Oferta Kontakt
nie zalogowano

Szkolenia dla branży MICE

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: EMTG Event Manager Training Group
Kategoria: Szkolenia / Teambuilding
Rok rozpoczęcia działalności: 2008
WOJEWÓDZTWO: mazowieckie
ADRES: Kasprowicza 95, 01-823 Warszawa
KONTAKT: tel. 22 308 00 11
STRONA WWW: www.emtg.pl
E-MAIL: biuro@emtg.pl
Godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Języki: polski, angielski

Opis:
Akademia Event Managera to najnowszy projekt Event Manager Training Group.

Cel:
W ramach Akademii przygotowane zostały szkolenia na trzech poziomach zaawansowania, dopasowane do potrzeb zarówno osób początkujących, jak i event managerów z długim stażem pracy, chcących uzyskać nowe umiejętności bądź usystematyzować swoją wiedzę. Celem projektu było zaoferowanie Państwu możliwości skorzystania z wybranych, pojedynczych szkoleń lub przechodzenia przez poszczególne stopnie ?wtajemniczenia?, gwarantujące uzyskanie wszechstronnych umiejętności potrzebnych do profesjonalnej organizacji wydarzeń. Dzięki Akademii mogą Państwo dobrać szkolenie odpowiednie do potrzeb i poziomu zaawansowania.

Kadra:
Nasza kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani trenerzy posiadający wiedzę i doświadczenie zdobyte w największych polskich agencjach eventowych i firmach bezpośrednio związanych z branżą MICE.

Dla kogo?
Projekt skierowany jest do pracowników korporacyjnych zajmujących się wydarzeniami firmowymi, osób zatrudnionych w agencjach eventowych, podwykonawców (np. hotele), freelancerów chcących założyć własną działalność gospodarczą i wszystkich pasjonatów eventów.

Pakiety szkoleń:
Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w kilku szkoleniach przygotowaliśmy system pakietów zniżkowych.

Referencje:
"Bardzo dziękuję za maile. Na pewno się przydadzą. Jeszcze raz też, dziękuję za fajnie poprowadzone warsztaty, ja jestem bardzo zadowolona."
Uczestniczka szkolenia: Planowanie i organizacja eventów
Monika, Contrast Marzeń

"Chciałyśmy podziękować za szkolenie, które uporządkowało naszą dotychczasową wiedzę sponsoringową i już teraz widzimy, że przynosi nam same korzyści:)"
Uczestniczki szkolenia: Sponsoring i jego znaczenie w event marketingu
Karolina i Ola, Grand Prix Team Sp. z o.o.

"Chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za ostatnie warsztaty. Myślałam, że sponsoring nie jest ciekawy, ale się myliłam. Teraz wiem, że można do niego podejść profesjonalnie i naprawdę nie jest to proszenie o pieniądze. Dziękuję przede wszystkim za pokazanie, że można robić to, co się lubi i do tego profesjonalnie."
Uczestniczka szkolenia: Sponsoring i jego znaczenie w event marketingu
Agata, studentkaWyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (239) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1) Wakacje   (1)