Oferta Kontakt
nie zalogowano

Newsy

Czerwiec 2016

14 czerwca

Nie ma to jak relaks w ogrodzie...

Obcowanie z naturą jest jedną z pierwotnych potrzeb człowieka. Życie w betonowych miastach, zamkniętych pomieszczeniach, klimatyzowanych biurach i samochodach nie sprzyja naszemu zdrowiu. Dlatego też planując czas wolny, warto pamiętać, że najlepiej odpoczywamy otoczeniu przyrody. Takim miejscem z pewnością jest przepiękny park Manor House SPA.13 czerwca

Marcin Gałązka, zastępcą dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

Marcin Gałązka, dotychczas dyrektor ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport, od 1 czerwca br. dołączył do zespołu Louvre Hotels Group jako zastępca dyrektora kompleksu warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe.


9 czerwca

Manor House SPA doceniony przez BIZNES

Medal Europejski BCC oraz tytuł "Najlepsze SPA dla kobiet biznesu" trafia do kompleksu hotelowego Manor House SPA


9 czerwca

PROJEKT RUSZ SIĘ! 2

Projekt RUSZ SIĘ! 2, czyli cykl bezpłatnych rodzinnych treningów na świeżym powietrzu przygotowanych przez Holiday Inn Warszawa Józefów we współpracy z otwockim klubem Fit Fans rozpocznie się już za miesiąc 3 lipca 2016 roku.


9 czerwca

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji "Bajkowa Fabryka Nadziei".

"Bajkowy Dzień Mamy" - to kolejna akcja Fundacji "Bajkowa Fabryka Nadziei", która działa na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi z Białostockiego Centrum Onkologii, do której po raz pierwszy przyłączył się Mazurkas Catering 360°. 24 maja br. na zaproszenie Fundacji do Warszawy przyjechały Mamy wraz z dziećmi - pacjentami Białostockiej Onkologii, dla których zaplanowano wyjątkowy dzień, z niezwykłymi niespodziankami.


7 czerwca

Mazurkas Catering 360° wyłącznym partnerem cateringowym MCK Katowice

Mazurkas Catering 360°, lider usług cateringowych w Polsce, rozwija swoją działalność otwierając nowy oddział firmy na Śląsku. Pierwszym krokiem jest podpisanie długofalowej umowy na wyłączną obsługę cateringową z PTWP Event Center - zarządcą i organizatorem imprez w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach.


Maj 2016

23 maja

Dni Otwarte PROFIX w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

13 maja br. w Centrum Konferencyjnym MCC  odbyło się coroczne spotkanie firmy PROFIX - jednego z największych dystrybutorów narzędzi na rynku polskim. Dni Otwarte skierowane były do partnerów handlowych i stanowiły okazję do zaprezentowania najnowszej oferty produktowej firmy.


5 maja

Wakacyjna oferta dla fim w Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Sprawdź rabaty dla Organizatorów w terminach wakacyjnych w Holiday Inn Warszawa Józefów!


5 maja

Finalizacja prac budowlanych nad Focus Hotel Premium Gdańsk City Center

Sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile, otworzy w czerwcu 2016 roku kolejny swój obiekt w Gdańsku. 4-gwiazdkowy hotel zaoferuje gościom aż 123 przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje na 7 piętrach, a ponadto wyróżniał się będzie największą powierzchnią konferencyjną w mieście. Prace budowlane dobiegły już końca i rozpoczęto etap wykończenia wnętrz.


Marzec 2016

31 marca

7 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę organizując event branżowy

Na co należy zwrócić uwagę planując branżowy event? Na pewno na temat spotkania, miejsce, listę gości, lokalizację, catering, infrastrukturę... Lista czynników decydujących o sukcesie wydarzenia jest długa i składa się z powiązanych ze sobą elementów. Aby dokonać właściwych wyborów i przeprowadzić pomyślnie tak rozległe logistycznie wydarzenie jakim jest event branżowy, warto pamiętać o tych 7 krokach.


22 marca

EXPO Kraków z nagrodą MP Power Awards!

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że EXPO Kraków zostało uznane najlepszym polskim wielofunkcyjnym obiektem! 18 marca w Warszawie nadano mu tytuł MULTI VENUE 2015. Co zdecydowało o sukcesie krakowskiego centrum? Poznajcie 3 kluczowe powody!


22 marca

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji "Nikt Nie Jest Sam"

Po raz kolejny Mazurkas Catering 360° przy okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wspiera Fundację Uczniowie Marka Kotańskiego "Nikt Nie Jest Sam" w Rokitnie koło Błonia. Tradycyjnie już dla zamieszkujących stacjonarnie w ośrodku ludzi bezdomnych dostarczy gotowe potrawy świąteczne, dzięki którym 58 podopiecznych fundacji będzie mogło poczuć atmosferę prawdziwych świąt, przy stole pełnym wielkanocnych dań.


18 marca

#MobileSilesia - szósta edycja konferencji o marketingu mobilnym i nowych technologiach

Śląsk po raz szósty stanie się polskim zagłębiem marketingu mobilnego już 13 maja 2016 roku. W Kompleksie Sztygarka w Chorzowie odbędzie się konferencja Mobile Silesia, na której prezentowane będą najnowsze trendy z zakresu mobile i nowych technologii.


17 marca

Pracuj, wypoczywaj i baw się z Holiday Inn w Józefowie

Ruszyła wiosenna kampania outdoor, w której przekonujemy Warszawiaków, że hotel Holiday Inn Warszawa Józefów to jedno z najciekawszych miejsc do spędzenie czasu wolnego. Niezależnie od tego, czy spędzasz go z rodziną, przyjaciółmi czy swoim firmowym zespołem.


17 marca

Louvre Hotels Group i Jin Jiang International przedstawiają plany rozwoju na 2016 rok

Po obfitującym w ważne wydarzenia roku 2015, Louvre Hotels Group i Jin Jiang International, przedstawili plan rozwoju grupy hotelowej w 2016, kładąc nacisk na zwiększenie obecności międzynarodowej, przede wszystkim poprzez marki: Campanile i Golden Tulip.


2 marca

Saunowanie nocną porą? - pomysł na niezapomnianą integrację firmową

Szukasz oryginalnej atrakcji, która zacieśni więzi między pracownikami, a przy tym pozwoli im się zrelaksować? Nocne saunowanie to ciekawa propozycja firmowej integracji.


Luty 2016

17 lutego

Wiosenna Promocja w Holiday Inn Warszawa Józefów

Konferencja i wypoczynek w jednym? Tak!
Holiday Inn w Józefowie wprowadza ceny specjalne na kwiecień i maj 2016 roku.
Sprawdź i ciesz się piknikiem firmowym.


5 lutego

Expo Arena S.A. z agencją Public Dialog

Od stycznia 2016 roku jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie rozpoczął współpracę z Public Dialog. W zakresie obowiązków agencji jest komunikacja korporacyjna.


4 lutego

Jacek Sikorski, Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

1 lutego Jacek Sikorski dołączył do zespołu Louvre Hotels Group jako Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Na stanowisku zastąpił Beatę Nawrot, która obecnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży całej sieci w Polsce.


2 lutego

Tea & Coffee World Cup 2016

Po raz pierwszy w Krakowie, w dniach: 10-12 maja 2016 roku odbędą się najważniejsze światowe targi kawy i herbaty.

Tea & Coffee World Cup to również interaktywne warsztaty i sympozja informacyjne z udziałem liderów branży z całego świata.


Styczeń 2016

27 stycznia

Mazurkas Catering 360° z nową stroną internetową!

Od początku minionego roku, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, Mazurkas Catering 360° wprowadza strategię zmian obejmujących m.in.: zmiany personalne, wyodrębnienie Działu Sprzedaży Cateringu, a także zmiany dotyczące nowej identyfikacji wizualnej.


26 stycznia

Nowa promocja IHG - Business Rewards Double Play Promotion

Sieć Intercontinental Hotels Group (IHG) wprowadza promocję dla obecnych i nowych członków programu Business Club. Podpisz umowę na organizację konferencji do 30 kwietnia 2016 roku, a my podwoimy Twoje punkty!


25 stycznia

Co 15 - ty uczestnik konferencji gratis!

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** przygotował ofertę specjalną dla Organizatorów. Zachęcamy do zapoznania się!


19 stycznia

Pierre-Frédéric Roulot mianowany prezesem zarządu Group du Louvre, nowej centrali Jin Jiang International w Europie

Pierre-Frédéric Roulot będzie odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju Jin Jiang International w Europie, dywersyfikację jego działalności i dalsze zwiększenie efektywności grupy hotelarskiej Louvre Hotels Group, której p.o. prezesem zarządu pozostanie do czasu powołania swojego następcy.


13 stycznia

Romantyczne Walentynki w Hotelu Afrodyta****

Kto z nas nie lubi być zakochanym? Walentynki to taki jedyny dzień w roku, kiedy wszyscy kochamy się dużo mocniej niż zazwyczaj. Jest to również doskonała okazja, aby wraz ze swoją drugą połówką zaaranżować wyjątkowy wieczór pełen niespodzianek


12 stycznia

Rekordowe 6 dni Mazurkas Catering 360°!

Mazurkas Catering 360° odnotował kolejny rekordowy wynik. W przedświątecznym tygodniu w ciągu 6 dni obsłużył cateringowo 44 realizacje w różnych miejscach w Polsce, na łączną liczbę 6.000 osób.


12 stycznia

Małgorzata Kopania-Urbacz, nowym dyrektorem hoteli: Campanile Wrocław Centrum i Premiere Classe Wrocław

Małgorzata Kopania-Urbacz, dotychczasowa dyrektor hotelu Campanile Szczecin od 1 stycznia br. pełni obowiązki dyrektora hoteli: Campanile Wrocław Centrum oraz Premi?re Classe Wrocław, mieszczących się przy ul. Ślężnej.


7 stycznia

Beata Nawrot, Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce

Beata Nawrot, dotychczasowa Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe 1 stycznia br objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce.


4 stycznia

Bądź SoFit z hotelem Sofitel Grand Sopot

Hotel Sofitel Grand Sopot zaprasza do świeżo odnowionej siłowni spod znaku SoFit. W jej eleganckich wnętrzach goście zadbają nie tylko o kondycję, ale i doskonałe samopoczucie. Nowoczesna aranżacja przestrzeni, inspirowana żywymi kolorami oraz najwyższej klasy sprzęt sportowy sprawią, że każdy trening będzie przyjemnością. Ta wyjątkowa strefa fitness ma na celu zapewnić gościom najlepsze warunki do ćwiczeń i relaksu.


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (217) Kraków (147) Poznań (127) Trójmiasto (100) Wrocław (76) Gdańsk (59) Łódź (47) Zakopane (45) Lublin (41) Katowice (34) Bydgoszcz (27) Szczecin (26)

Makroregiony:

centrum (911) południe (818) północ (505) zachód (294) wschód (223)

Konferencje według miast:

Lublin  (7) Warszawa  (6) Sopot  (1) Dwikozy k. Sandomierza  (1)

Konferencje według kategorii:

marketing  (4) medycyna  (3) edukacyjna  (3) techniczna  (2) sprzedaż  (2) rozwój osobisty  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (92) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Rozrywka  (55) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (54) Transport  (39) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Szkolenia  (6) Gadżety  (6) Internet  (4) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Ustka  (24) Serock  (22) Świeradów Zdrój  (20) Białowieża  (20) Kudowa Zdrój  (12) Trojanów  (11) Zalesie  (10) Powidz  (10) Kołobrzeg  (10) Kraków  (9) Murzasichle  (8) Starachowice  (8) Szczyrk  (8) Stryszawa  (8) Żelechów  (7) Opalenica  (7) Augustów  (7) Łeba  (7) Dobczyce  (7) Gdańsk  (7) Poznań  (7) Gdynia  (6) Kromerowo  (6) Kazimierz Dolny  (6) Mielno  (6) Łódź  (6) Słupsk  (6) Prusim  (5) Warszawa  (5) Worliny  (5) Szczawnica  (5) Dźwirzyno  (5) Krynica-Zdrój  (5) Jastrzębia Góra  (4) Unieście  (4) Konstancin-Jeziorna  (4) Gniew  (4) Chlewiska  (4) Sopot  (4) Srebrna Góra  (4) Radziejowice  (4) Ciechocinek  (3) Prószków  (3) Gietrzwałd  (3) Pogorzelica  (3) Trzcianka  (3) Gdynia/Rumia  (3) Zegrze  (3) Ogonki  (3) Mrągowo  (3) Boszkowo-Letnisko  (2) Spychowo  (2) Karpacz  (2) Chobienice  (2) Spała  (2) Suchedniów  (2) Zakopane  (1) Giżycko  (1) Darłówko Zachodnie  (1) Baranów Sandomierski  (1) Konin/ Licheń Stary  (1) Katowice  (1) Toruń  (1)