Oferta Kontakt
nie zalogowano

Newsy

Luty 2016

4 lutego

Jacek Sikorski, Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

1 lutego Jacek Sikorski dołączył do zespołu Louvre Hotels Group jako Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Na stanowisku zastąpił Beatę Nawrot, która obecnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży całej sieci w Polsce.


2 lutego

Tea & Coffee World Cup 2016

Po raz pierwszy w Krakowie, w dniach: 10-12 maja 2016 roku odbędą się najważniejsze światowe targi kawy i herbaty.

Tea & Coffee World Cup to również interaktywne warsztaty i sympozja informacyjne z udziałem liderów branży z całego świata.


Styczeń 2016

27 stycznia

Mazurkas Catering 360° z nową stroną internetową!

Od początku minionego roku, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, Mazurkas Catering 360° wprowadza strategię zmian obejmujących m.in.: zmiany personalne, wyodrębnienie Działu Sprzedaży Cateringu, a także zmiany dotyczące nowej identyfikacji wizualnej.


26 stycznia

Nowa promocja IHG - Business Rewards Double Play Promotion

Sieć Intercontinental Hotels Group (IHG) wprowadza promocję dla obecnych i nowych członków programu Business Club. Podpisz umowę na organizację konferencji do 30 kwietnia 2016 roku, a my podwoimy Twoje punkty!


25 stycznia

Co 15 - ty uczestnik konferencji gratis!

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** przygotował ofertę specjalną dla Organizatorów. Zachęcamy do zapoznania się!


19 stycznia

Pierre-Frédéric Roulot mianowany prezesem zarządu Group du Louvre, nowej centrali Jin Jiang International w Europie

Pierre-Frédéric Roulot będzie odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju Jin Jiang International w Europie, dywersyfikację jego działalności i dalsze zwiększenie efektywności grupy hotelarskiej Louvre Hotels Group, której p.o. prezesem zarządu pozostanie do czasu powołania swojego następcy.


13 stycznia

Romantyczne Walentynki w Hotelu Afrodyta****

Kto z nas nie lubi być zakochanym? Walentynki to taki jedyny dzień w roku, kiedy wszyscy kochamy się dużo mocniej niż zazwyczaj. Jest to również doskonała okazja, aby wraz ze swoją drugą połówką zaaranżować wyjątkowy wieczór pełen niespodzianek


12 stycznia

Rekordowe 6 dni Mazurkas Catering 360°!

Mazurkas Catering 360° odnotował kolejny rekordowy wynik. W przedświątecznym tygodniu w ciągu 6 dni obsłużył cateringowo 44 realizacje w różnych miejscach w Polsce, na łączną liczbę 6.000 osób.


12 stycznia

Małgorzata Kopania-Urbacz, nowym dyrektorem hoteli: Campanile Wrocław Centrum i Premiere Classe Wrocław

Małgorzata Kopania-Urbacz, dotychczasowa dyrektor hotelu Campanile Szczecin od 1 stycznia br. pełni obowiązki dyrektora hoteli: Campanile Wrocław Centrum oraz Premi?re Classe Wrocław, mieszczących się przy ul. Ślężnej.


7 stycznia

Beata Nawrot, Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce

Beata Nawrot, dotychczasowa Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe 1 stycznia br objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce.


4 stycznia

Bądź SoFit z hotelem Sofitel Grand Sopot

Hotel Sofitel Grand Sopot zaprasza do świeżo odnowionej siłowni spod znaku SoFit. W jej eleganckich wnętrzach goście zadbają nie tylko o kondycję, ale i doskonałe samopoczucie. Nowoczesna aranżacja przestrzeni, inspirowana żywymi kolorami oraz najwyższej klasy sprzęt sportowy sprawią, że każdy trening będzie przyjemnością. Ta wyjątkowa strefa fitness ma na celu zapewnić gościom najlepsze warunki do ćwiczeń i relaksu.


Grudzień 2015

23 grudnia

Event biznesowy na miarę XXI wieku - atrakcyjne sposoby organizacji spotkań firmowych

Organizacja spotkań firmowych to jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed pracodawcą. Dawno już minęły czasy, kiedy to pracownicy firmy spotykali się w skromnej restauracji, a prezentacje dotyczące dotychczasowych osiągnięć, kolejnych projektów i wdrażanych innowacji przekazywane były na niewyraźnych kserokopiach.


18 grudnia

Michał Garnek Szefem Kuchni w Zamku Biskupim

Michał Garnek objął stanowisko Szefa Kuchni w  204 pokojowym Centrum Konferencyjno?Wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, które pierwszych gości przyjmie pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku. Michał Garnek będzie odpowiedzialny za uruchomienie i zarządzanie Działem Kuchni, rekrutację i szkolenie personelu.


17 grudnia

STYCZEŃ KORZYŚCI DLA FIRM W HOLIDAY INN!

Z początkiem nowego roku hotel Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą wprowadza specjalną ofertę cenową dla firm planujących  organizację wydarzeń w styczniu 2016.


4 grudnia

Na Święta ceny pokoi spadają!

Masz zamiar wybrać się do Bydgoszczy w celach prywatnych lub służbowych? Okres przedświąteczny i poświąteczny jest dobrą okazją by to wreszcie zrobić i przy okazji zaoszczędzić.


3 grudnia

Mamy Zwycięzcę konkursu!

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe :)

Redakcja uznała za najbardziej kreatywny poniższy wpis i to jego Autor - Pan Arkadiusz wygrywa sylwestra w Hotelu Europa.


3 grudnia

Uroczysta Gala Otwarcia największego w regionie Kompleksu Sal Konferencyjno-Bankietowo-Wystawienniczych na terenie Parku…

15.11.2015 odbyła się na Uroczysta Gala Otwarcia największego w regionie Kompleksu Sal Konferencyjno-Bankietowo-Wystawienniczych na terenie Parku Rekreacyjno- Biznesowego Las Woda w Wildze.


2 grudnia

Czy konferencja lub event może być nie tylko PRO ale też FIT?

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza wprowadzana nowy pakiet konferencyjny FIT. W skład pakietu wchodzi w pełni wyposażona sala konferencyjna, przerwa kawowa w wersji fit, pyszny i zdrowy lunch oraz możliwość zorganizowania treningu biegowego pod okiem profesjonalnych trenerów po zakończeniu wydarzenia.


Listopad 2015

26 listopada

Agencja Horizon Travel dla FCA

24.11.2015 r. odbyła się już siódma edycja Targów biznesowo - motoryzacyjnych Fleet Market. Za przygotowanie stoiska dla Fiat Chrysler Automobiles odpowiedzialna była już trzeci raz z rzędu Agencja Horizon Travel (Właściciel portalu www.Confero.pl).


26 listopada

MCC Mazurkas partnerem strategicznym finał konkursu Zabawka Roku 2015

Finał jesiennej edycji konkursu Zabawka Roku 2015, organizowanego przez serwis Zabawkowicz.pl odbył się 14 listopada br. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, który był zarazem partnerem strategicznym tego wydarzenia.


23 listopada

Forum Branży Eventowej 2016 - konkursy z nagrodami

14 stycznia w Warszawie Forum Branży Eventowej 2016 gościć będzie ok. 800 uczestników i ok. 200 dostawców, którzy wezmą udział w  4 sesjach networkingowych, bogatym programie paneli i wystąpień eksperckich, After Party oraz Strefie Dostawców. Forum to także co najmniej dwa konkursy z nagrodami zorganizowane dla jego uczestników.


20 listopada

Krystalizuje się zespół Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim

Stanowisko Kierownika Sprzedaży i Marketingu w czterogwiazdkowym Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim objęła Joanna Puchałka, która będzie odpowiedzialna za zbudowanie strategii sprzedażowo - marketingowej nowopowstającego obiektu oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.


12 listopada

TapOn umożliwia promocje i konkursy przez komórkę podczas imprez masowych

TapOn uruchomił usługę pozwalającą prowadzić konkursy i promocje za pośrednictwem telefonów komórkowych wśród uczestników imprez masowych. Jej oficjalny start miał miejsce 13 listopada br. w warszawskim klubie Stodoła, podczas koncertu z okazji X-lecia DIIL - marki odzieżowej, którą stworzyli raperzy Bilon i Wilku. TapOn był technologicznym partnerem DIIL podczas tego wydarzenia.


4 listopada

Konkurs! Do wygrania pakiet sylwestrowy w 4* hotelu!

Drodzy Użytkownicy!

Zbliża się koniec roku i niektórzy z Was pewnie się zastanawiają jak spędzić Sylwestra... Przychodzimy z rozwiązaniem! Weźcie udział w naszym konkursie! :)


4 listopada

6-te urodziny Adgar Plaza

W dniu 07.10.2015 Centrum Konferencyjne Adgar Plaza świętowało 6-te urodziny i nawiązując do najnowszego produktu, event odbył się w klimacie PRO i FIT. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia.


2 listopada

Event - wymuszona zabawa i sfabrykowane morale czy wzrost zaangażowania i doładowanie akumulatorów?

Te i inne wykłady już w styczniu podczas Forum Branży Eventowej Evential 2016


Październik 2015

26 października

PRACOWNICY GRUPY HOTELOWEJ ORBIS POBIEGLI, BY POMÓC

Grupa Hotelowa Orbis razem z Fundacją Dzieci Niczyje aktywnie angażują się w ochronę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Mając na względzie dobro najbardziej potrzebujących ponad 40 pracowników z Grupy Hotelowej Orbis wystartowało 24 października 2015 w 2.PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim oraz Krakowskiej Piątce z PZU. Ich udział sprawił, że marka Novotel przekazała aż 10 tysięcy złotych na potrzeby statutowe fundacji.


26 października

Uniejów już niebawem bogatszy o dwa nowe hotele

Pierwsze w Polsce uzdrowisko oparte na wodach geotermalnych w Uniejowie (woj. łódzkie) już niebawem poszerzy swoją ofertę. Inwestor Meme Tech wraz z łódzkim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP) ogłosił konkurs na przygotowanie planu zagospodarowania terenu.


15 października

Forum Branży Eventowej Evential 2016

14 stycznia 2016 w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska odbędzie się Forum Branży Eventowej. Zgodnie z towarzyszącym mu hasłem składa się ono z trzech podstawowych obszarów...


14 października

nowe osoby w MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360

Nowe osoby w zespole MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360. Przyjrzyjmy im się bliżej!


Wyszukaj na skróty

Obiekty w największych miastach:

Warszawa (213) Kraków (146) Poznań (123) Trójmiasto (101) Wrocław (71) Gdańsk (60) Łódź (47) Zakopane (43) Lublin (41) Katowice (34) Szczecin (26) Karpacz (25)

Makroregiony:

centrum (880) południe (808) północ (499) zachód (287) wschód (218)

Konferencje według miast:

Lublin  (11) Warszawa  (11)

Konferencje według kategorii:

marketing  (9) edukacyjna  (6) medycyna  (4) techniczna  (1) sprzedaż  (1) informatyka  (1)

Usługi według kategorii:

Rekreacja i sport  (106) Obsługa techniczna  (82) Personel  (71) Atrakcje lokalne  (62) Rozrywka  (55) Wyposażenie wnętrz i plenerów  (54) Transport  (39) Muzyka  (31) Catering  (31) Organizatorzy  (27) Szkolenia  (6) Gadżety  (6) Internet  (4) Inne  (3)

Pakiety promocyjne według miast:

Świeradów Zdrój  (31) Serock  (22) Kudowa Zdrój  (19) Darłówko Zachodnie  (17) Ustka  (17) Kraków  (16) Jastrzębia Góra  (15) Kołobrzeg  (13) Białowieża  (13) Trojanów  (12) Powidz  (11) Galiny  (10) Poznań  (9) Żelechów  (7) Szczyrk  (7) Dobczyce  (7) Łódź  (7) Zalesie  (7) Murzasichle  (7) Juszczyn  (7) Opalenica  (7) Gdańsk  (7) Katowice  (6) Wrocław  (6) Radziejowice  (5) Starachowice  (5) Kazimierz Dolny  (5) Nekla  (5) Konstancin-Jeziorna  (5) Chlewiska  (5) Srebrna Góra  (4) Stryszawa  (4) Kromerowo  (4) Worliny  (4) Warka  (4) Gdynia  (4) Pogorzelica  (4) Spała  (4) Karpacz  (4) Gniew  (4) Augustów  (3) Mielno  (3) Warszawa  (3) Zegrze  (3) Toruń  (3) Trzcianka  (3) Ciechocinek  (3) Prószków  (3) Boszkowo-Letnisko  (3) Zakopane  (3) Smardzewice  (2) Leśna  (2) Dźwirzyno  (2) Łeba  (2) Mrągowo  (2) Chobienice  (2) Lubicz  (2) Suchedniów  (2) Krynica-Zdrój  (2) Szczawnica  (2) Bronisławów  (2) Prusim  (2) Kłodzko  (2) Sopot  (1) Rozalin  (1) Małe Ciche  (1) Słupsk  (1) Spychowo  (1) Konin/ Licheń Stary  (1) Baranów Sandomierski  (1)