Oferta Kontakt
nie zalogowano

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.
Kategoria: Organizatorzy / Imprezy firmowe
Rok rozpoczęcia działalności: 2011
WOJEWÓDZTWO: śląskie
ADRES: ul. Xawerego Dunikowskiego 10, 43-300 Bielsko-Biała
KONTAKT: tel. +48 32 746 01 00
STRONA WWW: www.projektefektywny.pl
E-MAIL: kontakt@projektefektywny.pl
Godziny otwarcia: 7.00-22.00
Osoba kontaktowa: Kamil Tomaszek
tel. +48 746 01 00 , +48 600 994 707
Języki: polski, angielski

Opis:
Nazywamy się Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o., jesteśmy agencją eventową oraz biurem podróży. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie całej Europy. Oprócz kompleksowej organizacji wyjazdów integracyjnych, posiadamy także jedną z największych ofert gier team building w Polsce. Nasze gry i zabawy integracyjne to wiele hitów rynku eventowego, min. słynne "Kto zabił pokojówkę?", czy też emocjonujący "Sabotaż". Odbiorcami naszych usług są głównie firmy zatrudniające powyżej 20 pracowników, ale nie brak także grup z sektorami budżetowego. Szczycimy się przeszło 15 letnim doświadczeniem w organizacji eventów firmowych, realizując rocznie przeszło 250 integracji dla firm.

Głównymi obszarami naszej działalności są:
Wyjazdy integracyjne - organizujemy wyjazdy integracyjne w sposób kompleksowy, wybieramy odpowiednie hotele, dostarczamy gry i zabawy team building, zapewniamy 24h koordynację eventów, transport autokarowy, lotniczy oraz niezbędne ubezpieczenia NW.
Gry integracyjne - w naszej ofercie znajdziecie Państwo przeszło 100 gier i zabaw integracyjnych, możliwych do zrealizowania na otwartym terenie, ale także w pomieszczeniach zamkniętych. Dostarczamy nasze scenariusze z dojazdem do Klienta, lub organizując miejsca pod realizację gier i zabawy integracyjnych.
Team building - jesteśmy jednym z liderów profesjonalnego team buildingu w Polsce. Nasze programy team building to przede wszystkim sprawdzone gry i zabawy szkoleniowe, ale także udział profesjonalnych instruktorów oraz kadry szkoleniowej. Rozwijamy zespoły pracownicze po przez integrację i gry edukacyjne.
Imprezy tematyczne - zapraszamy do bogatej oferty imprez i wieczorów tematycznych. Realizujemy scenariusze osadzone w świecie PRL, Kinematografii, gorących rytmów latynoskich, czy też imprezy z motywem na specjalne życzenie. Ponad 20 scenariuszy do wyboru, realizujemy także imprezy tematyczne na zamówienie.
Gry team biudling - podczas realizacji scenariuszy, szkoleń, czy też warsztatów team building jako bazę do pracy oferujemy gry i zabawy team building. To przeszło 40 sprawdzonych scenariuszy integracyjnych z elementami profesjonalnego team buildingu, możliwe do zrealizowania w kilka godzin, lub w opcjach rozszerzonych na cały dzień.
Szkolenia outdoor - dla wszystkich oczekujących mocnych wrażeń proponujemy szkolenia outdoorowe, po przez które rozwijamy zespoły pracownicze. Prym wiodą wyjazdy survivalowe, gry terenowe, czy też militarne manewry. W ofercie 12 gotowych programów z zakresu szkoleń outdoorowych.
Szkolenia integracyjne - organizujemy szkolenia integracyjne na terenie całej Polski. Nasze programy szkoleniowe bazują na grach i zabawach, które łączymy z elementami szkoleniowymi, by skutecznie i w atrakcyjny sposób rozwijać zespoły firmowe.
Pikniki firmowe - realizujemy rocznie około 40 pikników firmowych na terenie całej Polski. Rezerwujemy i zabezpieczamy teren, organizujemy atrakcje, nagłośnienie i bezpieczeństwo uczestników. Organizujemy pikniki firmowe w sposób kompleksowy.
Gry terenowe - wszystkich zainteresowanych grami i zabawami w plenerze zapraszamy do oryginalnej oferty gier i zabaw plenerowych. Do kultowych już scenariuszy "Odpicuj wraka", czy też "Poszukiwanie św. Graala" co roku dochodzą nowe i emocjonujące pozycje terenowych integracji dla pracowników Państwa firmy.
Integracja online - świadczymy usługi z zakresu zdalnej integracji pracowników, dla grup do 500 osób. W naszej ofercie znajdziecie Państwo gry integracyjne online warsztaty degustacji online, organizację konferencji online.
Organizacja imprez integracyjnychzapraszamy do skorzystania z bogatej oferty imprez firmowych. W naszej ofercie ponad 50 propozycji gier i szkoleń integracyjnych.
Więcej informacji na https://www.projektefektywny.pl/integracja-zespolu-online/
oraz tutaj:
https://integracjaonline.pl/Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Gdynia  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)