Oferta Kontakt
nie zalogowano

Zarządzanie Hotele Saltic Resort& SPA w Łebie spoczęło w dobrych rękach.

18 lutego

Zarządzanie Hotele Saltic Resort& SPA w Łebie spoczęło w dobrych rękach.

W styczniu dyrektorem generalnym w grupie Saltic Hotels została Agnieszka Irmina Adamczuk, obejmując zarządzanie Saltic Resort &SPA w Grzybowie oraz koordynując działania preopeningu Hotelu Saltic Resort& SPA w Łebie.

Agnieszka z branżą hotelarską związana jest od ponad 15 lat. Pochodzi z Lubelszczyzny, gdzie już w trakcie studiów turystyki rozpoczęła pracę w hotelarstwie: pracując jako pokojowa w Aberystwth w Walii oraz w recepcji lubelskiego Hotelu Victoria. Kontynuując naukę na Politechnice Lubelskiej stawiała pierwsze kroki jako manager Hotelu Locomotiva w Lublinie. Następnym wyzwaniem stał się projekt preopeningu Hotelu Koronny w Zamościu, jednocześnie prowadząc kursy z marketingu i reklamy. Warto zaznaczyć że jako nauczyciel swoją pasją do hotelarstwa zaraziła zacne grono swoich słuchaczy, którzy ścieżkę kariery nakierowali właśnie na branżę hotelarską.

 

Od 2013 roku związana była z siecią Louvre Hotels Group, najpierw jako Asystent Dyrektora Kompleksu Hotelu Premiere Classe i Campanile we Wrocławiu, następnie jako Room Division Manager Kompleksu Hoteli Premiere Classe, Campanile i Golden Tulip w Warszawie, aby w 2015 roku, w trzydziestą rocznicę swoich urodzin, spełnić swój cel objęcia stanowiska Dyrektora Hotelu Campanile w Lublinie. Rok później awansowała na stanowisko Dyrektora Kompleksu Hoteli we Wrocławiu, będąc jednocześnie managerem projektu New Breakfast Concept dla Hoteli Campanile w Polsce. Ostatnie trzy lata piastowała stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego Warszawskiego Kompleksu Hoteli LHG, aktywnie uczestnicząc w kolejnych sieciowych projektach. 

 

Anna Blachowska, Dyrektor Marketingu & PR tak opisuje rozwijającą się Grupę Saltic: Misją Grupy jest zapewnienie holistycznego wypoczynku pozostając w bliskości z naturą. Uciekając od sztuczności i natłoku codziennego stresu, skupiając na wspólnym czasie z rodziną i przyjaciółmi celem Hoteli Saltic jest zagwarantować wakacje każdego dnia, gościom w każdym wieku. Relaksujące, nowoczesne wnętrza, zdrowa, ekologiczna kuchnia bazująca na naturalnych recepturach oraz luksusowa strefa Wellness & Spa zostały w każdym calu indywidualnie zaprojektowane, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Jednocześnie celem Saltic Hotels jest odczarowanie patetycznego hotelarstwa poprzez wprowadzenie ciepłej przyjacielskiej atmosfery, młodzieńczego luzu i naturalności oraz połączenie tych cech z ekskluzywnym produktem hotelarskim, podkreślającym wysoką jakość usług i ogromny szacunek do swoich Gości.

 

Tak niezwykłe podejście do samego produktu jakim są Hotele Saltic wymagało równie niezwykłej energii osoby zarządzającej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie łącząc siły będziemy świadkami sukcesu w dalszym rozwoju Hoteli Saltic - mówi Rafał Blachowski, prezes zarządu Saltic Resort & SPA.

 


Galeria

Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (191) Kraków (110) Poznań (101) Trójmiasto (99) Wrocław (64) Gdańsk (55) Łódź (44) Lublin (38) Zakopane (37) Katowice (26) Szczecin (26) Karpacz (24)

Makroregiony:

centrum (785) południe (731) północ (452) zachód (246) wschód (206)

Konferencje według miast:

Konferencje według kategorii:

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (107) Obsługa techniczna  (83) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (55) Rozrywka  (54) Transport  (40) Catering  (31) Muzyka  (30) Organizatorzy  (27) Gadżety  (6) Internet  (4) Szkolenia  (4) Warsztaty tematyczne  (3) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Żelechów  (6) Gniew  (1) Warszawa  (1)

Pakiety promocyjne według kategorii:

Oferty SPA  (5) Romantyczny weekend  (2) Wakacje   (1)