Oferta Kontakt
nie zalogowano

Spotkania biznesowe najwyższego szczebla. Confero.pl Poleca!

30 czerwca

Spotkania biznesowe najwyższego szczebla. Confero.pl Poleca!

Przedsiębiorcy inwestują miliony w szkolenia i konferencje. Przeważnie są to spotkania dla szeregowych pracowników. Nie zapominajmy jednak o spotkaniach najwyższego szczebla, podczas których spotykają się przedstawiciele rad nadzorczych, zarządy firm i top management.
Czy spotkania VIP to również szczególne wymagania?

Rynek konferencyjny w Polsce ma się coraz lepiej. Przedsiębiorcy inwestują miliony złotych w szkolenia i konferencje, organizowane dla własnych pracowników lub kontrahentów.

"Firmy w Polsce przeznaczają nawet kilkumilionowe budżety rocznie na tego typu usługi" -ocenia Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny Hotelu Narvil&Spa.[1]
Według badań rynku konferencyjnego przeprowadzonych w latach 2015 i 2016, lwią część z tej kwoty pochłaniają duże szkolenia i konferencje. O ile w przeważającej części są to 2-3 dniowe spotkania dla szeregowych pracowników, nie należy zapominać o spotkaniach mniejszych, ale z wysokim śr. budżetem przypadającym na osobę. A konkretnie, o spotkaniach rad nadzorczych, zarządów i top managementów.

Co o nich wiemy? Generalnie są to spotkania kilku bądź kilkunastoosobowe, uczestnikami są "wytrawni VIP", a co się z tym wiąże, wymagania stawiane przed takimi spotkaniami są wysokie pod wieloma względami.

Jednym z ważniejszych jest dyskretny charakter obiektu wybieranego na takie spotkanie bądź wybór takich przestrzeni w ramach większego obiektu. Bardzo ważnym elementem jest również wizerunek miejsca wybranego na spotkanie VIP. Liczy się nie tylko to co widać gołym okiem. Ważne są opinie wyrażane na serwisach społecznościowych ale przede wszystkim-polecenia i marketing szeptany.

Niezbędne są profesjonalne sale konferencyjne przeznaczone na spotkania w małym gronie. Takie, które zapewniają absolutną prywatność, również dzięki dobrej izolacji akustycznej.

Prezesi czy menadżerowie wysokiego szczebla stawiają na jakość. Chętnie wybierają ekskluzywne przestrzenie. Np. wynajmowane dla nich na wyłączność ville lub hotele.

Kameralna, komfortowa atmosfera na pewno zapewni spokojny przebieg spotkania, ale kluczowa bywa dyskretna obsługa. Szczególnie jeśli spojrzymy na ten aspekt przez pryzmat wydarzeń jeszcze niedawno omawianych w mediach...

Eleganckie wnętrza sal i apartamentów, wyrafinowane potrawy, będą stanowiły doskonałą oprawę dla rozmów. Ale to jeszcze nie wszystko czego oczekują organizatorzy spotkań biznesowych VIP. Atutem może być serwis concierge, bliskość lotniska bądź lądowisko dla śmigłowców.

Confero.pl poleca 4 miejsca, w których zorganizujecie spotkanie najwyższego szczebla.

L'Entre Villes

Al. Niepodległości 737, Sopot

Ekskluzywny salon prive  w L,Entre Villes to miejsce kameralnych spotkań towarzyskich i biznesowych. Pomieszczenie zapewnia absolutną prywatność dzięki dobrej izolacji akustycznej. W L,Entre Villes istnieje również możliwość wynajęcia piętra lub całego obiektu. Do dyspozycji gości jest szeroki wybór doskonałych alkoholi, humidor z najlepszymi cygarami, biblioteczka, kominek oraz 60-calowy telewizor.

Pałac Pacółtowo
Pacółtowo 2, 14-107 Gierzwałd

Najbardziej zapracowanym, dla których każda godzina jest na wagę złota, Pałac Pacółtowo umożliwia korzystanie z pasa startowego. Coraz częściej Pałac wybierany jest właśnie z powodu jego łatwej dostępności drogą lotniczą! W ofercie Pałacu jest również serwis concierge. Polecamy!

Hotel Litwor
ul. Krupówki 40, 34-500 Zakopane


W ramach oferty programu Litwor Exclusive Use można wynająć hotel na wyłączność. Jest to oferta, która zapewnia dyskretny urok pewności, że nic nie zakłóci pobytu szanownych gości. Wyposażone i przygotowane na najwyższym poziomie sale konferencyjne oraz profesjonalna i doświadczona obsługa są gwarantem powodzenia spotkania VIP.

Pałac Ossolińskich
ul. Kościelna 43, 08-320 Sterdyń

Dyskretny charakter obiektu, profesjonalne sale konferencyjne przeznaczone dla spotkań w małym gronie oraz wysokiej klasy apartamenty i pokoje powodują, iż Hotel Pałac Ossolińskich Conference & Spa to idealne miejsce do organizacji spotkań na najwyższym szczeblu.[1] źródło: "Rynek spotkań biznesowych pod lupą: Kto? Co? I gdzie?

Hotel Narvil Conference&Spa - publikacja ogólnopolskich badań firm i przedsiębiorstw"


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (216) Kraków (124) Poznań (108) Trójmiasto (106) Wrocław (70) Gdańsk (62) Łódź (45) Zakopane (41) Lublin (40) Katowice (29) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (845) południe (778) północ (476) zachód (262) wschód (212)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (82) Personel  (72) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Szkolenia  (4) Internet  (4) Inne  (3) Warsztaty tematyczne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Kudowa Zdrój  (20) Ustka  (14) Serock  (13) Warszawa  (13) Jastrzębia Góra  (11) Trojanów  (11) Wrocław  (10) Żelechów  (9) Kołobrzeg  (9) Poznań  (8) Powidz  (7) Zalesie  (7) Trzęsacz  (6) Wisła  (6) Kościerzyna  (6) Busko-Zdrój  (5) Kromerowo  (5) Murzasichle  (5) Zakopane  (5) Kraków  (5) Istebna  (4) Elbląg  (4) Dźwirzyno  (4) Gdańsk  (3) Radziejowice  (3) Wieleń  (2) Górzno  (2) Starachowice  (2) Mszczonów  (2) Toruń  (2) Gdynia  (2) Chobienice  (2) Słupsk  (2) Sopot  (2) Gietrzwałd  (2) Małe Ciche  (2) Łódź  (2) Mielno  (2) Szczyrk  (1) Katowice  (1) Świeradów Zdrój  (1) Łochów  (1) Stryszawa  (1) Barczewo  (1) Pomlewo  (1) Smardzewice  (1)