Oferta Kontakt
nie zalogowano

Cały zespół Concierge w stołecznym hotelu InterContinental ze "Złotymi Kluczami" Les Clef's d'Or Association.

21 lipca

Cały zespół Concierge w stołecznym hotelu InterContinental ze "Złotymi Kluczami" Les Clef's d'Or Association.

Organizacja Les Clefs d'Or powstała w 1929 roku w Paryżu i skupia około 4000 członków z ponad 80 krajów. Stowarzyszenie opiera się na 2 filarach: służbie i przyjaźni i jest formą elitarnego bractwa działającego globalnie, zaangażowanego i zdeterminowanego, aby przyczynić się do rozwoju najlepszych standardów w obsłudze gości hotelowych. Concierge należący do Les Clefs d'Or wspierają się i pomagają sobie w myśl zasady "My guest today is your guest tomorrow", Mój dzisiejszy gość, może być twoim gościem jutro.

Każdego roku obsługując ponad 100 milionów odwiedzających na całym świecie, członkowie Les Clefs d'Or odpowiadają na niekończące się prośby, od codziennych spraw, po te bardzo niezwykłe.

 

Concierge Les Clefs d'Or jest łatwo rozpoznawalny dzięki złotym skrzyżowanym kluczom noszonym po dwóch stronach uniformu. Zanim Concierge będzie miał prawo nosić tę odznakę, musi mieć m.in. 5-letnie doświadczenie jako Concierge hotelu, przejść obszerne testy i udowodnić swoją niezaprzeczalną zdolność do oferowania najwyższej jakości usług. Dodatkowo musi otrzymać rekomendację od Dyrektora Hotelu, w którym pracuje i 2 członków organizacji Les Clefs d'Or.

 

Grzegorz Kolendowicz otrzymał "Zlote Klucze" z rąk przewodniczącego Stowarzyszenia Złote klucze Concierge Polska - Piotra Prasuły.

Piotr Prasuła powiedział -"Jestem dumny mogąc powitać Grzegorza w naszej międzynarodowej rodzinie Concierge. Chciałbym podkreślić, ze hotel InterContinental jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy, gdzie czuje się wspaniałego ducha zespołu, co sprzyja rozwojowi. Jestem pewny, że wszyscy Concierge w hotelu tworzą przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy dla Grzegorza, aby mógł się rozwijać i robić kolejne kroki w karierze Concierge".

Hotel InterContinental Warszawa to jedyny hotel w Polsce, w którym wszyscy Concierge: Agnes Moniak, Jerzy Nowaczkiewicz, Grzegorz Kolendowicz oraz Michał Borowiak mogą się poszczycić odznaczeniem Złote Klucze i są członkami elitarnego grona Les Clefs d'Or.

 

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Warszawy. Hotel posiada 414 pokoi i apartamentów, z których rozciąga się widok na panoramę miasta. Dla gości pozostających w stolicy na dłużej InterContinental oferuje w pełni wyposażone apartamenty długoterminowe. Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w hotelu jest RiverView Wellness Centre na 43 piętrze. Znajduje się tam wspaniały basen, jacuzzi, sauny oraz w pełni wyposażona siłownia. Hotel może się pochwalić wielokrotnie nagradzaną restauracją Platter by Karol Okrasa. Pełne niespodzianek i oryginalne menu Platter to odbicie pasji Karola Okrasy w tworzeniu świeżej i zdrowej polskiej kuchni, podanej we współczesnych formach. W 2019 Restauracja Platter zdobyła kolejny raz rekomendacje ekspertów przewodnika Michelin.

 

Więcej informacji:

Monika Mikulska-Guźniczak

Tel +48 664 122 984

monika.mikulska-guzniczak@ihg.com


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (188) Kraków (107) Poznań (102) Trójmiasto (98) Wrocław (61) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (37) Zakopane (35) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (773) południe (714) północ (448) zachód (242) wschód (201)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (5) Wiązowna  (1) Częstochowa  (1) Warszawa  (1) Busko-Zdrój  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (6) Romantyczny weekend  (2) Wielkanoc   (2) Pomysł na integrację   (1) Ferie  (1) Pakiety konferencyjne bez noclegu  (1) Wakacje   (1) Oferty Zimowe  (1)