Oferta Kontakt
nie zalogowano

Spotkania hybrydowe w Hotelu Scandic

31 marca

Spotkania hybrydowe w Hotelu Scandic

Magia spotkań...to dzieje się wtedy kiedy ludzie spotykają się razem i dzielą pomysłami!

Nasza nowa propozycja pakietów spotkań hybrydowych pozwala zaplanować angażujące, bezpieczne eventy, niezależnie od lokalizacji.

Prezentacje i treści można łatwo nagrać, a tym samym oglądać i udostępniać dalej według Waszych potrzeb.

Możecie być pewni, że nic nie zostanie zapomniane!

Pamiętajcie w nowej rzeczywistości, jesteśmy dla Was wspierając indywidualnymi rozwiązaniami i profesjonalną obsługą techniczną


GDZIE? 

Wybierz miejsce docelowe, hotel i salę konferencyjną. Nasze sale zawsze zawierają wszystkie standardowe elementy takie jak: niesamowita atmosfera, kreatywne gry logiczne, tablica suchościeralna lub flipchart, długopisy, karteczki Post-it, kawę, herbatę, wodę Scandic, owoce i nie tylko! Komfort i zdrowie gości jest dla nas bardzo ważne - nasze procedury sanitarne zapewniają pełne bezpieczeństwo.

 

JAK?

Zainspiruj się naszymi hybrydowymi rozwiązaniami cyfrowymi. Ty decydujesz, która konfiguracja najbardziej Ci odpowiada!

PAKIET PODSTAWOWY

W pakiecie: standardowy sprzęt multimedialny, rzutnik wraz z ekranem i nagłośnieniem konferencyjnym. Obraz jest udostępniany poprzez łącze HDMI.

  • dostęp do szerokopasmowego

 łącza WiFi 10/10 Mbit/s

  • nagłośnienie
  • rzutnik i ekran

PAKIET ZAAWANSOWANY

Spotkanie z inteligentną kamerą cyfrową, aby zapewnić lepsze doświadczenie dla większej ilości osób jednocześnie biorących udział w spotkaniu online. Aparat i mikrofon na żywo wykrywają ludzi oraz głosy w różnych częściach sali konferencyjnej.

  • dostęp do szerokopasmowego łącza WiFi 10/10 Mbit/s
  • Screens
  • kamera cyfrowa wyposażona w inteligentne zarządzanie dźwiękiem który eliminuje niepotrzebny hałas i skupia go bezpośrednio na mówcy

PAKIET PROFESJONALNY