Oferta Kontakt
nie zalogowano

Daniel Salamon nowym dyrektorem hotelu Metropol w Warszawie

20 maja

Daniel Salamon nowym dyrektorem hotelu Metropol w Warszawie

Kolejny awans w grupie Hotele Warszawskie "Syrena" - Daniel Salamon, dotychczasowy zastępca dyrektora hotelu Metropol, został promowany na dyrektora i poprowadzi trzygwiazdkowy obiekt w centrum Warszawy.

W branży od ponad 10 lat, Daniel Salamon całe swoje zawodowe życie związał z działami gastronomii. Do Hoteli Warszawskich ?Syrena? dołączył w 2011 roku i w historycznym hotelu Polonia Palace przeszedł całą ścieżkę kariery, finalnie pełniąc obowiązki zastępcy kierownika gastronomii. Był odpowiedzialny za operacyjne funkcjonowanie działów F&B, w tym restauracji Polonia, Lobby Baru i bankietów. Obejmując w 2019 roku stanowisko zastępcy dyrektora hotelu Metropol,  Daniel skupił się na wprowadzeniu i monitorowaniu standardów obsługi  gości we wszystkich działach, koordynacji ostatniego etapu remontów lobby, restauracji i pokoi, a także na współpracy z najemcami. Hotel Metropol otworzył się po przerwie spowodowanej pandemią w sierpniu 2020 roku. Daniel nadzorował wszystkie kwestie operacyjne, zatrudnienia oraz implementacji procedur i standardów COVID.

 "Jestem bardzo dumny ze zgranego i profesjonalnego zespołu hotelu Metropol." - mówi nowy dyrektor. "Cieszę się, że efekty naszej pracy są zauważane i doceniane przez gości. W licznych opiniach podkreślają idealną lokalizację w centrum miasta, przyjazną obsługę i wygodne pokoje. Lubią nasze funkcjonalne lobby i design restauracji. Chcemy utrzymać wysoką jakość naszych usług, w tym szczególnie chwalonych przez gości śniadań, a także inwestować w szkolenia i rozwój naszych pracowników."

Prywatnie Daniel jest fanem podróży i dobrej kuchni.

Trzygwiazdkowy hotel Metropol, według projektu znanego i cenionego architekta Zygmunta Stępińskiego, został otwarty w 1965 roku i aktualnie jest częścią grupy Hotele Warszawskie "Syrena". Jest chętnie wybierany przez gości biznesowych, jak i turystycznych. Posiada 211 pokojów, 2 sale na kameralne spotkania oraz restaurację metro jazz bar & bistro. W 2019 roku zakończono remont lobby, restauracji oraz baru, oddając gościom otwartą, jasną i nowoczesną przestrzeń.


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (195) Kraków (113) Trójmiasto (106) Poznań (102) Wrocław (67) Gdańsk (61) Łódź (45) Lublin (40) Zakopane (37) Katowice (26) Szczecin (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (807) południe (736) północ (471) zachód (254) wschód (213)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Wrocław  (4) Busko-Zdrój  (2)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (3) Promocje konferencyjne  (2) Pobyt weekendowy  (2)