Oferta Kontakt
nie zalogowano

Muzyk

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Lekko Pijani
Kategoria: Muzyka / Rock
Rok rozpoczęcia działalności: 1996
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: ul. Kwitnącej Akacji 33, 04-817 Warszawa
KONTAKT: tel. 22 828 59 79, fax. 22 828 59 79
STRONA WWW: www.krab.pl
E-MAIL: agencja@krab.pl
Języki: Polski

Opis:
Sławomir Grzymek ? lider zespołu LEKKO PIJANI od najmłodszych lat był związany z muzyką. Właściwie trudno byłoby zliczyć zespoły, w których występował. Jednym z najważniejszych był Sui Generis założony z Witoldem Sądejem - byłym gitarzystą RSC. Był wtedy młodzieńczo zafascynowany hard rockiem, muzyką lat siedemdziesiątych i takie też były utwory Sui Generis. Do tego teksty - pełne buntu i złości, zahaczające o tematy ?uliczne?. Teksty o takiej tematyce pojawiały się u niego zawsze a rozwinęły się w pełni w Lekko Pijanych. Wynika to z jego osobistych przeżyć, tego co widział i w czym czasem musiał uczestniczyć. Ulice, podwórka i bramy a przede wszystkim ludzie je zamieszkujący z jego codzienności przeradzali się z czasem w inspirację.

Kolejne lata to dziesiątki projektów muzycznych. Rockowych, metalowych, folkowych a także zespołów coverowych. Swoje muzyczne doświadczenia przerwał na jakiś czas dopiero po śmierci Witka Sądeja. Wyjechał wtedy na kilka lat za granicę zarabiając na życie w różnych zawodach i różnych krajach.

Po powrocie do Polski pracował w TVP, najpierw jako dźwiękowiec, następnie jako operator kamery. Zaczął też ponownie komponować. Komponował muzykę ilustracyjną, którą zainteresowała się firma ATM Grupa. Jego utwory pojawiły się w serialach i programach rozrywkowych. Z czasem zaczął pracować też jako II reżyser planowy.

Miał też wtedy przygodę z aktorstwem. Zagrał kilka epizodów, a także tytułową rolę w serialu ?Tahor 44?. Było to dla niego niesamowite doświadczenie. Zrozumiał ile wspólnego ma scena i plan filmowy i jak wiele doświadczeń można tam przenieść.

Teraz wrócił do muzyki - swojej największej pasji. Dojrzał, okrzepł, a wszystkie swoje doświadczenia przekłada na muzykę i teksty Lekko Pijanych. Chce opowiedzieć co widział, przeżył, czego byłem świadkiem. Z natury jest samotnikiem. Muzyka to jedyne pole, na którym dzieli się z innymi swoimi doświadczeniami. To co tworzy jest prawdziwe i szczere i ma nadzieję, że tak to odbiorą słuchacze i widzowie, bo to spora część jego życia.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (191) Kraków (109) Poznań (101) Trójmiasto (98) Wrocław (63) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (38) Zakopane (37) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (786) południe (724) północ (451) zachód (244) wschód (205)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (7) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2)