Toruń  (1) Górzno  (1)