Oferta Kontakt
nie zalogowano

Kotłownia Muzeum Polskiej Wódki

2 lutego

Kotłownia Muzeum Polskiej Wódki

Wystawa, koncert czy przyjęcie w sercu warszawskiej Pragi? Spotkanie firmowe w intrygującym wnętrzu, które precyzyjnie łączy tradycję z nowoczesnością?

Przestrzeń (nie tylko) dla konesera

Wernisaże, warsztaty, degustacje czy konferencje - to jedynie kilka możliwości wykorzystania tej wyjątkowej przestrzeni, której prestiż i kompleksowość zaintrygują każdego.

To klimatyczne miejsce łączy ze sobą tradycję i innowacje. Znajdziemy tu m.in. zabytkowe żeliwne kotły, od których pochodzi nazwa tego miejsca i schody prowadzące na antresolę, wykonane z ponad stuletnich beczek, wykorzystywanych do produkcji wódek smakowych. W tym samym wnętrzu okazale i niezwykle funkcjonalnie prezentują się nowoczesne, metalowe przesuwne ściany, kierunkowe oświetlenie, które pozwalają na swobodną aranżację przestrzeni. Z łatwością stworzymy miejsce do wspólnego świętowania w większym gronie, jak i bardziej kameralną przestrzeń.

Szklana podłoga, designerskie lampy oraz wyeksponowane luksusowe alkohole w różnych częściach sali przenoszą gości do świata prawdziwych koneserów i krytyków sztuki kulinarnej.

Kompleksowość i wygoda

Przestrzeń Kotłowni obejmuje parter, z długim dębowym stołem, ustawionym wzdłuż zabytkowych kotłów i przestrzenną antresolę z zapleczem kuchennym i częścią barową, która jest doskonałym miejscem na uroczyste przyjęcia, wernisaże czy koncerty.

Kotłownia mieści 250 osób, w tym dysponuje 120 miejscami siedzącymi.

Wartością dodaną jest wyjątkowe położenie obiektu w XIX-wiecznym doskonale zrewitalizowanym kompleksie neogotyckich budynków Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser". Na początku XX wieku rozlewano tutaj flagowe marki polskich wódek tj. Luksusowa czy Wyborowa. Dzisiaj kompleks budynków to jedno z najciekawszych i najszybciej rozwijających się miejsc na mapie Warszawy - Centrum Praskie Koneser.

Kotłownia zajmuje jedną z części zabytkowego budynku, który niegdyś był Zakładem Rektyfikacji, i sąsiaduje z jedynym w Polsce Muzeum Polskiej Wódki.

Takie sąsiedztwo oparte na bliskiej współpracy umożliwia rozszerzenie spotkania o szereg wyjątkowych atrakcji. Wśród nich znajdziemy: zwiedzanie Muzeum, również w wersji Premium, połączone z degustacją, warsztaty koktajlowe, nalewkowe. Oferta warsztatów obejmuje także spotkania kulinarne oparte na bazie foodpairingu czyli sztuce łączenia smaków, w tym przypadku: potraw z Polską Wódką. Oferta jest znacznie szersza i zawsze indywidualnie dopasowana do potrzeb Gości.

Luksus na miarę Konesera

Dodatkowymi atutami Kotłowni jest najnowocześniejsze zaplecze techniczne i AV: projektory, ekrany, profesjonalne nagłośnienie. Takie wyposażenie umożliwia organizację profesjonalnych konferencji, koncertów czy wystaw.

Jest jeszcze jedno miejsce, które może podnieść atrakcyjność i wyjątkowość organizowanego wydarzenia - ekskluzywny salon z alkoholami Alembik, który oferuje bogaty wybór luksusowych alkoholi. Oferta sklepu może także wyjątkowo wzbogacić scenariusz wydarzenia, z ekskluzywną, prywatną degustacją w saloniku VIP włącznie.

Kontakt: eventy@pvm.pl


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (190) Kraków (109) Poznań (101) Trójmiasto (98) Wrocław (62) Gdańsk (55) Łódź (45) Lublin (38) Zakopane (37) Szczecin (26) Katowice (26) Gdynia (24)

Makroregiony:

centrum (778) południe (722) północ (449) zachód (243) wschód (204)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gdynia  (3) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (5) Oferty Zimowe  (2) Romantyczny weekend  (2) Ferie  (1)