Oferta Kontakt
nie zalogowano

Wynajem busów i autokarów 4Transfer

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa firmy: 4 Transfer
Kategoria: Transport / Autokary
REGION: Jura Krakowsko-Częstochowska
WOJEWÓDZTWO: małopolskie
ADRES: Św. Filipa 23/3, 31-150 Kraków
KONTAKT: tel. +48 506 221 628
STRONA WWW: www.4transfer.pl
E-MAIL: info@4transfer.pl

Opis:
4Transfer jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku przewoźników. Od ponad 15 lat nasza flota obsługuje różnorodne transfery, szkolenia, konferencje, wycieczki oraz zlecenia indywidualne - wszystko w zależności od Państwa potrzeb - na trasach lokalnych oraz krajowych. Współpracujemy z różnorodnymi biurami podróży na terenie całego kraju, by oprócz samego transportu móc zaoferować Państwu także gotowe imprezy turystyczne lub usługi przewodnickie. Usługi transportowe świadczymy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Dysponujemy szeroką flotą nowoczesnych i komfortowych samochodów osobowych, minivanów, busów oraz autobusów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować transfery zamawiane z niewielkim wyprzedzeniem. Poza wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadamy wszelkie niezbędne licencje oraz certyfikaty, świadczące o naszej rzetelności jako solidnego i sprawdzonego przedsiębiorstwa. Zespół naszych doświadczonych pracowników zadba o sprostanie Państwa wymaganiom i dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

Przykładowe realizacje:
Od lat świadczymy usługi przewozowe dla klienta biznesowego. W naszej flocie znajdują się pojazdy w klasie VIP i Premium, które zapewnią Państwa Pracownikom i Gościom wysoki komfort podróży. Nasi stali klienci to zarówno wielkie międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze firmy. Oprócz komfortu i dbałości o każdy szczegół, oferujemy Państwu usługi doświadczonych i profesjonalnych anglojęzycznych kierowców. Realizujemy transfery lotniskowe, transfery po Krakowie, przewozy międzymiastowe oraz międzynarodowe. Oferujemy także wynajem samochodu z kierowcą na wybrany przez Państwa okres, obsługę konferencji, wyjazdów szkoleniowych czy integracyjnych.Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (184) Kraków (106) Poznań (100) Trójmiasto (95) Wrocław (61) Gdańsk (54) Łódź (43) Lublin (37) Zakopane (36) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (765) południe (714) północ (444) zachód (238) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Częstochowa  (1) Gdynia  (1) Gorzów Wielkopolski  (1) Busko-Zdrój  (1) Wiązowna  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Wakacje   (1) Oferty SPA  (1) Promocje konferencyjne  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Pomysł na integrację   (1)